22859 |
1969 rocznik kopert FDC (Fi.80). | Fi.1751-1838 Mi.1898-1985 |
| 40 PLN | |
22860 |
1969 rocznik znaczków czystych (Fi.141.-). | Fi.1751-1838 Mi.1898-1985 |
| 80 PLN | |
22861 |
1969 Turystyka, znaczek za 40 gr z błędem na poz.4 w 2 sektorze "ŚWIĘTÓKRZYSKI", narożnikowa parka z marginesem i przywieszkami; gwarancja. | Fi.1769 B1 Mi.1916 |
| 80 PLN | |
22862 |
1969 "REJS DOOKOŁA ŚWIATA POLSKIEGO ŻEGLARZA - L.TELIGI NA S/Y OPTY" Gdynia 1, koperta maksimum. | Fi.1777 Mi.1924 |
| 20 PLN | |
22863 |
1969 500. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, przesunięty druk barwy czerwonej, nominał wychodzi poza obrys obrazka. | Fi.1778 Mi.1925 |
| 35 PLN | |
22864 |
1969 V Alert ZHP, parka znaczków za 60 gr., blok legitymacyjny. | Fi.1781 Mi.1928 |
| 30 PLN | |
22865 |
1969 V Alert ZHP, parka znaczków za 60 gr., blok legitymacyjny. | Fi.1783 Mi.1930 |
| 30 PLN | |
22866 |
1969 25-lecie PRL, komplet arkuszy czystych. | Fi.1784-92 Mi.1931-39 |
| 50 PLN | |
22867 |
1969 25-lecie PRL, seria w arkuszach sprzedażnych. | Fi.1784-92 Mi.1931-39 |
| 35 PLN | |
22868 |
1969 pierwsze lądowanie na księżycu, znaczki z przywieszkami. | Fi.1793 Mi.1940 |
| 10 PLN | |
22869 |
1969 pierwsze lądowanie na Księżycu, arkusik sprzedażny. | Fi.1793 ark. Mi.1940 |
| 20 PLN | |
22870 |
1969-1978 komplet arkusików kosmosu (Mi.110,50 euro, Fi.244.-). | Fi.1793-2417a ex Mi.1940-B.71 ex |
| 180 PLN | |
22871 |
| 40 PLN | |
22872 |
| 50 PLN | |
22873 |
1969 współcześni pisarze polscy, górna część arkusza ze znaczkami rozdzielonymi długimi przywieszkami, z dodatkowymi dwoma rzędami znaczków, na trzech wartościach (60gr, 1,35zł, 3,40zł) na lewym marginesie oznaczenia walców; kasowane z pełną gumą, rzadko spotkane w takiej formie; bardzo dobry stan zachowania (Fi.350.-). | Fi.1832-38Pw Mi.1979-85Zf |
| 350 PLN | |
22874 |
1969 współcześni pisarze polscy, seria czystych znaczków z długimi przywieszkami, rzadko spotykana w takiej formie; bardzo dobry stan zachowania (Fi.490.-). | Fi.1832-38Pw Mi.1979-85Zf |
| 400 PLN | |
22875 |
1969 Malarstwo polskie (II) - komplet bloków, do niedawna katalogowanych jako arkusiki, niezbędnych do skompletowania rocznika, czyste (Fi.70.-). | Fi.bl.57-64 Mi.Klb.1941-48 |
| 70 PLN | |
22876 |
1970 karnet - "SETNA ROCZNICA URODZIN W.I.LENINA UROCZYSTOŚCI ZAKOŃCZENIA OBCHODÓW W OKRĘGU KRAKOWSKIM PZF 1-6.XII". | Fi.1162 Mi.1310 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
22877 |
1970-1971 TOM IX JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 340 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.1839-1994 Mi.1986-2141 |
| 300 PLN | |
22878 |
1970-1979 komplet czystych roczników obejmujący wszystkie podstawowe znaczki i bloki, nie zawierający: odmian, znaczków z przywieszkami, arkusików (Fi.ponad 841,60). | Fi.1839-bl.66 Mi.1986-Bl.80 |
| 490 PLN | |
22879 |
1970 rocznik znaczków czystych (Fi.127,70). | Fi.1839-bl.76 Mi.1986-Bl.44 |
| 70 PLN | |
22880 |
1970 rocznik kopert FDC (bez bl.65(Ark.1850); Fi.77,50). | Fi.1839-bl.76(39) Mi.1986-Bl.44 |
| 35 PLN | |
22881 |
1970 "FROMBORK/ OPERACJA 1001/ AKCJA LETNIA 70" znaczek na kopercie skasowany okolicznościowo 7.8, stemplem o tematyce harcerskiej. | Fi.1849 Mi.1996 |
| 10 PLN | |
22882 |
1970 "ZHP HUFIEC KOZIENICE" znaczek na ozdobnej kopercie ostemplowany okolicznościowo 9.V. z okazji rocznicy bitwy pod Studziankami; temat - HARCERSTWO. | Fi.1858 Mi.2000 |
| 10 PLN | |
22883 |
| 700 PLN | |
22884 |
1970 Miniatury w zbiorach Muzeum Narodowego, zestaw czystych znaczków z przywieszkami z prawej i lewej strony (Fi.30.-). | Fi.1870-77 Mi.2017-24 |
| 20 PLN | |
22885 |
1970 Polska na morzu 1939-1945, seria znaczków metrykalnych z oznaczeniem walca (1 walec, 1 nakład) znajdującym się nad 4 znaczkiem w arkuszu, czyste, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1882-84 Mi.2029-31 |
| 40 PLN | |
22886 |
1970-1 stacja automatyczna Łuna i badanie kosmosu, znaczki dwóch serii z kompletem przywieszek. | Fi.1893, 1975-6 Mi.2040,2122-3 |
| 25 PLN | |
22887 |
1970 Stacja automatyczna Łuna 16 na orbicie, arkusik z nie przeperforowanym lewym marginesem, czysty (Fi.150.-). | Fi.1893II Mi.2040 |
| 120 PLN | |
22888 |
1970 Stacja automatyczna Łuna 16 na orbicie - komplet znaczków z przywieszkami, czyste. | Fi.1893Pw Mi.2040Zf |
| 40 PLN | |
22890 |
1970 "MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA LENIN I JEGO IDEE", karta pocztowa ostemplowana okolicznościowo 18.X w Krakowie. | Fi.Cp460 |
| 10 PLN | |
22891 |
1970 Miniatury w zbiorach Muzeum Narodowego - komplet bloków, do niedawna katalogowanych jako arkusiki, niezbędnych do skompletowania rocznika, czyste (Fi.60.-). | Fi.bl.67-74 Mi.Klb.2017-24 |
| 60 PLN | |
22892 |
1970 miniatury w zbiorach Muzeum Narodowego, arkusik znaczka za 60 gr. z błędem "żółte kółko pod literami le w klejnoty" na górnej przywieszce. | Fi.bl.69 B Mi.2019 |
| 30 PLN | |
22893 |
1970 XXIII Wyścig Pokoju, 6 kopert z kasownikami wszystkich 6 etapów (V-X) rozegranych na terenie Polski: Wrocław, Warszawa, Płock, Włocławek, Bydgoszcz, Poznań; temat - KOLARSTWO. | |
| 30 PLN | |
22894 |
1971 rocznik kopert FDC (Fi.65.-). | Fi.1903-94 Mi.2050-2141 |
| 35 PLN | |
22895 |
1971 rocznik znaczków czystych (Fi.148.-). | Fi.1903-94 Mi.2050-2141 |
| 120 PLN | |
22896 |
1971 Statki pod polską banderą, znaczki za 60 gr dolny rząd arkusza z pustopolami; znaczki i pustopola w bardzo dobrym stanie zachowania, marginesy lekko podgięte (Fi.150.-). | Fi.1904 Mi.2051 |
| 100 PLN | |
22897 |
1971 zamki polskie, znaczek z silnie przesuniętym drukiem kolorów, nie katalogowane, gwarancja Walocha. | Fi.1912MK Mi.2059 |
| 600 PLN | |
22898 |
1971 zamki polskie, znaczek z przesuniętą perforacją. | Fi.1918 Mi.2065 |
| 20 PLN | |
22899 |
1971 Dzień Znaczka - kobieta w malarstwie polskim, zestaw czystych znaczków z przywieszkami z prawej i lewej strony (Fi.36.-). | Fi.1963-70 Mi.2110-17 |
| 30 PLN | |