28734 |
1918 Żarki, III wydanie, seria czysta (Mi.360 euro), piękny stan, gwarancja Mikstein, Falkowski, Nassalski, Perzyński. | Fi.7-9 |
| 180 PLN | |
28735 |
1918 Żarki, seria drugiego wydania, gwarancja Ways. | Fi.7-9 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
28736 |
| 100 PLN | |
28737 |
1918 Przedbórz, seria trzeciego wydania, gwarancja Schmutz. | Fi.7-10B |
| 30 PLN | |
28738 |
1918 Warszawa, miejscowy list firmowy z Warszawy 7.4.18, stempel warszawskiej poczty miejskiej za 10 fen. | Fi.13a |
| 80 PLN | |
28739 |
1918 Warszawa, list firmowy z Berlina 31.8.18 do Warszawy, stempel poznańskiej cenzury wojskowej i stempel warszawskiej poczty miejskiej za 10 fen. | Fi.13a |
| 100 PLN | |
28740 |
1918 Warszawa, "10 FENYGÓW" - czerwonoliliowy stempelek opłaty doręczeniowej IV wydania, widokówka z miejscowości Nowe Miasto, wysłana 30.3 z Rawy; dobry stan zachowania; gwarancja Schmutz. | Fi.13a |
| 80 PLN | |
28741 |
1918 Warszawa, list z Niemiec 12.4.18 do Warszawy, stempel poznańskiej cenzury wojskowej i stempel warszawskiej poczty miejskiej za 10 fen. | Fi.13b |
| 100 PLN | |
28742 |
1918 Warszawa, "10 FENYGÓW" - czerwony stempelek opłaty doręczeniowej IV wydania, list wysłany 13.2 z Berlina; czerwony stempelek niemieckiej cenzury w Poznaniu; całość w dobrym stanie zachowania; gwarancja Krawczyk. | Fi.13c |
| 120 PLN | |
28743 |
1918 Przedbórz, V wydanie, seria cięta, niegumowana - tak wydano część nakładu, gwarancja Brajer, Mikstein. | Fi.15-18A Mi.15-18B |
| 40 PLN | |
28744 |
1918 Przedbórz, V wydanie, kasowana seria ząbkowana, sygnowana i gumowana, gwarancja Krawczyk. | Fi.15-18B Mi.15-18A |
| 50 PLN | |
28745 |
1918 Warszawa, kartka z Lublina 26.X.18 do Warszawy, w Warszawie stemplowana stemplem doręczeniowym poczty miejskiej za 5 fen. w kolorze fioletowym dla dręczeń popołudniowych, rzadki stempel używany tylko w okresie od 8.9. do 16.11. 1918, kartka z uszkodzeniami ale dobrą prezencją. | Fi.16b |
| 900 PLN | |
28746 |
1918 Warszawa, miejscowa kartka z Warszawy 29.9.18, stempel warszawskiej poczty miejskiej za 10 fen. | Fi.21b |
| 100 PLN | |
28747 |
1918 Tarnów, znaczek III wydania z odwróconym i przesuniętym nadrukiem. | |
| 50 PLN | |
28748 |
1918 Tarnów, znaczki III wydania. | |
| 80 PLN | |
28749 |
1918 Lublin, karta żywnościowa Wydziału Aprowizacyjnego Magistratu miasta Lublina. | |
| 40 PLN | |
28750 |
1918 Przedbórz, VIII wydanie, seria znaczków opłaty skarbowej, od znaczków opłaty odróżniają się krzyżykami zamiast kropek - przy dacie (5,10 i 15 hal.) lub po bokach nad napisem MIASTA PRZEDBORZA (20 hal.), lekkie ślady podlepek. | |
| 200 PLN | |
28751 |
1918 Luboml, luzaki z serii. | |
| 20 PLN | |
28752 |
| 25 PLN | |
28753 |
1918 Chęciny, znaczki poczty miejskiej z odmianami, | |
| 50 PLN VERKAUFT | |
28754 |
| 400 PLN | |