Die Auktion endet am 06.05.2024

Auctionen 87. Kriegsgefangenlager Murnau

3609

Fi.D1a
160 PLN
3611

1944 odbitka fotograficzna o wymiarach 145x104 mm przedstawiająca Rewię Noworoczną, występowi akompaniuje orkiestra symfonicznej pod dyrekcją jej twórcy i dyrygenta Leszka Rezlera; na odwrocie stempelek cenzora nr.11; minimalnie słabszy stan zachowania (narożniki zgięte).

200 PLN
3612

1944 grafika obozowa, szaroniebieska odbitka kontrolna ilustracji wykorzystanej do druku kart świątecznych, na białej kartce; na odwrocie stempelek cenzury obozowej; bardzo rzadki walor w dobrym stanie zachowania.

800 PLN
3613

1945 Poczta Bloku D - Wyzwolenie obozu, znaczek z uszkodzoną cyfrą 8 w dacie wyzwolenia 28*IV*1945, gwarancja Schmutz.

500 PLN
3614

1945 Poczta Bloku D, kasowany znaczek przedrukowy, gwarancja Schmutz.

200 PLN
3615

Fi.16x
80 PLN
3616

1945 Orzeł Biały, marginesowy znaczek za 5 mk. na papierze białym gładkim grubym, gwarancja Schmutz.

Fi.16x
100 PLN
3617

1945 orzeł biały, gwarancja Schmutz.

Fi.16y
80 PLN