53358 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 20 PLN | |
53359 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowym uszkodzeniem nadruków, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 180 PLN | |
53360 |
| 25 PLN | |
53361 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z występującym tylko na tej wartości błędem na poz.41 "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL.", gwarancja Mikstein z opisem. | Fi.22a B4 |
| 55 PLN VERKAUFT | |
53362 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym (Fi.500.-), bardzo ładny stan, sygnatura Rachmanow, gwarancja Mikstein. | Fi.22b |
| 475 PLN | |
53363 |
| 280 PLN | |
53364 |
| 1 200 PLN | |
53365 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, nadruk z poz. 41 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, stan idealny, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.23No Mi.23K |
| 350 PLN | |
53366 |
| 240 PLN | |
53367 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z nadrukiem odwróconym, naturalna pionowa fałda w papierze (Fi.225.-), gwarancja Gryżewski. | Fi.23a No Mi.23A |
| 120 PLN | |
53368 |
| 150 PLN | |
53369 |
| 50 PLN | |
53370 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczka z ząbkowaniem 11,5, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.23b Mi.23B |
| 1 000 PLN | |
53371 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 20 PLN | |
53372 |
| 20 PLN | |
53373 |
| 20 PLN | |
53374 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk. | Fi.24 Mi.24 |
| 40 PLN | |
53375 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z silnie przesuniętym w pionie nadrukiem - nominał w połowie zamiast na dole znaczka, bardzo lekki ślad po podlepce, sygnowany Saliker, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mk |
| 600 PLN | |
53376 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk. | Fi.25 Mi.25I |
| 50 PLN | |
53377 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.25a Mi.25I |
| 20 PLN | |
53378 |
| 30 PLN | |
53379 |
| 30 PLN | |
53380 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.25a Mi.25II |
| 20 PLN | |
53381 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. ze skośnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja. | Fi.25a Mi.25I |
| 40 PLN | |
53382 |
| 40 PLN | |
53383 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z przesuniętym nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, gwarancja. | Fi.25b Mi.25I |
| 95 PLN VERKAUFT | |
53384 |
| 80 PLN | |
53385 |
| 350 PLN | |
53386 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z odwróconymi nadrukami, w tym dwa znaczki z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Berbeka. | Fi.26No Mi.25IIK |
| 400 PLN VERKAUFT | |
53387 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.27a Mi.26 |
| 80 PLN | |
53388 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z przesuniętym nadrukiem w kolorze, gwarancja. | Fi.27a Mi.26 |
| 40 PLN | |
53389 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.27a Mi.26 |
| 30 PLN | |
53390 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 50/60 hal. z odwróconym nadrukiem (Fi.1550.-), dodatkowo lewy górny z błędem na poz.37 "brak kropki po HAL", a prawy dolny z błędem na poz.48 "zniekształcone S" (w sumie Fi.3880.-), stan idealny, gwarancja Jungjohann BPP | Fi.27a No B5+B8 Mi.26 |
| 1 950 PLN | |
53391 |
| 320 PLN | |
53392 |
| 1 000 PLN | |
53393 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.29 Mi.28 |
| 20 PLN | |
53394 |
| 20 PLN | |
53395 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 90 hal. z nadrukiem odwróconym (Fi.450.-), cień śladu po podlepce, gwarancja Landre,. | Fi.29 No Mi.28 |
| 400 PLN | |
53396 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Berbeka. | Fi.29B10 Mi.28 |
| 80 PLN VERKAUFT | |
53397 |
1918 drugie wydanie lubelskie, nadużycie formy, znaczek za 6 hal. - wartość nie dopuszczona do obiegu. | |
| 50 PLN | |