8860 |
1918 Przedbórz, II wydanie, niegumowana (tak jak wydano) cięta próba znaczka poczty miejskiej za 10 gr., bez tła (typ 2), gwarancja Gryżewski, Schmutz. | Fi.6A P1 Mi.6C |
| 400 PLN | |
8861 |
1918 Przedbórz, znaczek drugiego wydania, gwarancja. | Fi.6B |
| 80 PLN | |
8862 |
1918 Łódź, karta pocztowa wysłana 27.3 z Warszawy, wyjątkowo wyraźna odbitka sześciokątnego stempelka poczty miejskiej w kolorze czarnofioletowym z datą 28.3; dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.6b |
| 400 PLN | |
8863 |
| 120 PLN | |
8864 |
1918 Przedbórz, II wydanie, ząbkowana seria czysta, 2 gr. typ 3, 4 gr. typ 3, 6 gr. typ 3 i 10 gr. typ 1 (Mi.210 euro), każdy znaczek gwarancja z opisem typu Krawczyk. | Fi.7-10B Mi.7-10A |
| 240 PLN | |
8865 |
1918 Przedbórz, II wydanie, ząbkowana seria kasowana, 2 gr. typ 1, 4 gr. typ 2, 6 gr. typ 2 i 10 gr. typ 1 (Mi.104 euro), każdy znaczek gwarancja z opisem typu Krawczyk(1), Falkowski (1), Schmutz(2). | Fi.7-10B Mi.7-10A |
| 120 PLN | |
8866 |
1918 Przedbórz, seria trzeciego wydania, znaczki kolejno; typ 1, typ 2, typ 2 i typ 3, różne gwarancje. | Fi.7-10B |
| 90 PLN | |
8867 |
1918 Przedbórz, znaczek trzeciego wydania, gwarancja. | Fi.7B |
| 15 PLN | |
8868 |
1918 Przedbórz, III wydanie, próba (makulatura) dwustronna 10 hal./2 hal., w ładnym stanie - bez podlepki ani jej śladu, lekko ścieniony na marginesie gwarancja Schmutz. | Fi.10A/7A Mi.10B/7B |
| 400 PLN | |
8869 |
1918 Warszawa, "10 FENYGÓW" - czerwonoliliowy stempelek opłaty doręczeniowej IV wydania na karcie pocztowej wysłanej 23.7 z Pułtuska; dobry stan zachowania (karta pionowo zgięta). | Fi.13a |
| 60 PLN | |
8870 |
1918 Warszawa, "10 FENYGÓW" - fioletowy stempelek opłaty doręczeniowej IV wydania na zawiadomieniu o nadejściu pieniędzy wysłanym 2.1 z Ostbank für Handel und Gewerbe, na odwrocie stempelek informacyjny "Schalter 14"; dobry stan zachowania. | Fi.13b |
| 150 PLN | |
8871 |
1918 Przedbórz, stemplowana seria V wydania, ząbkowanie 11 1/2, gwarancja. | Fi.15-8B |
| 20 PLN | |
8872 |
| 50 PLN | |
8873 |
1918 Przedbórz, bardzo rzadka opaska gazetowa z autentycznego obiegu adresowana do Przedborza, opłata doręczeniowa pobrana znaczkiem poczty miejskiej, gwarancja Berbeka. | Fi.15B |
| 1 500 PLN | |
8874 |
| 80 PLN | |
8875 |
1918 Tarnów, znaczek III wydania z odwróconym i przesuniętym nadrukiem. | |
| 50 PLN | |
8876 |
1918 Tarnów, znaczki III wydania. | |
| 80 PLN | |
8877 |
1918 Warszawa, kartka z Będzina do Warszawy, stempel opłaty doręczeniowej. | |
| 50 PLN | |
8878 |
1918 Kalisz, znaczek z nadrukiem pierwszego wydania, gwarancja. | |
| 50 PLN | |
8879 |
1918 Kalisz, zestwa znaczków z nadrukami lokalnymi. | |
| 80 PLN | |
8880 |
1919 Chęciny, znaczki fantazyjnego wydania poczty miejskiej. | Fi.1-8 |
| 60 PLN | |
8881 |
1919 Chęciny, seria czysta z pełną oryginalną gumą, piękny stan. | Fi.1-8 |
| 120 PLN VERKAUFT | |
8882 |
| 320 PLN | |
8883 |
1919 Chęciny, czysty marginesowy znaczek za 4 hal. bez perforacji pionowej po lewej. | Fi.3 |
| 250 PLN | |
15655 |
1916 pamiątka wielkiej kwesty ogólnokrajowej pod hasłem "Ratujcie dzieci", dekoracyjne patriotyczne wydawnictwo (nie widokówka), nakładem Łódzkiej Okręgowej Rady Opiekuńczej; litografia. | |
| 100 PLN | |