Poz# | Bilder | Beschreibung | Katalog | Features | Aktueller Preis |
---|---|---|---|---|---|
21857 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem dwustronnym - normalnym na froncie i odwróconym na gumie, fotoatest Schmutz. | Fi.21Ndwo Mi.21 |
| 1 800 PLN | |
21858 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.21No Mi.21K |
| 160 PLN | |
21859 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.21No Mi.21K |
| 135 PLN | |
21860 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 20 PLN | |
21861 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 20 PLN | |
21862 |
1918 drugie wydanie lubelskie, makulaturowy czworoblok zasmarowany farbą drukarską w postaci odcisków palców drukarza, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 180 PLN | |
21863 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowym uszkodzeniem nadruków, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 180 PLN | |
21864 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z poz. 1 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 25 PLN | |
21865 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 15 PLN | |
21866 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Miszczak. | Fi.22a Mi.22a |
| 15 PLN | |
21867 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 15 PLN | |
21868 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. ze słabo odbitymi gwiazdkami, gwarancja Schmutz. | Fi.22a |
| 25 PLN | |
21869 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Jungjohann. | Fi.22a Mi.22a |
| 40 PLN | |
21870 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Berbeka. | Fi.22a Mi.22a |
| 15 PLN | |
21871 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z występującym tylko na tej wartości błędem na poz.41 "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL.", gwarancja Mikstein z opisem. | Fi.22a B4 |
| 40 PLN | |
21872 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem czarnym z błędem B4 z poz. 41, ciężkie podlepki, gwarancja. | Fi.22aB4 Mi.22a |
| 30 PLN | |
21873 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z poz. 41 z błędem "zniekształcony orzeł". | Fi.22aB4 Mi.22a |
| 50 PLN | |
21874 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z poz. 11 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.22aNo Mi.22aK |
| 180 PLN | |
21875 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.22aNo Mi.22aK |
| 135 PLN | |
21876 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem fioletowym na wycinku z listu z Lublina 28.1.19, na korespondencji nie katalogowane, gwarancja Mikulski. | Fi.22b Mi.22b |
| 2 000 PLN | |
21877 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z przesuniętym w pionie nadrukiem w kolorze fioletowym, sygnatura Dr.C.B., gwarancja Schmutz. | Fi.22b Mi.22b |
| 200 PLN | |
21878 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, z brzegowym uszkodzoniem lewej cześci nadruku, piękny stan, gwarancja Malinowski. | Fi.22b |
| 480 PLN | |
21879 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem fioletowym, gwarancja Berbeka. | Fi.22b Mi.22b |
| 280 PLN | |
21880 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z brzegowym, uszkodzonym po lewej stronie, nadrukiem w kolorze fioletowym, lekki ślad podlepki, gwarancja. | Fi.22b B |
| 180 PLN | |
21881 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym w kolorze fioletowym z poz. 42, gwarancja Kwaśniewski. | Fi.22bNo Mi.22bK |
| 750 PLN | |
21882 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Miszczak. | Fi.22bNo Mi.22bK |
| 900 PLN | |
21883 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z poz. 31 z niedodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.22bNo Mi.22bK |
| 1 200 PLN | |
21884 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Mikulski, Schmutz. | Fi.22bNo Mi.22bK |
| 900 PLN | |
21885 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann. | Fi.23No Mi.23K |
| 240 PLN | |
21886 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.23a Mi.23A |
| 40 PLN | |
21887 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11.5/11.5 z nadrukiem z poz. 41 z niedodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.23a Mi.23B |
| 100 PLN | |
21888 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 41 z niedodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.23a Mi.23A |
| 40 PLN | |
21889 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z błędem "uszkodzone P w POLSKA", gwarancja. | Fi.23a B Mi.23A |
| 40 PLN | |
21890 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz. | Fi.23aNo Mi.23AK |
| 450 PLN | |
21891 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.23aNo Mi.23AK |
| 150 PLN | |
21892 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.23aNo Mi.23AK |
| 225 PLN | |
21893 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.23aNo Mi.23AK |
| 225 PLN | |
21894 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z nadrukiem odwróconym, naturalna pionowa fałda w papierze (Fi.250.-), gwarancja Gryżewski. | Fi.23a No Mi.23A |
| 120 PLN | |
21895 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczka z ząbkowaniem 11,5, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.23b Mi.23B |
| 1 000 PLN | |
21896 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 20 PLN | |