Die Auktion beginnt am 15.11.2024

Auctionen 79. Volksrepublik Polen 1952-1989

Seite:
Poz# Bilder Beschreibung Katalog Features Aktueller Preis
22212

1963 zdobywanie kosmosu, blok bez perforacji na górnym marginesie.

Fi.bl.40II
Mi.Bl.31II
270 PLN
VERKAUFT
22213

1963 zdobywanie kosmosu, blok bez perforacji na górnym marginesie na papierze prążkowanym pionowo od strony gumy. Rzadka kombinacja odmian.

Fi.bl.40IIx
Mi.Bl.31II
600 PLN
22214

1964 rocznik kopert FDC (bez Bl.: 41(30), 42(31); Fi.126.-).

Fi.1309-1411
Mi.1457-1560
50 PLN
22215

1964 rocznik znaczków czystych (Fi.317.-).

Fi.1309-1411
Mi.1457-1560
240 PLN
22216

1964-1965 TOM VI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 600 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

Fi.1309-1503
Mi.1457-1652
370 PLN
22217

1964 IX Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, znaczek za 30 gr z błędem "brak pionowych białych tasiemek przy numerze startowym" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1310 B1
Mi.1458
30 PLN
22218

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, parka pozioma z bloku, czysta.

Fi. 1314+131 (bl.41)
Mi.1462B+1464B
50 PLN
22219

1964 statki żaglowe, znaczek z silnie przesuniętą perforacją - częściowo sygnatura na górze znaczka.

Fi.1320MK
Mi.1468
40 PLN
22220

1964 koty, znaczek z przesuniętą perforacją pionową już na ramkę.

Fi.1327
Mi.1475
40 PLN
22221

1964 koty, seria w czworoblokach.

Fi.1327-36
Mi.1475-84 
40 PLN
VERKAUFT
22222

1964 koty, znaczek ze zdojonym ("podwójnym") drukiem barwy zielonej - podwójna ramka i najlepiej widoczne podwójne sygnatury, gwarancja Walocha.

Fi.1332Dp1
Mi.1480
600 PLN
22223

1964 koty, znaczek z usterką "plama na prawej ramce".

Fi.1333
Mi.1481
10 PLN
22224

1964 koty, znaczek z usterką "plama na cyfrze 0 w nominale".

Fi.1335
Mi.1483
10 PLN
22225

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, seria z odmianami papieru x i v.

Fi.1337-41
Mi.1485-9
25 PLN
22226

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, górny lewy znaczek z błędem "podwójne moletowanie liter AZ w KAZIMIERZ".

Fi.1337s
Mi.1485 
30 PLN
22227

1964 ptaki wodne, serie z odmianami papieru x i v.

Fi.1342-50
Mi.1490-8
50 PLN
22228

1964 ptaki wodne, makulaturowy znaczek z rozmytym drukiem, gwarancja Wiatrowski, kasowany z klejem (abonament).

Fi.1342MK
Mi.1490
80 PLN
VERKAUFT
22229

1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz czysty z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 "kokardka za hełmem", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1365 B1, B2, B5
Mi.1513
40 PLN
22230

1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 niekatalogowany, rzadki błąd "kropka pod P w POWSTANIE", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; na prawym marginesie oznaczenia kolorów, czysty.

Fi.1365 B1, B5, B
Mi.1513 
50 PLN
22231

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy znaczek z błędem "kokardka za hełmem".

Fi.1365 B2
Mi.1513 
10 PLN
22232

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, lewy znaczek z błędem "ścięte cyfry w 1964".

Fi.1365B1
Mi.1513 
10 PLN
22233

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy dolny znaczek z błędem "ścięte cyfry 64".

Fi.1365s
Mi.1513 
20 PLN
22234

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy dolny znaczek z błędem "kokardka za hełmem".

Fi.1365t
Mi.1513 
20 PLN
22235

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy znaczek z błędem "ścięte cyfry w 1964".

Fi.1375 B1
Mi.1513 
10 PLN
22236

1964 Międzynarodowy Kongres Astronautyczny w Warszawie, arkusz z błędem na poz.9 (w katalogu podano błędnie poz.19) "wcięte dolne ramię litery K w POLSKA".

Fi.1378 B1
Mi.1526
60 PLN
VERKAUFT
22237

1964 Międzynarodowy Kongres Astronautyczny w Warszawie, znaczek z błędem "wcięte dolne ramię litery K w POLSKA" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1378 B1
Mi.1526 
40 PLN
22238

1964 III Kongres ZBoWiD, arkusz czysty.

Fi.1380
Mi.1528
50 PLN
VERKAUFT
22239

1964 Walka i Męczeństwo Narodu Polskiego (I), arkusz znaczka za 40 gr (krzyż Virtuti Militari), przed 1 znaczkiem oznaczenie walca (1 walec, 1 nakład), czysty, bardzo dobry stan zachowania (arkusz zgięty poziomo pomiędzy 3 i czwartym rzędem).

Fi.1384
Mi.1533
50 PLN
22240

1964 Walka i Męczeństwo Narodu Polskiego (I), komplet czystych znaczków z przywieszkami z lewej i prawej strony.

Fi.1384-88Pw
Mi.1533-37Zf
20 PLN
22241

1964 Kwiaty ogrodowe, komplet arkusików 10-znaczkowych, czyste, na arkusiku znaczków za 5,60 zł zmatowienia gumy w kilku miejscach na dolnym marginesie (Fi.550.-).

Fi.1392-1403
Mi.1541-52
500 PLN
22242

1964 kwiaty ogrodowe, arkusik znaczka za 90 gr. ze spektakularnym błędem w procesie wykończenia produkcji - podwójnym ząbkowaniem grzebieniowym na górnym marginesie, gwarancja firmowa.

Fi.1397 ark.
Mi.1546
280 PLN
22243

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
85 PLN
22244

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
35 PLN
22245

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
80 PLN
22246

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, blok na papierze kremowym.

Fi.bl.41 (30)
Mi.Bl.31
100 PLN
22247

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, bloczek na kopercie pierwszego dnia obiegu.

Fi.bl.41 FDC
Mi.Bl.32
100 PLN
22248

1964 IX Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok na kopercie FDC (Fi.130.-).

Fi.bl.41 (30)
Mi.Bl.31
100 PLN
22249

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
25 PLN
22250

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
80 PLN
22251

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, bloczek z niewielką podlepką na marginesie liczone jako czwórka z bloku.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
45 PLN