Poz# | Bilder | Beschreibung | Katalog | Features | Aktueller Preis |
---|---|---|---|---|---|
26554 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z przesuniętym nadrukiem, gwarancja. | Fi.19 Mi.19 |
| 100 PLN | |
26555 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek za 45 h. z nadrukiem odwróconym (Fi.300.-), gwarancja Perzyński. | Fi.19 No |
| 240 PLN | |
26556 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z błędem "brak ornamentów", gwarancja Mikstein. | Fi.19B3 Mi.19 |
| 70 PLN | |
26557 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann,. | Fi.19No Mi.19K |
| 180 PLN | |
26558 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.19No Mi.19K |
| 90 PLN | |
26559 |
1918 drugie wydanie lubelskie, podstawowa seria z dwoma odmianami znaczka za 10/30 hal. z nadrukiem czarnym i fioletowobrązowym, wartość Fischer ponad 9.500,- zł, wszystkie znaczki gwarancja. | Fi.20-9 (22a, 22b) Mi.20-8 |
| 6 000 PLN | |
26560 |
1918 drugie wydanie lubelskie, seria z odmianami znaczka Fi. 22 z nadrukiem w kolorze czarnym i fioletowym, gwarancja Kwaśniewski. | Fi.20-9 (22a, 22b) Mi.20-8 |
| 1 350 PLN | |
26561 |
1918 drugie wydanie lubelskie, seria z odmianami 20b, 22b i 23b, gwarancja Schmutz (Fi. 2.380,-). | Fi.20-29 Mi.20-28 |
| 1 500 PLN | |
26562 |
1918 drugie wydanie lubelskie, seria kasowana (Fi.350.-), znaczek za 50/60 hal z błędem "brak kropki po HAL", sygnatury Rachmanow, Witkowski, gwarancja Schmutz, Krawczyk, Mikstein. | Fi.20-29 (27a B6) Mi.20-28 |
| 330 PLN | |
26563 |
1918 drugie wydanie lubelskie, seria czysta, każdy znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, kilka tańszych z prawie niewidocznym cieniem śladu po podlepce, reszta w bardzo ładnym stanie, gwarancja Gryżewski. | Fi.20-29 B Mi.20-28 |
| 1 500 PLN | |
26564 |
1918 drugie wydanie lubelskie, seria z nadrukami odwróconymi, unikalny znaczek za 3/3 hal. (Fi.15000.-) gwarancja, pozostałe (Fi.1170.-) gwarancja Krawczyk, wszystkie kasowane grzecznościowo nieoryginalnym kasownikiem. | Fi.20-29 No Mi.20-28 |
| 8 000 PLN | |
26565 |
1918 drugie wydanie lubelskie, seria z nadrukami odwróconymi, w tym odmiana znaczka za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, również najrzadszy znaczek z nadrukiem odwróconym 3/3 hal. z poprawianą gumą, pozostałe znaczki w idealnym stanie, różne gwarancje Kwaśniewski, Mikulski, Schmutz. | Fi.20-29No, 22bNo Mi.20-28K, 22bK |
| 14 800 PLN VERKAUFT | |
26566 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Falkowski. | Fi.20a Mi.20A |
| 70 PLN | |
26567 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja i oznaczenie. | Fi.20a Mi.20A |
| 90 PLN | |
26568 |
1918 drugie wydanie lubelskie, rzadkie ząbkowanie 12 1/2 : 12 3/4, gwarancja Berbeka. | Fi.20a Mi.20A |
| 300 PLN | |
26569 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11½, gwarancja mały fotoatest Wiatrowski. | Fi.20b Mi.20B |
| 340 PLN | |
26570 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, unieważniony grzecznościowo słabo odbitym kasownikiem, gwarancja i oznaczenie Wiatrowski. | Fi.20b Mi.20B |
| 35 PLN | |
26571 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 3/3 hal. z unikalnym - nigdy dotąd niekatalogowanym, mieszanym ząbkowaniem 11,5:11,75, bardzo ładny stan, gwarancja i opis każdego znaczka Schmutz. | Fi.20ba |
| 4 000 PLN | |
26572 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 260 PLN | |
26573 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.21 Mi.21 |
| 60 PLN | |
26574 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.21 Mi.21 |
| 15 PLN | |
26575 |
1918 drugie wydanie lubelskie, duże podlepki, gwarancja. | Fi.21 Mi.21 |
| 20 PLN | |
26576 |
1918 drugie wydanie lubelskie, kompletny arkusz znaczka za 3/15 hal., komplet katalogowanych błędów i usterek, doskonały materiał badawczy, 7 znaczków złamanych, wartość podstawowych znaczków Fischer 4.500,- zł. | Fi.21 Mi.21 |
| 1 500 PLN VERKAUFT | |
26577 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 60 PLN | |
26578 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Wiatrowski i Weźranowski. | Fi.21 Mi.21 |
| 15 PLN | |
26579 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 20 PLN | |
26580 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja. | Fi.21No Mi.21K |
| 240 PLN | |
26581 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.22a Mi.22a |
| 25 PLN | |
26582 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 25 PLN | |
26583 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 1 z nie dodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 30 PLN | |
26584 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 60 PLN | |
26585 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 25 PLN | |
26586 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 1, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 20 PLN | |
26587 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 20 PLN | |
26588 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.22a B4 Mi.22a |
| 60 PLN | |
26589 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z błędem z poz.41 "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL.", gwarancja Krawczyk. | Fi.22a B4 |
| 40 PLN | |
26590 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem odwróconym, naturalna pionowa fałda w papierze, lekki ślad podlepki, gwarancja Rachmanow, Schmutz. | Fi.22a No |
| 90 PLN | |
26591 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z poz. 11 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.22aNo Mi.22aK |
| 300 PLN | |
26592 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem odwróconym, Fischer 1.200,- zł, gwarancja. | Fi.22aNo Mi.22aK |
| 500 PLN | |
26593 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym z poz. 31 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.22b Mi.22b |
| 240 PLN | |