45589 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 31 - silne uszkodzenie liter P, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.32II Mi.31 |
| 800 PLN | |
45590 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 15 - uszkodzone litery P, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.32II Mi.31 |
| 800 PLN | |
45591 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z rzadkim nadrukiem formy IIE z poz. 17, gwarancja. | Fi.32II Mi.31 |
| 340 PLN | |
45592 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 38, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.33 Mi.32 |
| 1 000 PLN | |
45593 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.84 "S z łezką"; mały ślad po podlepce, bardzo ładny stan, sygnowany, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.33 B Mi.32 |
| 2 200 PLN | |
45594 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok z nadrukiem pierwszej formy z poz. 8/19, gwarancja Mikstein. | Fi.34 Mi.33 |
| 1 400 PLN VERKAUFT | |
45595 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 91, gwarancja Mikstein,. | Fi.34 Mi.33 |
| 155 PLN VERKAUFT | |
45596 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 12, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.34 Mi.33 |
| 160 PLN VERKAUFT | |
45597 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 91, zagięty lewy dolny narożnik, gwarancja Mikstein i Schmutz. | Fi.34 Mi.33 |
| 400 PLN | |
45598 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 10", gwarancja Mikstein i Schmutz. | Fi.34 Mi.33 |
| 450 PLN | |
45599 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 26, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.34 Mi.33 |
| 180 PLN | |
45600 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 40, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.34 Mi.33 |
| 390 PLN VERKAUFT | |
45601 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz.21 "uszkodzone obie litery P", ślad po podlepce, sygnowany, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | Fi.34 B Mi.33 |
| 300 PLN VERKAUFT | |
45602 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz.49 "mocno uszkodzona litera P w POLSKA - tzw.gwóźdź", piękny stan, gwarancja Schmutz. | Fi.34 B Mi.33 |
| 2 500 PLN | |
45603 |
| 750 PLN | |
45604 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok z nadrukiem pierwszej formy z poz. 5/16, oba lewe znaczki z błędem "cienkie Z", stan idealny, gwarancja Mikstein. | Fi.34B1 Mi.33 |
| 3 500 PLN | |
45605 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 34 z błędem "cienkie Z", gwarancja Berbeka. | Fi.34B1 Mi.33 |
| 750 PLN | |
45606 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 28, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.35 Mi.34 |
| 350 PLN | |
45607 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 82, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.35 Mi.34 |
| 100 PLN VERKAUFT | |
45608 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 20, gwarancja Mikulski. | Fi.35 Mi.34 |
| 80 PLN | |
45609 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 64, gwarancja Mikstein, Krawczyk. | Fi.35 Mi.34 |
| 80 PLN | |
45610 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 48, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.35 Mi.34 |
| 80 PLN | |
45611 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 55, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.35 Mi.34 |
| 450 PLN | |
45612 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 23, poprawiana guma, gwarancja i oznaczenie z G Schmutz. | Fi.35 Mi.34 |
| 130 PLN VERKAUFT | |
45613 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 15 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.95, gwarancja i opis pozycji Schmutz. | Fi.35 Mi.34 |
| 100 PLN | |
45614 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 35 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein. | Fi.35B1 Mi.34 |
| 250 PLN | |
45615 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 3, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.36 Mi.35 |
| 400 PLN | |
45616 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 11, znaczek w pięknym stanie, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.36 Mi.35 |
| 2 250 PLN VERKAUFT | |
45617 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 20 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.4 "cienkie Z", sygnowany mgr Sawczak - Knihinicki, gwarancja i opis Miszczak. | Fi.36 B1 Mi.35 |
| 800 PLN | |
45618 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 44 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.36B1 Mi.35 |
| 650 PLN | |
45619 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 44 z błędem "cienkie Z", ledwie widoczne na odwrocie poziome złamanie, gwarancja i oznaczenie. | Fi.36B1 Mi.35 |
| 1 600 PLN | |
45620 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 73 z błędem "dwukropek", znaczek z dużymi ubytkami gumy i plamką na dole znaczka, gwarancja i oznaczenie Mikstein, Miszczak. | Fi.36B2 Mi.34 |
| 1 500 PLN | |
45621 |
| 1 600 PLN | |
45622 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25 hal. z nadrukiem formą IIB poz.42, lekki ślad po podlepce, sygnowany, gwarancja A.Łaszkiewicz, de Julien, z opisem Mikstein. | Fi.37II Mi.36 |
| 7 000 PLN | |
45623 |
1919 wydanie krakowskie, list na kopercie firmowej z Bielska 4.2.19 do Krakowa, oryginalny obieg pocztowy, gwarancja Schmutz. | Fi.38 Mi.48 |
| 1 600 PLN | |
45624 |
1919 wydanie krakowskie, przekaz pieniężny z Chrzanowa 23.I.19 do Krakowa opłacony trzema znaczkami za 25/80 hal, bardzo wczesne użycie tych znaczków, które weszły do obiegu prawdopodobnie dopiero 20 stycznia, piękna wielokrotna frankatura, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja Schmutz. | Fi.38 Mi.48 |
| 4 500 PLN | |
45625 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja Melnik. | Fi.38 Mi.48 |
| 30 PLN | |
45626 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja Schmutz. | Fi.38 Mi.48 |
| 20 PLN | |
45627 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja. | Fi.38 Mi.48 |
| 20 PLN | |
45628 |
| 25 PLN | |