3665 |
1944 Kury, czysty znaczek dopłaty w kolorze niebieskim z obróconym rysunkiem, gwarancja. | Fi.D1a |
| 180 PLN | |
3666 |
1944 kury, gwarancja Schmutz. | Fi.D1a |
| 100 PLN | |
3667 |
1944 kury, czworoblok znaczków dopłaty, gwarancja Mikulski, Kronenberg. | Fi.D1a |
| 450 PLN | |
3668 |
1944 odbitka fotograficzna o wymiarach 145x104 mm przedstawiająca Rewię Noworoczną, występowi akompaniuje orkiestra symfonicznej pod dyrekcją jej twórcy i dyrygenta Leszka Rezlera; na odwrocie stempelek cenzora nr.11; minimalnie słabszy stan zachowania (narożniki zgięte). | |
| 200 PLN | |
3669 |
1944 grafika obozowa, szaroniebieska odbitka kontrolna ilustracji wykorzystanej do druku kart świątecznych, na białej kartce; na odwrocie stempelek cenzury obozowej; bardzo rzadki walor w dobrym stanie zachowania. | |
| 800 PLN | |
3670 |
1945 Poczta Bloku D - Wyzwolenie obozu, znaczek z uszkodzoną cyfrą 8 w dacie wyzwolenia 28*IV*1945, gwarancja Schmutz. | Fi.4 |
| 500 PLN | |
3671 |
1945 poczta marszowa, próba w kolorze czarnym, gwarancja Schmutz. | Fi.4P |
| 1 000 PLN | |
3672 |
1945 znaczek z nadrukiem z okazji wyzwolenia obozu, gwarancja Schmutz. | Fi.8 |
| 200 PLN | |
3673 |
1945 Poczta Bloku D, kasowany znaczek przedrukowy, gwarancja Schmutz. | Fi.8 |
| 200 PLN | |
3674 |
1945 Orzeł Biały, jednostronnie cięty znaczek za 5 mk. na papierze białym gładkim grubym, gwarancja Krawczyk. | Fi.16x |
| 100 PLN | |
3675 |
1945 Orzeł Biały, kasowany stałym kasownikiem kalendarzowym - zakreślono w nim ołówkiem kopiowym dzień i miesiąc nadania przesyłki, znaczek za 5 mk. na papierze białym gładkim grubym, gwarancja. | Fi.16x |
| 80 PLN | |
3676 |
1945 orzeł biały, gwarancja Kronenberg. | Fi.16y |
| 360 PLN | |
3677 |
1945 wyzwolenie obozu, próbna odbitka nadruku i stempel z datą wydania znaczka bez nadruku na papierze bibułkowym żeberkowanym, gwarancja. | |
| 1 200 PLN | |