13863 |
1963 Pierwszy zespołowy lot kosmiczny, seria w parkach rozdzielonych międzypolami, czyste. | Fi.1202-03 Mi.1350-51 |
| 80 PLN | |
13864 |
1963 rocznik kopert FDC (bez Bl: 38(27), 40I(29I), 40II(29II); Fi.161,50). | Fi.1222-1308 Mi.1370-1456 |
| 90 PLN | |
13865 |
1963 rocznik znaczków czystych (Fi.459,80). | Fi.1222-1308 Mi.1370-1456 |
| 300 PLN | |
13866 |
| 60 PLN | |
13867 |
1963 rasy psów, znaczek z przesuniętym drukiem ramki. | Fi.1230MK Mi.1378 |
| 150 PLN | |
13868 |
1963 "OGÓLNOPOLSKA WYSTAWA FILATELISTYCZNA KULTURA I SZTUKA NA ZNAKACH POCZTOWYCH", dekoracyjna całość przesłana 27.6 miejscowo w Warszawie. | Fi.1235, 1238 Mi.1383, 1386 |
| 15 PLN | |
13869 |
| 100 PLN | |
13870 |
1963 100.rocznica Międzynarodowego Czerwonego Krzyża, dwie parki tête-bêche, czyste. | Fi.1244 Mi.1392 |
| 25 PLN | |
13871 |
1963 gady i płazy, dzielony znaczek za 40 gr na karcie świątecznej wysłanej 23.3.1964 z Katowic do Prezesa Polskiego Związku Filatelistów Antoniego Łaszkiewicza, niecodzienny walor w doskonałym stanie zachowania. | Fi.1246, 1237 Mi.1394, 1385 |
| 150 PLN | |
13872 |
1963 Gady i płazy, makulatura znaczka za 60 gr. bez napisów i nominału - wynik braku koloru czarnego, bardzo rzadki, gwarancja i oznaczenie kasowania abonamentowego Schmutz. | Fi.1248 MK1 Mi.1396 F |
| 1 200 PLN | |
13873 |
1963 Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, serie z odmianami papieru a i b. | Fi.1257-62 Mi.1406-9 |
| 50 PLN | |
13874 |
| 40 PLN | |
13875 |
1963 Wielcy Polacy (III), seria w parkach rozdzielonych międzypolami, kasowane z pełną oryginalną gumą (Fi.75.-). | Fi.1263-66 Mi.1411-14 |
| 50 PLN | |
13876 |
1963 Wielcy Polacy (III), seria znaczków rozdzielonych międzypolami. | Fi.1263-66 Mi.1411-14 |
| 120 PLN | |
13877 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 40 gr z błędem "kropka w 4" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1267 B1 Mi.1415 |
| 30 PLN | |
13878 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr. z błędem "3 gwiazdki" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1268 B1 Mi.1416 |
| 30 PLN | |
13879 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "0 uszkodzone z lewej" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1268 B4 Mi.1416 |
| 30 PLN | |
13880 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, arkusz sprzedażny z pustopolami na górnym marginesie w tym trzy błędy B1, B2, B3 | Fi.1268 ark., B1, B2, B3 Mi.1416 |
| 140 PLN | |
13881 |
1963 CIĘTY CZWOROBLOK - drugi zespołowy lot kosmiczny, jedna z największych rzadkości nowych polskich wydań - czworoblok ciętych znaczków za 60 gr. z poz.2/7 (Fi.40000.-), na poz.7 katalogowany błąd "trzy gwiazdki", UWAGA - to prawdziwy znaczek cięty z poczatkowej fazy druku z pełną oryginalną gumą, brak jedynie perforacji, nie mylić z (też rzadko spotykaną) niegumowaną makulaturą, której kilka czworobloków sprezentowano Vipom podczas wizyty Walentyny Tiereszkowej w Polsce, piękny stan, gwarancja Falkowski. | Fi.1268 nz (B1) Mi.1416 |
| 48 000 PLN | |
13882 |
| 10 PLN | |
13883 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, lewy dolny znaczek z błędem "3 gwiazdki". | Fi.1268s Mi.1416 |
| 25 PLN | |
13884 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, prawy dolny znaczek z błędem "KOMOSIŁ". | Fi.1268t Mi.1416 |
| 25 PLN | |
13885 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, lewy dolny znaczek z błędem "KOMOSIŁ". | Fi.1268t Mi.1416 |
| 25 PLN | |
13886 |
1963 mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 40 gr. z błędem na poz.2 "krótka stopa", gwarancja Krawczyk. | Fi.1270 B1 Mi.1418 |
| 30 PLN | |
13887 |
1963 "Mistrzostwa Europy w koszykówce", znaczek za 40 gr z błędem "krótka stopa" na kopercie FDC, gwarancja. | Fi.1270 B1 Mi.1418 |
| 30 PLN | |
13888 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, seria znaczków w arkuszach, w arkuszach znaczków: za 40 gr błąd na poz.2 "krótsza stopa", za 60 gr błąd na poz.1 "1863 zamiast 1963", za 5,60 zł wczesna faza kształtowania się błędu na poz.12 "uszkodzone O w EUROPY"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1270-75 Mi.1418-23 |
| 1 000 PLN | |
13889 |
| 25 PLN | |
13890 |
1963 "Mistrzostwa Europy w koszykówce" znaczek za 60 gr z błędem "1863 zamiast 1963" na kopercie FDC, gwarancja. | Fi.1272 B1 Mi.1420 |
| 30 PLN | |
13891 |
1963 mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 90 gr. z nowo odkrytym błędem na poz. "duża biała plama za GR i kropka w cyfrze 9", gwarancja. | Fi.1273 B Mi.1421 |
| 60 PLN | |
13892 |
1963 mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 5.60 zł. z błędem "uszkodzone O w EUROPY", gwarancja Krawczyk. | Fi.1275 B1 Mi.1423 |
| 30 PLN | |
13893 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 60 gr. z błędem "dwóch pilotów", gwarancja. | Fi.1279 B2 Mi.1427 |
| 60 PLN | |
13894 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 2,50 zł z błędem "uszkodzone O w POLSKIEGO" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1283 B1 Mi.1431 |
| 40 PLN | |
13895 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 3 zł. z nowo odkrytym spektakularnym błędem "okrągła odznaka (w miejscu orzełka) na hełmie żołnierza", na zwykłym znaczku nie ma odznaki - dziwne, że błąd pozostawał niezauważony przez pięćdziesiąt lat, gwarancja. | Fi.1284 B Mi.1432 |
| 200 PLN | |
13896 |
1963 Dzień Znaczka, pasek z górnym marginesem, z oznaczeniem walca, zagięte boczne marginesy. | Fi.1285 Mi.1433 |
| 25 PLN | |
13897 |
1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr z błędem "3 gwiazdki" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1287 B1 Mi.1416 |
| 30 PLN | |
13898 |
1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr z błędem "0 uszkodzone z lewej" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1287 B4 Mi.1416 |
| 40 PLN | |
13899 |
1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 1,50 zł z powtarzalnym błędem "biały obiekt pomiędzy bocznymi antenami rakiety" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1294 B Mi.1442 |
| 30 PLN | |
13900 |
| 25 PLN | |
13901 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek za 2,50 zł. z rzadkim błędem na poz.11 "wypustka przy 9", gwarancja i opis Walisch. | Fi.1296 B2 Mi.1444 |
| 40 PLN | |
13902 |
1963 Konie polskie, trzy wartości znaczków w parkach tête-bêche (parka za 30gr zgięta wzdłuż perforacji). | Fi.1299-1301 Mi.1447-49 |
| 30 PLN | |