14255 |
1995 plakat polski, seria w arkuszach sprzedażnych. | Fi.3410-1 Mi.3558-9 |
| 70 PLN | |
14256 |
1995 Boże Narodzenie, znaczki z nadrukiem WZÓR. | Fi.3417-8 Mi.3565-6 |
| 25 PLN | |
14257 |
1995 Boże Narodzenie, parka z napisem WZÓR. | Fi.3417-8 |
| 10 PLN | |
14258 |
1995 Boże Narodzenie, arkusz znaczków z napisem WZÓR. | Fi.3417-8W Mi.3565-6 |
| 130 PLN | |
14259 |
1996 75. rocznica urodzin Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, arkusz sprzedażny. | Fi.3423 Mi.3571 |
| 50 PLN | |
14260 |
1996 rocznik znaczków czystych (Fi.100,50). | Fi.3423-85 Mi.3571-3633 |
| 80 PLN | |
14261 |
1996 style architektoniczne, seria w arkuszach sprzedażnych. Fischer 250 zł. | Fi.3425-8 ark. Mi.3573-6 |
| 150 PLN | |
14262 |
1996 polskie jachty pełnomorskie, arkusz sprzedażny. | Fi.3429-32 Mi.3577-80 |
| 25 PLN | |
14263 |
1996 Polskie jachty pełnomorskie, arkusz czysty. | Fi.3429-32 Mi.3577-80 |
| 30 PLN | |
14264 |
1996 Europa CEPT (VII) - sławne kobiety Hanka Ordonówna i Pola Negri. | Fi.3436-37 Mi.3584-85 |
| 180 PLN | |
14265 |
1996 znaki zodiaku, znaczek makulaturowy z perforacją WZÓR na opakowaniu z drukarni. | Fi.3439MK Mi.3587 |
| 45 PLN | |
14266 |
1996 Malarstwo Stanisława Noakowskiego, seria znaczków w arkuszach; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.3451-54 Mi.3599-3602 |
| 280 PLN | |
14267 |
1996 Tatry polskie, narożna parka z podwójną perforacją grzebieniową na marginesie, dolna zawiera charakterystyczną "łezkę", kasowane z klejem - abonament, unikalne. | Fi.3474 Mi.3622 |
| 300 PLN | |
14268 |
1996 Zwierzęta pod ochroną - żubry, arkusz czysty (Fi.35.-). | Fi.3481-84 Mi.3629-32 |
| 35 PLN | |
14269 |
1996 żubry, seria w arkuszu sprzedażnym. | Fi.3484-4 Mi.3629-32 |
| 25 PLN | |
14270 |
1996 karnet - "75 LAT MUZEUM POCZTY I TELEKOMUNIKACJI". | Fi.bl.157(114) Mi.Bl.128 |
| 15 PLN | |
14271 |
1996 Światowy Dzień Poczty, blok w karnecie okolicznościowym. | Fi.bl.115 Mi.Bl.128 |
| 15 PLN | |
14272 |
1996 Znaki Zodiaku, kompletny zestaw 11 znaczków, wydanych na papierze fluorescencyjnym, bardzo dobry stan zachowania (zdjęcie w świetle lampy ultrafioletowej). | Fi.ex.3434-64y Mi.ex.3582-3612y |
| 200 PLN | |
14273 |
1996-1997 TOM XXI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 330 złotych, w tym rzadka na papierze fluorescencyjnym odmiana serii Znaki Zodiaku - mocno niedoceniona w katalogu; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | |
| 420 PLN | |
14274 |
1997 zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.10 Mi.MH1 |
| 15 PLN | |
14275 |
1997 dworki polskie, uszkodzony znaczek makulaturowy z perforacją WZÓR na opakowaniu z drukarni. | Fi.3497MK Mi.3645 |
| 45 PLN | |
14276 |
1997 dworki polskie, znaczek z dziurkowaniem WZÓR pochodzący z opakowań arkuszy z drukarni. | Fi.3503 Mi.3651 |
| 50 PLN | |
14277 |
1997 sanktuaria maryjne, znaczek z dziurkowaniem WZÓR pochodzący z opakowań arkuszy z drukarni. | Fi.3522 Mi.3670 |
| 100 PLN | |
14278 |
1997 Światowa Wystawa Filatelistyczna Moskwa 97, arkusik sprzedażny. | Fi.3529 ark. Mi.3677KB |
| 25 PLN | |
14279 |
1997 1000 lat Gdańska, cięty blok. | Fi.bl.159A Mi.Bl.129B |
| 15 PLN | |
14280 |
1997 "Mistrzostwa Świata juniorów w szachach - Żagań" karta beznominałowa z ilustracją; temat - SZACHY. | |
| 10 PLN | |
14281 |
1997 "90-ta Rocznica Skautigu" karta beznominałowa z ilustracją przedstawiającą twórcę skautingu - lorda Roberta Baden-Powell'a; temat - HARCERSTWO. | |
| 10 PLN | |
14282 |
1998 Ochrona Bałtyku, seria w arkuszu sprzedażnym. | Fi.3358-63 Mi.3706-11 |
| 45 PLN | |
14283 |
1998 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Nagano, arkusz sprzedażny. | Fi.3542 Mi.3690 |
| 45 PLN | |
14284 |
1998 Światowa Wystawa Filatelistyczna "Izrael '98", arkusz sprzedażny. | Fi.3565 Mi.3713 |
| 80 PLN | |
14285 |
1998 "Zygmunt III Waza" - wydanie wspólne z pocztą Szwecji. | Fi.3582 Mi.2081 |
| 40 PLN | |
14286 |
1998 20. rocznica pontyfikatu Jana Pawła II, arkusz sprzedażny. | Fi.3584 Mi.3732 |
| 35 PLN | |
14287 |
1998 Boże Narodzenie, znaczek makulaturowy bez gumy z dziurkowaniem WZÓR. | Fi.3586MK Mi.3734 |
| 80 PLN | |
14288 |
1998 200. rocznica Adama Mickiewicza, znaczek makulaturowy bez gumy z dziurkowaniem WZÓR. | Fi.3592MK Mi.3740 |
| 80 PLN | |
14289 |
1998 dzieje oręża polskiego, znaczek makulaturowy bez gumy z dziurkowaniem WZÓR. | Fi.3594MK Mi.3742 |
| 70 PLN | |
14290 |
1999 Dzieje oręża polskiego - Marynarka Wojenna, arkusz czysty. | Fi.3594-95 Mi.3742-43 |
| 50 PLN | |
14291 |
1999 50. rocznica powstania Rady Europy, arkusz sprzedażny. | Fi.3614 Mi.3762 |
| 36 PLN | |
14292 |
1999 VI wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, seria znaczków rzadka w pojedynczych arkuszach; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.3620-23 Mi.3768-71 |
| 250 PLN | |
14293 |
1999 VI wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, arkusz zawierający serię w paskach poziomych; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.3620-23 Mi.3768-71 |
| 60 PLN | |
14294 |
1999 wizyta Jana Pawła II w Polsce, znaczek makulaturowy z dziurkowaniem WZÓR, z opakowania z drukarni. | Fi.3621 Mi.3769 |
| 70 PLN | |