15420 |
1984 znaczek poczty podziemnej Solidarności. | |
| 15 PLN | |
15421 |
| 15 PLN | |
15422 |
1984 bloczek poczty podziemnej Solidarności. | |
| 66 PLN VERKAUFT | |
15423 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
15424 |
1985 kompletny podstawowy rocznik, dodatkowo znaczek 2819 z błędem "skrócony lewy górny szeryf litery K w POLSKA". | Fi.2812-2863, bl.82-3, 2819B1 Mi.2960-3011, Bl.96-7 |
| 70 PLN | |
15425 |
1985-1987 TOM XVI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 372 złote; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.2812-2985 Mi.2960-3133 |
| 290 PLN | |
15426 |
1985 rocznik kopert FDC (bez bl.125II(82II), bl.126II(83II); Fi.58,90). | Fi.2812-bl.83I Mi.2960-Bl.97I |
| 30 PLN | |
15427 |
1985 rocznik znaczków czystych (Fi.63,90). | Fi.2812-bl.126II (83II) Mi.2960-Bl.97II |
| 50 PLN | |
15428 |
1985 rozwój pojazdów pożarniczych, 4 zł połowa arkusza sprzedażnego, z błędami na: poz.5 ""kolec" w prawym przednim kole" (pokazane w powiększeniu)", poz.7 ""zadrapana szprycha" dużego koła"; czyste w bardzo dobrym stanie zachowania; znaczki z błędami gwarancja. | Fi.2813 B1, B2 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
15429 |
1985 Panorama Racławicka, arkusz czysty, błędy na: poz.26 "uszkodzone drugie a w Racławicka", poz.31 "skrócony lewy górny szeryf K w POLSKA"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.2819 B1, B2 Mi.2967 |
| 70 PLN VERKAUFT | |
15430 |
| 70 PLN | |
15431 |
| 90 PLN | |
15432 |
1985 40-lecie fabryki taboru kolejowego PAFAWAG we Wrocławiu, znaczek makulaturowy bez druku barwy oliwkowej i brązowej, nie katalogowane, gwarancja Berbeka. | Fi.2845MK Mi.2963 |
| 800 PLN | |
15433 |
1985 40. rocznica powstania ONZ, arkusz czysty, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.2856 Mi.3004 |
| 40 PLN | |
15434 |
1985 wydawnictwo podziemnej poczty Solidarności. | |
| 15 PLN | |
15435 |
| 25 PLN | |
15436 |
| 25 PLN | |
15437 |
| 30 PLN | |
15438 |
1985 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności. | |
| 15 PLN | |
15439 |
| 15 PLN VERKAUFT | |
15440 |
| 15 PLN | |
15441 |
| 181 PLN VERKAUFT | |
15442 |
| 191 PLN VERKAUFT | |
15443 |
| 56 PLN VERKAUFT | |
15444 |
| 35 PLN VERKAUFT | |
15445 |
| 25 PLN VERKAUFT | |
15446 |
| 15 PLN VERKAUFT | |
15447 |
| 15 PLN VERKAUFT | |
15448 |
| 15 PLN | |
15449 |
| 15 PLN | |
15450 |
| 25 PLN VERKAUFT | |
15451 |
| 20 PLN VERKAUFT | |
15452 |
| 35 PLN VERKAUFT | |
15453 |
1985 znaczek poczty podziemnej Solidarności. | |
| 15 PLN VERKAUFT | |
15454 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
15455 |
1986 rocznik kopert FDC (bez bl.127-8(84-5), bl.86, bl.130(87); Fi.58.-). | Fi.2865-2927 Mi.3013-75 |
| 30 PLN | |
15456 |
1986 rocznik znaczków czystych (Fi.74,20). | Fi.2865-2927 Mi.3013-75 |
| 60 PLN | |
15457 |
1986 Kometa Halley,a, arkusz czysty znaczków z przywieszkami, boczne marginesy zgięte pionowo. | Fi.2866-67 Mi.3014-15 |
| 60 PLN | |
15458 |
| 40 PLN | |
15459 |
| 20 PLN | |