6699 |
1944 stempel okolicznościowy Fulda. | |
| 10 PLN | |
6700 |
1944 znaczek ze stemplem okolicznościowym Hochensalza. | |
| 10 PLN | |
6701 |
1945 kartka propagandowa. | |
| 20 PLN | |
6702 |
1948 SBZ radziecka strefa okupacyjna - Okręg (Bezirk 27), karta wysłana 3.7 z miejscowości Burgstadt, sygnowane Halle Fla. | Mi.170V |
| 50 PLN | |
6703 |
1948 SBZ radziecka strefa okupacyjna - Okręg (Bezirk 41), list wysłany 8.7 z miejscowości Oelsnitz (Vogtl) do Lipska, sygnowany Halle Fla. | Mi.170X |
| 60 PLN | |
6704 |
1948 SBZ radziecka strefa okupacyjna - Okręg (Bezirk 16), list wysłany 10.7 z miejscowości Erfurt do Lipska, sygnowany Halle Fla. | Mi.174III |
| 40 PLN | |
6705 |
1949 SBZ radziecka strefa okupacyjna - Jesienne Targi Lipskie, znaczki w karnecie, ostemplowane okolicznościowo 30.8 w pierwszym dniu obiegu. | Mi.240-241 |
| 20 PLN | |
6706 |
1949 SBZ radziecka strefa okupacyjna - Jesienne Targi Lipskie, znaczek za 12+8 Pf z błędem: "plama na prawej dłoni siedzącego", znaczki na kopercie, ostemplowane okolicznościowo 30.8 w pierwszym dniu obiegu. | Mi.240Pf, 241 |
| 100 PLN | |
6707 |
1950 NRD, seria wydana z okazji Targów Lipskich, na dekoracyjnej kopercie skasowana okolicznościowo 6.3 w Lipsku. | Mi.248-249 |
| 30 PLN | |
6708 |
1951 RFN, Wystawa Filatelistyczna NBA, znaczek za 20+3 Pf jako opłata za list wysłany 7.12 z Ehingen (Donau) do Emerfeld, dodatkowo znaczek obowiązkowej dopłaty. | Mi.142, 6Z |
| 100 PLN | |
6709 |
1952 RFN, 500 rocznica urodzin Leonarda da Vinci, cztery znaczki za 5 Pf jako opłata za list wysłany 2.7 z Riedlingen, dodatkowo znaczek obowiązkowej dopłaty. | Mi.148 II, 6Z |
| 20 PLN | |
6710 |
1952 RFN, 100-lecie lądowania C.Schurza w Ameryce, znaczek za 20 Pf jako opłata za list wysłany 5.11 z z Reutlingen do Hockenheim, dodatkowo znaczek obowiązkowej dopłaty. | Mi.155, 6Z |
| 30 PLN | |
6711 |
1952 RFN, Philip Reis - 75 lecie telefonii niemieckiej, znaczek czysty (Mi.50 euro). | Mi.161 |
| 40 PLN | |
6712 |
1953 RFN, 50 lecie Deutsches Museum München, znaczek czysty. | Mi.163 |
| 15 PLN | |
6713 |
1953 RFN, niemieccy jeńcy wojenni, znaczek czysty. | Mi.165 |
| 5 PLN | |
6714 |
1954 RFN, 1200 lecie śmierci Św.Bonifacego - Apostoła Niemiec, znaczek czysty. | Mi.199 |
| 5 PLN | |
6715 |
1954 Saara, wydanie z dopłatą na rzecz Czerwonego Krzyża, znaczek na kopercie FDC; temat - CZERWONY KRZYŻ. | Mi.350 |
| 30 PLN | |
6716 |
1955 RFN, wystawa krajowa Badenia-Wirtenbergia, seria czysta. | Mi.212-13 |
| 8 PLN | |
6717 |
1955 RFN, rozwój nauki, znaczek czysty. | Mi.214 |
| 8 PLN | |
6718 |
1955 NRD, obrazy z Galerii Drezdeńskiej (I), seria znaczków ostemplowana na 2 kopertach w pierwszym dniu obiegu. | Mi.504-509 |
| 40 PLN | |
6719 |
1957 Saarland (Bundesland), pierwsza seria obiegowa, czysta, w bardzo dobrym stanie. | Mi.380-99 |
| 20 PLN VERKAUFT | |
6720 |
1957 Saarland (Bundesland), druga seria obiegowa, czysta, w bardzo dobrym stanie. | Mi.409-428 |
| 45 PLN VERKAUFT | |
6721 |
1962 NRD, pierwszy lot grupowy statków kosmicznych Wostok III i Wostok IV, blok ostemplowany na kopercie pierwszego dnia obiegu. | Mi.Bl.17 |
| 30 PLN | |
6722 |
1974 Berlin Zachodni, zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania. | Mi.MH9 |
| 20 PLN | |
6723 |
1982 Berlin Zachodni, zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania. | Mi.MH13 |
| 14 PLN | |
6724 |
1993 RFN, zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania. | Mi.MH26 |
| 10 PLN | |
6725 |
1998 RFN, zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania. | Mi.MH36 |
| 10 PLN | |
6726 |
2010 karnet okolicznościowy EUROPA - książki dla dzieci. | |
| 30 PLN | |