41955 |
1956 olimpiada w Melbourne, arkusz sprzedażny zagięty w połowie, niewielkie uszkodzenie narożników. | Fi.843 Mi.984 |
| 40 PLN | |
41956 |
1956 Igrzyska Olimpijskie Melbourne, arkusz sprzedażny. | Fi.843 Mi.984 |
| 70 PLN | |
41957 |
1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, znaczki z przesuniętym drukiem stalorytu. | Fi.843, 846, 848 Mi.984, 967, 969 |
| 120 PLN | |
41958 |
| 40 PLN | |
41959 |
| 30 PLN | |
41960 |
1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, usterka - kreska nad "O" w Melbourne, lewy dolny znaczek, gwarancja Walocha. | Fi.844 Mi.985 |
| 10 PLN | |
41961 |
1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, znaczek z silnie przesuniętym drukiem środka. | Fi.845 Mi.986 |
| 30 PLN | |
41962 |
1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, lewy dolny znaczek z plamą przy cyfrze 5, prawy z rozmazaną farbą drukarską na prawym marginesie. | Fi.845 Mi.986 |
| 30 PLN | |
41963 |
| 10 PLN | |
41964 |
1956 Igrzyska Olimpijskie - Melbourne - znaczek za 25 gr. z błędem "plamki wokół 1 i 4 kółka olimpijskiego". | Fi.845 B Mi.986 |
| 20 PLN | |
41965 |
1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, ośmioblok z usterką na znaczku z poz. 2 "biała plama pod 25" i błędem na znaczku z poz. 3 "ucięta chorągiewka". | Fi.845B1 Mi.986 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
41966 |
| 75 PLN | |
41967 |
1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, parka z przesuniętym drukiem środka. | Fi.846 Mi.987 |
| 50 PLN | |
41968 |
1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, znaczek z silnie przesuniętym drukiem środka. | Fi.847 Mi.988 |
| 80 PLN VERKAUFT | |
41969 |
1956 Igrzyska Olimpijskie - Melbourne - znaczek za 60 gr. ze stalorytem przesuniętym względem ramki, offsetowy druk mocny z jednolitym tłem i błędami "uszkodzone GR" i "uszkodzone K". | Fi.847 B Mi.988 |
| 20 PLN | |
41970 |
| 20 PLN | |
41971 |
1956 Dzień Znaczka Chopin - Liszt, blok kasowany w pierwszym dniu obiegu. | Fi.bl.18 Mi.Bl.19 |
| 40 PLN | |
41972 |
| 65 PLN | |
41973 |
1956 Dzień Znaczka, blok. | Fi.bl.18 Mi.Bl.19 |
| 40 PLN | |
41974 |
| 50 PLN | |
41975 |
1956-1959 TOM III JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; aby ułatwić zakup wyłączono z niego arkusik i serię znaczków z przywieszkami "skrzydełka" (Ark.859, 859Pw), które można w dowolnym momencie dokupić; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 970 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | |
| 550 PLN | |
41976 |
1956 rocznik kopert FDC (Fi.250.-). | Fi.810-50 Mi.954-94 |
| 162 PLN | |
41977 |
1957 I Zjazd Filatelistów zbieraczy znaczków o motywach religijnych, znaczek ostemplowany okolicznościowo 7.VII w miejscowości Górka Duchowna na specjalnie przygotowanej kopercie; dekoracyjna całość. | Fi.838 Mi.991 |
| 10 PLN | |
41978 |
1957 FDC - "50-lecie narciarstwa polskiego" Warszawa 1. | Fi.851-53 Mi.995-97 |
| 10 PLN | |
41979 |
1957 rocznik znaczków czystych (Fi.186.-). | Fi.851-899 Mi.995-144 |
| 120 PLN | |
41980 |
1957 ONZ, znaczek z silnie przesuniętym drukiem barwy szarej w dół z bocznym marginesem. | Fi.855Bs Mi.999 |
| 350 PLN | |
41981 |
1957 ONZ, znaczek z bloku. | Fi.857 Mi.1001 |
| 30 PLN | |
41982 |
1957 VII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna, znaczek z przywieszką. | Fi.859 Mi.1004 |
| 18 PLN VERKAUFT | |
41983 |
| 18 PLN VERKAUFT | |
41984 |
| 18 PLN VERKAUFT | |
41985 |
1957 VII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna w Warszawie, znaczek z przywieszką. | Fi.859 Mi.1004 |
| 20 PLN | |
41986 |
1957 VII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna w Warszawie, znaczek z powtarzalnym błędem na poz.4 (5 pole w arkuszu) "biała plamka nad cyfrą 2" na kopercie FDC, gwarancja. | Fi.859 B Mi.1004 |
| 50 PLN | |
41987 |
1957 VII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna w Warszawie, arkusik z błędem na poz.7 "biała plama w cyfrze 1" (Fi.750.-), gwarancja. | Fi.859 B1 Mi.1004 |
| 600 PLN | |
41988 |
1957 VII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna w Warszawie, znaczek z błędem na poz.7 "biała plama w cyfrze 1" na kopercie FDC, gwarancja. | Fi.859 B1 Mi.1004 |
| 40 PLN | |
41989 |
1957 VII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna w Warszawie, komplet przywieszek poziomych, w tym dwie rzadkie ze środka arkusika. | Fi.859 Pw Mi.1004 |
| 400 PLN | |
41990 |
1957 FDC - "VII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna", komplet 6 kopert, wszystkie kombinacje parek poziomych, w tym 2 znaczki z trudnymi przywieszkami "przez środek" arkusika. | Fi.859Pw Mi.1004Zf |
| 600 PLN | |
41991 |
1957 Młodzieżowe Mistrzostwa Świata w szermierce, pół arkusza znaczka za 40 gr z numerem walca w lewym górnym marginesie. | Fi.860 Mi.1005 |
| 80 PLN | |
41992 |
1957 Mistrzostwa Świata w szermierce, parka znaczków za 60 gr. - wzajemne przesunięcie barw czerwonej i niebieskiej, prawy znaczek w kolorze niebieskim podniesiony o 2,7 mm. | Fi.861+862 Mi.1006-07 |
| 40 PLN | |
41993 |
1957 X Wyścig Pokoju, seria z odmianami kolorów. | Fi.871-2 Mi.1015-6 |
| 15 PLN | |
41994 |
1957 X Wyścig Pokoju, komplet 4 kopert ostemplowanych na starcie etapów rozgrywanych w Polsce: Warszawa, Łódź, Katowice, Wrocław; temat - KOLARSTWO. | Fi.872 Mi.1016 |
| 30 PLN | |