9229 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą z rzadkim błędem na poz.73 "dwukropek", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.34 B2 Mi.33 |
| 1 200 PLN | |
9230 |
| 750 PLN | |
9231 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok z nadrukiem pierwszej formy z poz. 5/16, oba lewe znaczki z błędem "cienkie Z", stan idealny, gwarancja Mikstein. | Fi.34B1 Mi.33 |
| 3 500 PLN | |
9232 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 34 z błędem "cienkie Z", gwarancja Berbeka. | Fi.34B1 Mi.33 |
| 750 PLN | |
9233 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 28, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.35 Mi.34 |
| 320 PLN | |
9234 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 64, gwarancja Mikstein, Krawczyk. | Fi.35 Mi.34 |
| 80 PLN | |
9235 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 55, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.35 Mi.34 |
| 400 PLN | |
9236 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 22, gwarancja Schmutz. | Fi.35 Mi.34 |
| 90 PLN | |
9237 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 15 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.26, niewielki ślad podlepki, sygnowany E(ysmont), gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | Fi.35 Mi.34 |
| 200 PLN | |
9238 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 3, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.36 Mi.35 |
| 400 PLN | |
9239 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 37, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.36 Mi.35 |
| 1 000 PLN VERKAUFT | |
9240 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 20 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.49, kasowany na wycinku, gwarancja i opis Mikstein. | Fi.36 Mi.35 |
| 600 PLN | |
9241 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 20 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.14 "cienkie Z", gwarancja i opis Mikstein, Kalinowski. | Fi.36 B1 Mi.35 |
| 900 PLN | |
9242 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 44 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.36B1 Mi.35 |
| 650 PLN | |
9243 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 73 z błędem "dwukropek", znaczek z dużymi ubytkami gumy i plamką na dole znaczka, gwarancja i oznaczenie Mikstein, Miszczak. | Fi.36B2 Mi.34 |
| 1 500 PLN | |
9244 |
| 1 600 PLN | |
9245 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 79, gwarancja Mikstein, Ryblewski. | Fi.37II Mi.36 |
| 4 800 PLN | |
9246 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25 hal. z nadrukiem formą IIB poz.10, ledwie widoczny lekki ślad po podlepce, co rzadkie "idealnie centrowany" (opis z atestu), sygnowany, gwarancja i fotoatest (wspólny z 90 hal.) Mikulski. | Fi.37II Mi.36 |
| 8 000 PLN | |
9247 |
1919 wydanie krakowskie, list na kopercie firmowej z Bielska 4.2.19 do Krakowa, oryginalny obieg pocztowy, gwarancja Schmutz. | Fi.38 Mi.48 |
| 1 600 PLN | |
9248 |
1919 wydanie krakowskie, przekaz pieniężny z Chrzanowa 23.I.19 do Krakowa opłacony trzema znaczkami za 25/80 hal, bardzo wczesne użycie tych znaczków, które weszły do obiegu prawdopodobnie dopiero 20 stycznia, piękna wielokrotna frankatura, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja Schmutz. | Fi.38 Mi.48 |
| 4 500 PLN | |
9249 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja Schmutz. | Fi.38 Mi.48 |
| 20 PLN | |
9250 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja. | Fi.38 Mi.48 |
| 20 PLN | |
9251 |
| 20 PLN | |
9252 |
| 25 PLN | |
9253 |
| 20 PLN | |
9254 |
| 40 PLN | |
9255 |
| 25 PLN | |
9256 |
1919 wydanie krakowskie, duża podlepka, gwarancja. | Fi.38 Mi.48 |
| 20 PLN | |
9257 |
1919 wydanie krakowskie, list opłacony znaczkiem za 25/80 hal., wysłany 3.II z Bielska do Czech; bardzo dobry stan zachowania (biała plamka po lewej stronie koperty występuje tylko na skanie), gwarancja Falkowski. | Fi.38 Mi.48 |
| 400 PLN | |
9258 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25/80 hal. z brzegowym błędem "pionowa kreska po lewej" i dodatkowo "uszkodzona litera P w POLSKA", lekki mikroskopijny ślad po podlepce, sygnowany Tiebauer, gwarancja Mikstein, Perzyński. | Fi.38 B Mi.48 |
| 150 PLN | |
9259 |
| 1 600 PLN | |
9260 |
| 1 600 PLN | |
9261 |
| 400 PLN | |
9262 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 30 hal. w kolorze szarofioletowym z nadrukiem formą IIB, z błędem na poz.66 "uszkodzone obie litery P", ładny stan, gwarancja i opis Mikstein, Schmutz. | Fi.39a Mi.37 |
| 2 000 PLN | |
9263 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 40 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.94, ze skartu unieważniony rzadkim kasownikiem rusztowym KRAKÓW 1, ładny stan, sygnowany Witkowski, gwarancja i opis Schmutz.. | Fi.40 Mi.38 |
| 180 PLN | |
9264 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 90, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.40 Mi.38 |
| 80 PLN | |
9265 |
| 150 PLN | |
9266 |
| 11 000 PLN | |
9267 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem pierwszej formy z poz. 16 z uszkodzonymi literami PP, piękny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.40No Mi.38K |
| 3 000 PLN | |
9268 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 17, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 50 PLN | |