38472 |
1947 list z Warszawy 13.7.47 do Połczyna Zdroju, rozbite ZŁ. | Fi.418 Mi.454 |
| 15 PLN | |
38473 |
1947 wydanie przedrukowe, znaczek z nadrukiem przesuniętym w poziomie w lewo. | Fi.418 Mi.454 |
| 30 PLN | |
38474 |
1947 wydanie przedrukowe, marginesowy znaczek cięty za 5/6 zł., gwarancja Schmutz. | Fi.418 nz Mi.454 U |
| 220 PLN | |
38475 |
1947 wydanie przedrukowe, marginesowy czworoblok znaczków ciętych za 5/6 zł., gwarancja Schmutz. | Fi.418 nz Mi.454U |
| 800 PLN | |
38476 |
1947 list firmowy z Rzeszowa do Jarosławia, nadruk czerwony. | Fi.418a Mi.454 |
| 8 PLN VERKAUFT | |
38477 |
1947 wydanie przedrukowe, marginesowa parka znaczków za 5/6 zł., lewy z mocno, a prawy z lekko zalanym czerwonym nadrukiem, gwarancja Krawczyk. | Fi.418a B Mi.454 |
| 120 PLN | |
38478 |
1947 wydanie przedrukowe, znaczek z nadrukiem w kolorze pomarańczowym. | Fi.418b Mi.454 |
| 25 PLN | |
38479 |
| 650 PLN | |
38480 |
1947 wydanie przedrukowe, marginesowy znaczek cięty, lekkie złamanie w narożniku, gwarancja Krawczyk. | Fi.418nz Mi.454U |
| 160 PLN | |
38481 |
| 900 PLN | |
38482 |
| 1 000 PLN | |
38483 |
1947 Kultura Polska, serie z odmianami papierów. | Fi.420-7A Mi.455-62B |
| 150 PLN | |
38484 |
1947 Kultura Polska, serie z odmianami papierów i ząbkowań ZL10 3/4 i ZL11. | Fi.420-7B Mi.455-62A |
| 300 PLN | |
38485 |
1947 Kultura Polska (I) - J.Matejko, J.Malczewski, J.Chełmoński, czworoblok legitymacyjny znaczków za 1 zł. w kolorze niebieskim, drukowany z walca N.1 W.II - oznaczenie znajduje się pod 91 i 100 znaczkiem w arkuszu; co rzadkie z "abklatschem" rysunku i oznaczeń na całej powierzchni, nie jest gwarantowany gdyż będzie eksponowany od strony gumy i nie był fałszowany. | Fi.420A Mi.455B |
| 600 PLN | |
38486 |
1947 narożny znaczek z numerem walca na marginesie. | Fi.420A Mi.455B |
| 10 PLN | |
38487 |
1947 Kultura Polska, blok legitymacyjny. | Fi.420A Mi.455B |
| 25 PLN | |
38488 |
1947 "ZWIEDZAJCIE MIĘDZYNARODOWE TARGI W POZNANIU" Poznań 2, znaczki na widokówce wykonanej techniką litograficzną, ostemplowane okolicznościowo 4.V (Myślicki 47 007); sygnowane. | Fi.420A Mi.455B |
| 50 PLN | |
38489 |
1947 kultura polska, znaczek z numerem walca na marginesie. | Fi.420A Mi.455B |
| 20 PLN | |
38490 |
1947 Kultura Polska (I) - J.Matejko, J.Malczewski, J.Chełmoński, bardzo rzadka parka prób znaczka za 1 zł. w kolorze ciemnoniebieskim, drukowana z walca N.2 W.I - oznaczenie znajduje się przed 91 i po 100 znaczku w arkuszu i tylko próby z tych dwóch pozycji można łatwo zidentyfikować, na dole odręczna adnotacja "22 IV. nieprzyjęty do druku" prof.S.Miksteina, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.420A P1 Mi.455B |
| 5 000 PLN | |
38491 |
1947 Kultura Polska, blok legitymacyjny. | Fi.420B Mi.455A |
| 25 PLN | |
38492 |
1947 narożny parka z numerem walca na marginesie. | Fi.420B Mi.455A |
| 15 PLN | |
38493 |
| 25 PLN | |
38494 |
1947 kultura polska, znaczek z numerem walca na marginesie. | Fi.420B Mi.455A |
| 20 PLN | |
38495 |
1947 kultura polska, znaczek z numerem walca na marginesie. | Fi.421A Mi.456B |
| 20 PLN | |
38496 |
| 30 PLN | |
38497 |
| 400 PLN | |
38498 |
1947 kultura polska, znaczek z numerem walca na marginesie. | Fi.421B Mi.456A |
| 15 PLN | |
38499 |
1947 Kultura polska I wydanie, parka znaczków za 2 zł. z błędem na prawym znaczku "ukośna kreska nad głową", gwarancja Krawczyk. | Fi.421B B Mi.456A |
| 30 PLN | |
38500 |
1947 Kultura polska I wydanie, ząbkowany znaczek za 2 zł z błędem na poz.50 "plamka na brodzie", gwarancja. | Fi.421B B2 Mi.456A |
| 40 PLN | |
38501 |
1947 kartka firmowa z Rybnika 8.10.47 do Jarząbkowic. | Fi.422A Mi.457B |
| 10 PLN | |
38502 |
1947 kultura polska, znaczek z numerem walca na marginesie. | Fi.422B Mi.457A |
| 30 PLN | |
38503 |
1947 kartka z Poznania do Ameryki. | Fi.422B Mi.457A |
| 10 PLN | |
38504 |
1947 Kultura Polska, blok legitymacyjny. | Fi.422B Mi.457B |
| 30 PLN | |
38505 |
1947 kultura polska, blok legitymacyjny. | Fi.423A Mi.458B |
| 20 PLN | |
38506 |
1947 narożny znaczek z numerem walca na marginesie. | Fi.423B Mi.458A |
| 10 PLN | |
38507 |
1947 Kultura Polska, znaczek z szeroka perforacją poziomą. | Fi.423B Mi.458A |
| 15 PLN | |
38508 |
| 80 PLN | |
38509 |
1947 Kultura Polska, blok legitymacyjny. | Fi.425B Mi.460A |
| 25 PLN | |
38510 |
| 60 PLN | |
38511 |
1947 narożny znaczek z numerem walca na marginesie. | Fi.425B Mi.460A |
| 10 PLN | |