29094 |
1958 FDC - "400-lecie Poczty Polskiej" blok wydrukowany na jedwabiu (Mi.50 euro). | Fi.bl.21 Mi.Bl.22 |
| 40 PLN | |
29095 |
1958 400-lecie Poczty Polskiej, kasowany blok wydrukowany na jedwabiu. | Fi.bl.21 Mi.Bl.22 |
| 20 PLN | |
29096 |
1958 "400 LAT POCZTY POLSKIEJ blok wydrukowany na jedwabiu - po stronie gumowanej w karnecie przygotowanym z okazji X ZJAZDU PZF 1969, rzadki walor w doskonałym stanie zachowania; gwarancja i opis Schmutz. | Fi.bl.21 MK Mi.Bl.22 |
| 1 000 PLN | |
29097 |
1958 400-lecie Poczty Polskiej, bloki z odmianami gumy. | Fi.bl.21 Mi.Bl.22 |
| 250 PLN | |
29098 |
1958 400-lecie Poczty Polskiej, blok z drukiem obrazka na stronie gumowanej, rzadkość! | Fi.bl.21s Mi.Bl.22 |
| 480 PLN | |
29099 |
1958-1990 ptaki, owady i ryby - zestaw kompletnych czystych serii znaczków tematycznych, w bardzo dobrym stanie (Mi.115 euro, Fi.323.-); temat - FAUNA. | |
| 245 PLN | |
29100 |
1959 rocznik znaczków czystych - w tym 3 znaczki 956 z przywieszkami (Fi.215,30). | Fi.941-1003 Mi.1086-1147 |
| 160 PLN VERKAUFT | |
29101 |
1959 rocznik kopert FDC, w tym komplet 3 kopert ze znaczkami z przywieszkami "65-lecie polskiego ruchu filatelistycznego" (Fi.273.-). | Fi.941-1003B Mi.1086-1147B |
| 200 PLN | |
29102 |
1959 III Zjazd PZPR, znaczek za 40 gr. z błędem "kropka przy O" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.945 B1 Mi.1090 |
| 30 PLN | |
29103 |
1959 karnet - "III ZJAZD PZPR". | Fi.945-947 Mi.1090-1092 |
| 15 PLN | |
29104 |
1959 III Zjazd PZPR, lewy znaczek z błędem "biała plama przy O". | Fi.945B1 Mi.1090 |
| 30 PLN | |
29105 |
1959 Grzyby polskie, seria w parkach tête-bêche (Fi.200.-). | Fi.948-55 Mi.1093-1100 |
| 180 PLN | |
29106 |
1959 FDC - "Grzyby polskie", 3 koperty (Fi.80.-). | Fi.948-55 Mi.1093-1100 |
| 50 PLN | |
29107 |
1959 grzyby polskie, znaczek cięty, niegumowany bez druku barwy zielonej, brązowej i żółtej, fotoatest Petriuk. | Fi.950 nz ng Mi.1095 |
| 650 PLN | |
29108 |
1959 grzyby, parka znaczków za 60 gr. z rzadkimi położeniami - III.2 i III.4 - znaku wodnego, gwarancja i opis. | Fi.951 Mi.1096 |
| 90 PLN | |
29109 |
1959 grzyby polskie, blok legitymacyjny. | Fi.952 Mi.1097 |
| 70 PLN | |
29110 |
1959 grzyby, kasowany znaczek za 3,40 zł. z rzadkim położeniem - III.8 - znaku wodnego, gwarancja i opis. | Fi.954 Mi.1099 |
| 30 PLN | |
29111 |
1959 65-lecie polskiego ruchu filatelistycznego, znaczek z błędem "kropka pomiędzy A i M w ZAMEK" pomiędzy przywieszkami 1 i 3 na papierze z położeniem znaku wodnego W.III.6, gwarancja. | Fi.956 B1 Pw1+3 Mi.1101 Zf I+III |
| 40 PLN | |
29112 |
1959 65-lecie polskiego ruchu filatelistycznego, znaczek z błędem "kropka pomiędzy A i M w ZAMEK" pomiędzy przywieszkami 2 na papierze z położeniem znaku wodnego W.III.6, gwarancja. | Fi.956 B1 Pw 2+2 Mi.1101 Zf II+II |
| 40 PLN | |
29113 |
1959 65-lecie polskiego ruchu filatelistycznego, stemplowany arkusik z kompletem przywieszek z rzadką odmianą numeratora typu grotesk, znak wodny III.4, Fischer 650 zł. | Fi.956 ark. Mi.1101 |
| 350 PLN | |
29114 |
1959 malarstwo polskie, znaczek z błędem "podwójne Z w MALCZEWSKI", gwarancja Więcław. | Fi.961B1 Mi.1105 |
| 50 PLN | |
29115 |
1959 malarstwo polskie, znaczek z błędem "podwójne Z w MALCZEWSKI". | Fi.961B1 Mi.1105 |
| 30 PLN | |
29116 |
1959 15-lecie PRL, czworoblok znaczków za 40 gr., prawy górny w rzadkim typie II z krótszą nóżką cyfry 4, gwarancja. | Fi.964II Mi.1108 |
| 60 PLN | |
29117 |
1959 Międzynarodowy Kongres Eksperantystów, parka na papierze ze znakiem wodnym III.3. | Fi.967 III.3 Mi.1111 |
| 25 PLN | |
29118 |
1959 karnet - "MIĘDZYNARODOWY KONGRES ESPERANTYSTÓW". | Fi.967-68 Mi.1111-12 |
| 25 PLN | |
29119 |
1959 Wystawa Filatelistyczna BALPEX, prawy górny znaczek z mocno uszkodzonymi literami SK w GDAŃSK. | Fi.974 Mi.1118 |
| 45 PLN | |
29120 |
1959 VIII Wystawa Filatelistyczna, czworoblok znaczków za 45 gr., prawy górny z błędem nadruku na poz.7 "N zamiast Ń", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.974 + 974 B1 Mi.1118 I |
| 80 PLN | |
29121 |
1959 Wystawa Filatelistyczna BALPEX, prawy górny znaczek z błędem "N zamiast Ń" w czworobloku. | Fi.974B1 Mi.1118I |
| 80 PLN | |
29122 |
1959 karnet - "40 LECIE POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA". | Fi.976-78 Mi.1120-22 |
| 30 PLN | |
29123 |
1959 przyjaźń polsko-chińska, znaczek za 2,50 zł. z błędem 'kreska przy brzuszku cyfry 5", gwarancja i opis. | Fi.980 B1 Mi.1124 |
| 60 PLN | |
29124 |
1959 przyjaźń polsko - chińska, znaczek z błędem "kreska przy cyfrze 5". | Fi.980B1 Mi.1124 |
| 40 PLN | |
29125 |
1959 narożnikowy wieloblok znaczka z serii Loty Kosmiczne. | Fi.983A Mi.1127B |
| 15 PLN | |
29126 |
| 15 PLN | |
29127 |
| 60 PLN | |
29128 |
| 30 PLN | |
29129 |
| 30 PLN | |
29130 |
| 100 PLN | |
29131 |
| 250 PLN | |
29132 |
1959 loty kosmiczne, znaczek za 2,50 zł. ze znakiem wodnym w rzadkim położeniu - III.2, gwarancja i opis. | Fi.985B Mi.1129A |
| 60 PLN | |
29133 |
1959 wielcy uczeni, serie z odmianami papieru. | Fi.988-93 Mi.1132-7 |
| 30 PLN | |