31884 |
1949 kartka z Ziębic 7.1.49, znaczek dopłaty użyty jako znaczek opłaty. | Fi.D100, 431B Mi.465A |
| 20 PLN | |
33825 |
1919 lokalne prowizoria dopłat, RUDNIK (typ 117) - nadruki fioletowe i czerwone stempelkiem gumowym, znaczki od 3 hal do 1 kr z nadrukiem PORTO skasowane 4.IX na kopercie. | Fi.73-80B |
| 50 PLN | |
33826 |
1919 lokalne prowizoria dopłat, MIELEC (typ 88a) - nadruki fioletowe i czerwone stempelkiem gumowym, znaczki od 3 hal do 1 kr z nadrukiem PORTO skasowane 5.IX na kopercie. | Fi.73-80B |
| 50 PLN | |
33827 |
1919 lokalne prowizoria dopłat, ROZWADÓW (typ 116) - nadruki fioletowe i czerwone stempelkiem gumowym, znaczki od 3 hal do 1 kr z nadrukiem PORTO skasowane 9.IX na kopercie. | Fi.73-80B |
| 50 PLN | |
33828 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 72, gwarancja Mikulski. | Fi.D1 |
| 60 PLN | |
33829 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 15 h. z nadrukiem formą IID poz.48, gwarancja i opis Miszczak. | Fi.D3 Mi.P3 |
| 40 PLN | |
33830 |
| 25 PLN | |
33831 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 15, gwarancja Schmutz. | Fi.D3 |
| 35 PLN | |
33832 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 24, gwarancja i oznaczenie. | Fi.D3 |
| 40 PLN | |
33833 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 17, gwarancja. | Fi.D3 |
| 30 PLN | |
33834 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 19, ciężka podlepka, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.D3 |
| 35 PLN | |
33835 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 20, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.D3 |
| 40 PLN | |
33836 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 35, ciężka podlepka, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.D3 |
| 35 PLN | |
33837 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 35, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.D3 |
| 40 PLN | |
33838 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 40, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.D3 |
| 40 PLN | |
33839 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 31, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.D3 |
| 35 PLN | |
33840 |
| 35 PLN | |
33841 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 20, gwarancja i oznaczenie. | Fi.D3 |
| 30 PLN | |
33842 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 42, gwarancja i oznaczenie. | Fi.D3 |
| 30 PLN | |
33843 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 31, gwarancja i oznaczenie. | Fi.D3 |
| 40 PLN | |
33844 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 15 h. z nadrukiem formą IID z błędem na poz.35 "zalany romb", gwarancja i opis pozycji Schmutz. | Fi.D3 B Mi.P3 |
| 60 PLN | |
33845 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek dopłaty za 15 h. z nadrukiem formą IID z błędem na poz.19 "zalany romb", gwarancja i opis pozycji. | Fi.D3 B Mi.P3 |
| 40 PLN | |
33846 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek dopłaty za 15 h. z odwróconym nadrukiem formą IID poz.13 unieważniony pięknym datownikiem prowizorycznym BIELITZ 1 / OSTERR. SCHLES. w dniu 13.II.19, to jeden z najrzadszych błędnodruków tego wydania, sygnatura, gwarancja i opis Mikstein, gwarancja Jungjohann. | Fi.D3 No Mi.P3 |
| 10 000 PLN | |
33847 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 15/36 h. z nadrukiem formą IIB (Fi.5500.-), dodatkowo z błędem na poz.32 "zalany romb", piękny stan, sygnatura SM, gwarancja i opis Mikstein, gwarancja firmowa KOHLER. | Fi.D4I Mi.P11 |
| 5 000 PLN | |
33848 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 98, przedrukowano tą formą tylko 600 znaczków z czego większość zużyto na skarcie pocztowym w Gorlicach, pozostałości po podlepce, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.D4I |
| 1 800 PLN | |
33849 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 13, przedrukowano tą formą tylko 600 znaczków z czego większość zużyto na skarcie pocztowym w Gorlicach, gwarancja Mikstein, Ryblewski. | Fi.D4I B14 |
| 1 200 PLN | |
33850 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 15/36 h. z nadrukiem formą IIB z błędem na poz.90 "zaokrąglona górna końcówka S", gwarancja Bruba, sygnatura sprawdzająca SM gwarancja i opis Mikstein. | Fi.D4I B Mi.P11 |
| 1 800 PLN | |
33851 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 20 h. z nadrukiem formą IIA poz.41, ładny stan, lekka podlepka, gwarancja i opis Mikulski. | Fi.D5 Mi.P4 |
| 3 000 PLN | |
33852 |
1919 wydanie krakowskie, czysto skasowany znaczek dopłaty za 25 h. z nadrukiem formą IIA z błędem na poz.12 "pełen romb", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.D6 B |
| 160 PLN | |
33853 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 40 h. z nadrukiem formą IIA poz.92, bardzo ładny stan, gwarancja Kamiński, sygnatura Gryżewski, sygnatura SM gwarancja i opis Mikstein. | Fi.D8 Mi.P7 |
| 1 200 PLN | |
33854 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 42, gwarancja i oznaczenie. | Fi.D8 |
| 640 PLN | |
33855 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 50, gwarancja Jungjohann. | Fi.D8 |
| 750 PLN | |
33856 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 50/42 h. z nadrukiem pierwszą formą poz.32, maleńki ślad po podlepce, piękny stan, gwarancja i opis Mikstein. | Fi.D9 Mi.P12 |
| 300 PLN | |
33857 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczka z nadrukiem pierwszej formy z poz. 56/67, czworoblok w idealnym stanie, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.D9 |
| 2 000 PLN | |
33858 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 49, małe rozerwanie przy dolnym marginesie, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.D9 |
| 180 PLN | |
33859 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 48, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.D9 |
| 480 PLN | |
33860 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 90, gwarancja i oznaczenie Mikstein. | Fi.D9 |
| 500 PLN | |
33861 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 8, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.D9 |
| 200 PLN | |
33862 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 21, niewielkie rozdarcie w górnym prawym rogu, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.D9 |
| 80 PLN | |
33863 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 72-73, prawy znaczek z błędem "dwukropek", bardzo rzadki błąd o nakładzie zaledwie 60 sztuk, niewielka podlepka między znaczkami, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.D9B2 |
| 1 500 PLN | |