Die Auktion endet am 02.12.2024
Die Auktion endet in:

Auctionen 77. Ganzsachen

Seite:
Poz# Bilder Beschreibung Katalog Features Aktueller Preis
7520

1954 całostka wydania prowizorycznego z obiegu z Krakowa.

Fi.Cp136
30 PLN
7521

1955 V Światowy Festiwal Młodzieży i Studentów w Warszawie.

Fi.Cp139-40
12 PLN
7522

1956 Gmach WRN w Szczecinie, karta czysta.

Fi.Cp141
10 PLN
7523

1956 karty pocztowe czyste, rocznik - 6 sztuk.

Fi.Cp141-44
80 PLN
7524

1956 Festiwal Sztuki - Dni Krakowa, komplet dwóch czystych kart.

Fi.Cp143I-II
40 PLN
7525

1957 koperta lotnicza "Samolot nad Krakowem", sygnatura VI-1957, czysta.

Fi.Ck21
30 PLN
7526

1957 rocznik obejmujący 5 całostek.

Fi.Cp145-9
45 PLN
7527

1957 karty pocztowe czyste, rocznik - 5 sztuk (Fi.72.-), na odwrocie niewielkie przebarwienia od światła "pasy" - dobry stan zachowania.

Fi.Cp145-49
90 PLN
7528

1957 XXVI Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Fi.Cp147
10 PLN
7529

1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, karta czysta.

Fi.Cp149
10 PLN
7530

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet dwóch kopert.

Fi.Ck26-27
30 PLN
7531

1958 rocznik obejmujący 12 całostek.

Fi.Cp150-61
70 PLN
7532

1958 karty pocztowe czyste, rocznik - 12 sztuk (Fi.137.-), w tym droższe odmiany kart Cp150-151 z sygn. I.58, na odwrocie niewielkie przebarwienia od światła "pasy" - dobry stan zachowania.

Fi.Cp150-61
130 PLN
7533

1958 Tydzień Archiwów, karta czysta.

Fi.Cp154
15 PLN
7534

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet 6 czystych kart.

Fi.Cp155-60
70 PLN
7535

1959 rocznik obejmujący 18 całostek z dodatkowymi odmianami kartek i sygnatur: Cp164 II.59, VIII.59, XII.59, Cp168 V.59, VI.59, Cp169, Cp169a, Cp171a, Cp171b, Cp173a, Cp173b.

Fi.Cp162-173b
140 PLN
7536

1959 XII Wyścig Pokoju; temat - KOLARSTWO.

Fi.Cp165
20 PLN
7537

1959 Wykopaliska archeologiczne w Biskupinie, komplet 4 czystych kart z obydwoma sygnaturami V.59 i VI.59.

Fi.Cp168-69a, b
60 PLN
7538

1959 Wystawa Filatelistyczna "Balpex"; temat - PTAKI, ŻAGLOWCE.

Fi.Cp170
15 PLN
7539

1959 Zjazd Związku Ochotniczych Straży Pożarnych, karta czysta, temat - POŻARNICTWO.

Fi.Cp172
20 PLN
7540

1959 15-lecie radiofonii w Polsce Ludowej, komplet 2 czystych kart.

Fi.Cp173a-b
25 PLN
7541

1960 150 rocznica urodzin Fryderyka Chopina, karta czysta.

Fi.Cp174
10 PLN
7542

1960 50-lecie Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Fi.Cp175
10 PLN
7543

1960 1800-lecie Kalisza, karta czysta.

Fi.Cp176
10 PLN
7544

1960 zabytkowe budowle miast polskich - Kraków - karty oliwkowe, komplet 16 sztuk z hasłami propagandowymi 29-44 (Fi.64.-).

Fi.Cp179b
60 PLN
7545

1960 zabytkowe budowle miast polskich, komplet 16 całostek "Kraków Wawel" z różnymi hasłami propagandowymi.

Fi.Cp179b il.29-44
45 PLN
7546

1960 V Międzynarodowe Targi Książki.

Fi.Cp187
10 PLN
7547

1960 zabytkowe budowle, komplet 17 kartek bez odmiany Cp191I.

Fi.Cp188-204
90 PLN
7548

1960 zabytkowe budowle miast polskich (II) - komplet 17 ilustrowanych kart, w tym karta Gdańsk z prawidłowym napisem - "ŻURAW"; bardzo dobry stan zachowania (Fi.240.-).

Fi.Cp188-204
180 PLN
7549

1960 zabytkowe budowle miast polskich (II) - komplet 18 ilustrowanych kart, w tym dwie odmiany karty Gdańsk: z prawidłowym napisem - "ŻURAW" i bardzo rzadkiej z napisem błędnym - "ŻÓRAW"; idealny stan zachowania.

Fi.Cp188-204 + 191I
Mi.P214I-II
600 PLN
7550

1961 koperty czyste, rocznik - 3 sztuki.

Fi.Ck33-35
40 PLN
7551

1961 koperty 40-lecie Spółdzielni Wydawniczej "Książka i Wiedza", 40 i 60 gr czyste.

Fi.Ck34-35
30 PLN
7552

1961 1000-lecie Państwa Polskiego - karty ilustrowane - komplet 40 sztuk, czyste (Fi.480.-).

Fi.Cp205
350 PLN
7553

1961 1000-lecie Państwa Polskiego, zestaw całostek; Cp205a z ilustracjami I, II, III, IV, VI, VII, VIII, IX i X, Cp205b z ilustracjami I, II, III, IV, V, VIII, IX i X, Cp205c z ilustracjami I, II, III, IV, V, VI, VIII, IX i X, Cp205d z ilustracjami I, II, III, IV, V, VI, VIII, IX i X, w sumie 35 kartki w tym 12 z ilustracjami VII-X.

Fi.Cp205a-d
150 PLN
7554

1961 1000-lecie Państwa Polskiego, błąd "chmurka" w lewym górnym rogu ilustracji - komplet 4 kart.

Fi.Cp205a-d B1
100 PLN
7555

1961 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, karta z niekatalogowanym brakiem barwy czerwonej; czysta w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja z opisem Schmutz.

Fi.Cp209a
1 500 PLN
7556

1961 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, karta z niekatalogowanym brakiem barwy czarnej; czysta w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja z opisem Schmutz.

Fi.Cp209a
1 500 PLN
7557

1961 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, karta z niekatalogowanymi błędami: odwróconą ilustracją (b-narciarz) właściwą dla karty 209b i barwą czerwoną oraz brakiem brak barwy czarnej i ciemnozielonej, karta zbliżona do 209at (Fi.1500.-): ma tylko inną ilustrację, UWAGA karty a i b można też rozpoznać po śnieżynce; czysta w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja z opisem Schmutz.

Fi.Cp209a(b)
2 500 PLN
7558

1961 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, karta z brakiem barwy brązowej - ilustracji Giewontu (Fi.-,- istnieje, ale nie można określić ceny); czysta w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja z opisem Schmutz.

Fi.Cp209a MK
1 500 PLN
7559

1961 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, karta z niekatalogowanymi błędami "brak barwy czarnej i ciemnozielonej na znaku opłaty"; czysta w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja z opisem Schmutz.

Fi.Cp209b
1 500 PLN