9525 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Rachmanow,. | Fi.22b Mi.22b |
| 450 PLN | |
9526 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowo brązowym, gwarancja Schmutz. | Fi.22b Mi.22b |
| 200 PLN | |
9527 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, bardzo ładny stan, sygnowany, gwarancja Ryblewski. | Fi.22b |
| 200 PLN | |
9528 |
| 2 000 PLN | |
9529 |
| 1 000 PLN | |
9530 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, nadruk z poz. 41 dodatkowo z brzegowym uszkodzeniem nadruku, stan idealny, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.23No Mi.23K |
| 340 PLN | |
9531 |
| 180 PLN | |
9532 |
| 220 PLN | |
9533 |
| 60 PLN | |
9534 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.23a Mi.23A |
| 25 PLN | |
9535 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Perzyński. | Fi.23a Mi.23A |
| 40 PLN | |
9536 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.23a Mi.23A |
| 100 PLN VERKAUFT | |
9537 |
1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Dąbrowy 14.1.19 na Morawy, prowizoryczna erka z ręcznie pisanym numerem, dekoracyjny i rzadki walor, gwarancja Schmutz. | Fi.23a Mi.23A |
| 5 500 PLN | |
9538 |
| 35 PLN | |
9539 |
| 800 PLN | |
9540 |
| 140 PLN | |
9541 |
| 50 PLN | |
9542 |
| 280 PLN | |
9543 |
| 400 PLN | |
9544 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z ząbkowaniem 11½, gwarancja i oznaczenie Berbeka. | Fi.23b Mi.23B |
| 120 PLN | |
9545 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 25 PLN | |
9546 |
| 80 PLN | |
9547 |
| 30 PLN | |
9548 |
| 80 PLN | |
9549 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 70 PLN | |
9550 |
| 20 PLN | |
9551 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Perzyński. | Fi.24 Mi.24 |
| 20 PLN | |
9552 |
1918 drugie wydanie lubelskie, kompletny arkusz znaczka za 45/60 hal., komplet katalogowanych błędów i usterek, doskonały materiał badawczy, wartość podstawowych znaczków Fischer 4.500,- zł. | Fi.24 Mi.24 |
| 1 800 PLN | |
9553 |
| 60 PLN | |
9554 |
| 25 PLN VERKAUFT | |
9555 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z spektakularnym brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Berbeka. | Fi.24 Mi.24 |
| 15 PLN | |
9556 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z silnie przesuniętym w pionie nadrukiem na zagniecionym papierze - w efekcie nominał w połowie zamiast na dole znaczka oraz miejscowe braki nadruku, bardzo ciekawe, ze względu na brak znaczków nawet tak uszkodzone zaliczono do nakładu i skierowano do eksploatacji, gwarancja Schmutz. | Fi.24 MK |
| 400 PLN | |
9557 |
| 120 PLN | |
9558 |
| 30 PLN | |
9559 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk. | Fi.25 Mi.25I |
| 45 PLN | |
9560 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.25a Mi.25I |
| 40 PLN | |
9561 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.25a Mi.25I |
| 90 PLN VERKAUFT | |
9562 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
9563 |
| 30 PLN | |
9564 |
| 30 PLN | |