34509 |
1968 bajki, znaczek z przesuniętym drukiem barw, m.in. podwójne wąsy, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.1683 Mi.1830 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
34510 |
1968 bajki, znaczek z błędem ramka w kolorze żółtym zamiast czerwonym, gwarancja Petriuk. | Fi.1683 Mi.1830 |
| 450 PLN | |
34511 |
1968 Kwiaty, seria znaczków w arkuszach, kasowane z pełną gumą, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1689-96 Mi.1836-43 |
| 160 PLN | |
34512 |
1968 Szybowcowe Mistrzostwa Świata w Lesznie, lewy znaczek z usterką "plama w cyfrze 3 na sterze szybowca". | Fi.1699 Mi.1846 |
| 40 PLN | |
34513 |
1968 Szybowcowe Mistrzostwa Świata w Lesznie, prawy górny znaczek z usterką "plama koło nominału". | Fi.1700 Mi.1847 |
| 40 PLN | |
34514 |
1968 Malarstwo polskie (I) - komplet czystych znaczków z przywieszkami (wszystkie warianty). | Fi.1717-1724Pw Mi.1864-1871Zf |
| 30 PLN | |
34515 |
1968 malarstwo polskie, arkusik wycięty z przesunięciem - przycięty napis Malarstwo Polskie, arkusik w pełnym formacie. | Fi.1719 Mi.1866 |
| 25 PLN | |
34516 |
1968 Łowiectwo w malarstwie, seria znaczków w arkuszach, czyste, arkusz znaczka za 20 gr z błędem na poz.10 "kropka z lewej strony 2 u dołu"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1743-50 Mi.1890-97 |
| 290 PLN VERKAUFT | |
34517 |
1968 arkusik okolicznościowych nalepek z okazji wystawy filatelistycznej Tematica w Poznaniu. | |
| 20 PLN | |
34518 |
1968 rocznik kopert FDC (Fi.60.-). | Fi.1673-1750 Mi.1820-97 |
| 35 PLN | |
34519 |
1968-1969 TOM VIII JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 230 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | |
| 140 PLN | |
34520 |
1969 Turystyka, seria znaczków w arkuszach, kasowane z pełną gumą, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1769-76 Mi.1916-23 |
| 400 PLN | |
34521 |
1969 rejs kpt. L.Teligi dookoła świata, arkusz sprzedażny. | Fi.1777 Mi.1924 |
| 18 PLN VERKAUFT | |
34522 |
1969 500. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, przesunięty druk barwy czerwonej, nominał wychodzi poza obrys obrazka. | Fi.1778 Mi.1925 |
| 35 PLN | |
34523 |
1969 500. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, znaczek z błędem "czerwona kropka po GR". | Fi.1779B1 Mi.1926F |
| 20 PLN | |
34524 |
1969 500 rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, znaczek z błędem "kropka po GR", gwarancja. | Fi.1779s Mi.1926 F |
| 35 PLN VERKAUFT | |
34525 |
1969 25-lecie PRL, seria w arkuszach sprzedażnych. | Fi.1784-92 Mi.1931-39 |
| 35 PLN | |
34526 |
1969 25-lecie PRL, komplet arkuszy czystych. | Fi.1784-92 Mi.1931-39 |
| 50 PLN | |
34527 |
1969 pierwsze lądowanie na księżycu, arkusik z błędem "kropka pod R w WYPRAWA". | Fi.1793 ark. B1 Mi.1940 |
| 40 PLN | |
34528 |
1969-1978 komplet arkusików kosmosu (Mi.134 euro, Fi.191.-). | Fi.1793-2417a ex Mi.1940-B.71 ex |
| 120 PLN VERKAUFT | |
34529 |
1969 Pierwsze lądowanie na Księżycu - komplet znaczków z przywieszkami, czyste. | Fi.1793Pw Mi.1940Zf |
| 40 PLN | |
34530 |
1969 Malarstwo polskie (II) - komplet czystych znaczków z przywieszkami (wszystkie warianty). | Fi.1794-1801Pw Mi.1941-1948Zf |
| 30 PLN | |
34531 |
1969 Odsłonięcie pomnika na Majdanku, arkusz czysty (1 sektor). | Fi.1803 Mi.1950 |
| 50 PLN | |
34532 |
1969 polskie stroje ludowe, seria z odmianami tła. | Fi.1804-11 Mi.1951-8 |
| 20 PLN | |
34533 |
1969 Bezpieczeństwo ruchu na drogach publicznych, seria znaczków w arkuszach, czyste, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1812-14 Mi.1959-61 |
| 100 PLN VERKAUFT | |
34534 |
1969 Polska rzeźba ludowa, znaczek za 20 gr. z błędem na poz.18 "biała plama pod 2 w 20", w czworobloku, gwarancja. | Fi.1824 B Mi.1971 |
| 15 PLN | |
34535 |
1969 karnet - "WSPÓŁCZEŚNI PISARZE POLSCY". | Fi.1832-38 Mi.1979-85 |
| 30 PLN | |
34536 |
1969 współcześni pisarze polscy, seria 7 parek znaczków rozdzielonych przywieszkami z marginesami i dodatkowymi dwoma rzędami znaczków, rzadko spotkana w takiej formie; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1832-38Pw Mi.1979-85Zf |
| 800 PLN | |
34537 |
1969 współcześni pisarze polscy, seria znaczków z przywieszkami, rzadko spotkana w takiej formie. | Fi.1832-38Pw Mi.1979-85Zf |
| 500 PLN | |
34538 |
1969 współcześni pisarze polscy, parka rozdzielona przywieszką. | Fi.1837 Mi.1984 |
| 30 PLN | |
34539 |
1969 rocznik kopert FDC (Fi.67.-). | Fi.1751-1838 Mi.1898-1985 |
| 50 PLN | |
34540 |
1970 "WYSTAWA FILATELISTYCZNA W ROKU LENINOWSKIM" Jaworzno 1, znaczek na kopercie ostemplowany okolicznościowo 12.VII. | Fi.1561 Mi.1709 |
| 10 PLN | |
34541 |
1970 25 rocznica wyzwolenia Warszawy, arkusz czysty (1 sektor). | Fi.1839 Mi.1986 |
| 50 PLN | |
34542 |
1970 25. rocznica wyzwolenia Warszawy, arkusz sprzedażny, niewielkie załamanie górnego prawego narożnika. | Fi.1839 Mi.1986 |
| 10 PLN | |
34543 |
1970-1979 komplet czystych roczników obejmujący wszystkie podstawowe znaczki i bloki, nie zawierający: odmian, znaczków z przywieszkami, arkusików (Fi.ponad 720.-). | Fi.1839-Bl.66 Mi.1986-Bl.80 |
| 430 PLN | |
34544 |
1970 100. rocznica urodzin Lenina, lewy znaczek z błędem "ścięte litery IM. LENINA". | Fi.1849B1 Mi.1996 |
| 20 PLN | |
34545 |
1970 turystyka - na piastowskim szlaku, arkusz sprzedażny. | Fi.1853 Mi.2002 |
| 40 PLN | |
34546 |
1970 Finał rozgrywek o Puchar Zdobywców Pucharów w piłce nożnej, arkusz czysty. | Fi.1861 Mi.2008 |
| 50 PLN | |
34547 |
1970 finał rozgrywek o Puchar Zdobywców Pucharów, arkusz sprzedażny. | Fi.1861 Mi.2008 |
| 50 PLN | |
34548 |
| 800 PLN | |