Die Auktion beginnt am 21.06.2024

Auctionen 66. Ganzsachen

35780

Fi.Cp88
60 PLN
35781

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją nr 26 - Ułan nd grobem kolegi na Wołyniu - rok 1916, wysłana 1.VIII z miejscowości Bolesławice (Bolesławiec) do Warszawy; dobry stan zachowania (lewy górny narożnik nadgięty).

Fi.Cp88
100 PLN
35782

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, kartka z ilustracją 27.

Fi.Cp88
35 PLN
35783

1944 wydanie prowizoryczne, nadruk delikatny typu I, ilustracja nr 3 Jan Kochanowski.

Fi.Cp89
300 PLN
35784

Fi.CfpU4
200 PLN
35785

Fi.Cp92
150 PLN
35786

1945 kartka z hasłem propagandowym.

Fi.Cp93
25 PLN
35787

Fi.Cp94A
15 PLN
35788

1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym.

Fi.Cp94A
30 PLN
35789

Fi.Cp94A t.1
50 PLN
35790

1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie pionowym.

Fi.Cp94B
40 PLN
35791

Fi.Cp95AII
30 PLN
35792

Fi.Cp95AII
40 PLN
35793

1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie szarobiałym, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk nonparelem; karta wysłana z Krakowa 28.X.1946 do Warszawy.

Fi.Cp95AIx
30 PLN
35794

Fi.Cp96IA
15 PLN
35795

1947 Belweder 3 zł, karta na kartonie kremowoszarym gładkim.

Fi.Cp96III
60 PLN
35796

Fi.Cp97
30 PLN
35797

Fi.Cp97
40 PLN
35798

1947 ofiary Oświęcimia, całostka.

Fi.Cp97
20 PLN
35799

1947 karta pocztowa wydana dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu za 3 zł, dofrankowana i wysłana 23.9.1948 ze Słupska do Gdyni, całostka rzadko spotykana z oryginalnego obiegu; bardzo dobry stan zachowania (delikatny, prawie niewidoczny ślad spinacza).

Fi.Cp97, 431B
30 PLN
35800

Fi.Cp97-98
80 PLN
35801

Fi.Cp97-98
50 PLN
35802

1947 karta pocztowa wydana dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu za 6 zł, wysłana 10.4.1948 ze Sławna do Gdyni, całostka rzadko spotykana z oryginalnego obiegu; bardzo dobry stan zachowania (delikatny, prawie niewidoczny ślad spinacza).

Fi.Cp98
40 PLN
35803

1947 kartka upamiętniająca ofiary w Oświęcimiu.

Fi.Cp98
30 PLN
35804

Fi.Cp98
30 PLN
35805

1947 Fryderyk Chopin, całostka ilustrowana w średnim stanie.

Fi.Cp101
20 PLN
35806

1947 Polacy walczący w Hiszpanii, całostka.

Fi.Cp102I
25 PLN
35807

1947 Polacy walczący w Hiszpanii.

Fi.Cp102I
50 PLN
35808

1947 Ignacy Daszyński, karta z napisem z okazji Kongresu PPS.

Fi.Cp102II
50 PLN
35809

1948 zamek w Będzinie.

Fi.Cp104
30 PLN
35810

1948 zamek w Lanckoronie, karta ilustrowana.

Fi.Cp105
120 PLN
35811

1948 wydanie ilustrowane, kartka z ilustracja nr 16 - Władysław Reymont.

Fi.Cp106
40 PLN
35812

Fi.Cp106
60 PLN
35813

1948 całostka z ilustracją nr 19.

Fi.Cp106
40 PLN
35814

1948 Trzy walczące orły, komplet 22 czystych kart (Fi.1320,-).

Fi.Cp106
1 200 PLN
35815

1948 trzy walczące orły, komplet 22 ilustracji w bardzo dobrym stanie.

Fi.Cp106 il.1-22
1 100 PLN
35816

1949 kościół w Pniowie, całostka z sygnaturą VIII.47.

Fi.Cp103
30 PLN
35817

Fi.Cp109I
90 PLN
35818

Fi.Cp109II
90 PLN
35819

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem krakowskim, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp110Bb
99 PLN