51995 |
1970 około, fotografia (80x130mm) przedstawiająca prymasa Stefana Wyszyńskiego, z prawej strony (na pierwszym planie) widoczny biskup Karol Wojtyła. | |
| 100 PLN | |
51996 |
1978-2003 zbiór w trzech albumach Lindnera poświęcony podróżom Jana Pawła II, w skład zbioru wchodzą 172 koperty ze znaczkami, 24 karty, 12 areogramów, 8 arkusików i 120 znaczków w seriach, wszystkie walory zagraniczne, walory w doskonałym stanie świetnie zabezpieczone, wyższy koszt wysyłki ze względu na dużą wagę. | |
| 800 PLN | |
51997 |
1979 I wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 6 kopert FDC: w tym dodatkowo znaczki ze stemplami Kraków i Oświęcim (Mi.69 euro). | Fi.2482-3+Bl.62a, b Mi.2629-30 + Bl.75-6 |
| 50 PLN | |
51998 |
1979 I wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, blok "srebrny" na FDC (Mi.50 euro). | Fi.Bl.62b Mi.Bl.76 |
| 50 PLN | |
51999 |
1979 rozpoczęcie pontyfikatu Papież Jana Pawła II, seria znaczków poczty Watykanu ostemplowanych na kopercie FDC. | Mi.736-738 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
52000 |
1981 wizyta Papieża Jana Pawła II na Filipinach, seria, blok i arkusik pamiątkowy w specjalnym karneciku, na skanie pokazano stronę tytułową i rozkładówkę środka w dwóch częściach, walory są umieszczone w osłonkach, zachowane w stanie czystym z pełna gumą. | Mi.1398-401, Bl.15 |
| 120 PLN | |
52001 |
1982 wizyta Papieża Jana Pawła II w Gwinei Równikowej, seria czysta. | Mi.1625-27 |
| 25 PLN | |
52002 |
1983 wizyta Papieża Jana Pawła II w Belize, seria i blok czyste. | Mi.724-27, Bl.62 |
| 20 PLN | |
52003 |
1983 wizyta Papieża Jana Pawła II w Panamie, seria czysta. | Mi.1545-47 |
| 10 PLN | |
52004 |
1984 wizyta Papieża Jana Pawła II w Korei Południowej, znaczki, bloki i całostki w specjalnym folderze ministerialnym, na skanie pokazano stronę tytułową i każdą z 12 stron, wszystkie walory są umieszczone w osłonkach, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1367-68, Bl.486, 1358, Bl.481 |
| 160 PLN | |
52005 |
1984 wizyta Papieża Jana Pawła II w Dominikanie, seria czysta. | Mi.1439-42 |
| 20 PLN | |
52006 |
1985 wizyta Papieża Jana Pawła II w Ekwadorze, seria czysta. | Mi.1975-79 |
| 20 PLN | |
52007 |
1986 wizyta Papieża Jana Pawła II na St.Lucia, seria i blok czyste. | Mi.844-46 |
| 25 PLN | |
52008 |
1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, 2 arkusze: odmiana z numerem i bez numeru (z błędem uszkodzona litera K w POLSKA). | Fi.2951-2 B1 Mi.3099-100 |
| 50 PLN | |
52009 |
1987 Spotkanie papieża Jana Pawła II z Jaruzelskim na zamku królewskim w Warszawie, blok czysty w specjalnym karnecie Poczty Polskiej przygotowanym z myślą o VIP-ach i klientach dewizowych (sic!). | Fi.bl.132 (88) Mi.Bl.102 |
| 220 PLN | |
52010 |
1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 9 czystych kart. | Fi.Cp950-958 |
| 40 PLN | |
52011 |
1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 9 kart, skasowanych stemplami okolicznościowymi o tematyce papieskiej z okresu pielgrzymki. | Fi.Cp950-958 |
| 40 PLN | |
52012 |
1988 wizyta Papieża Jana Pawła II w Botswanie, seria czysta. | Mi.439-42 |
| 20 PLN | |
52013 |
1988 wizyta Papieża Jana Pawła II w Lesotho, seria i blok czyste. | Mi.707-10, Bl.51 |
| 40 PLN | |
52014 |
1988 wizyta Papieża Jana Pawła II w Boliwii, seria czysta. | Mi.1065A-81 |
| 55 PLN | |
52015 |
1988 wizyta Papieża Jana Pawła II w Mozambiku, blok czysty. | Mi.Bl.22 |
| 20 PLN | |
52016 |
1993 POLSKA '93 ŚWIATOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA - POZNAŃ 7-16.V, okolicznościowy "bloczek" przygotowany przez pocztę Watykanu z okazji wystawy, bardzo piękny walor. | |
| 50 PLN | |
52017 |
1997 V wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, karta beznominałowa z ilustracją przedstawiającą herb papieski. | |
| 10 PLN | |
52018 |
2003 25 rocznica pontyfikatu Ojca Świętego Jana Pawła II - wydanie wspólne z pocztą Watykanu, samoprzylepny znaczek na srebrnej folii, czysty w specjalnym etui. | Fi.3867 Mi.4017 |
| 20 PLN | |
52019 |
2004 karnet - "OSIEM WIZYT DUSZPASTERSKICH OJCA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II W POLSCE", bloki czyste. | Fi.bl.150-51 Mi.Klb.4109-16 |
| 50 PLN | |
52020 |
2007 kartka beznominałowa z okazji VII Dnia Papieskiego, normalna i bez druku barw niebieskiej i złotej. | |
| 25 PLN | |