15184 |
| 750 PLN | |
15185 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 67-68, gwarancja. | Fi.35 Mi.34 |
| 600 PLN VERKAUFT | |
15186 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 17, gwarancja z opisem Schmutz. | Fi.35 Mi.34 |
| 200 PLN | |
15187 |
1919 wydanie krakowskie, wieloblok z nadrukami pierwszej formy z poz. 26-28/46-48, piękny stan, w wielobloku bardzo rzadkie, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.35 Mi.34 |
| 3 000 PLN | |
15188 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 15 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.28, piękny stan, sygnowany, sygnatura SM i gwarancja z opisem Mikstein. | Fi.35 Mi.34 |
| 360 PLN VERKAUFT | |
15189 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 31 z silnymi uszkodzeniami liter, plamy od farby drukarskiej, ledwie widoczny ślad po podlepce, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.35 Mi.34 |
| 240 PLN | |
15190 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 5 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Jungjohann. | Fi.35B1 Mi.34 |
| 240 PLN | |
15191 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 15 z błędem "cienkie Z", gwarancja Schmutz. | Fi.35B1 Mi.34 |
| 300 PLN | |
15192 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 35 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein. | Fi.35B1 Mi.34 |
| 250 PLN | |
15193 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem z poz. 73 pierwszej formy z błędem "dwukropek", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.35 B2 Mi.34 |
| 400 PLN | |
15194 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 20 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.67; widoczne na skanie lekkie zażółcenie i zatarcie na górze, poza tym w bardzo ładnym stanie (Fi.900.-), gwarancja Mikstein, firmowa Gryżewski, z opisem Schmutz. | Fi.36 Mi.35 |
| 600 PLN | |
15195 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 31 z usterką "uszkodzone litery P", gwarancja i opis usterki Schmutz. | Fi.36 Mi.35 |
| 2 200 PLN | |
15196 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 70, piękny stan, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.36 Mi.35 |
| 2 000 PLN | |
15197 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 20 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.4 "cienkie Z", mgr Sawczak - Knihinicki, gwarancja i opis Miszczak. | Fi.36 B1 Mi.35 |
| 800 PLN | |
15198 |
| 1 600 PLN | |
15199 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25 hal. z nadrukiem formą IIB poz.42, lekki ślad po podlepce, sygnowany, gwarancja A.Łaszkiewicz, de Julien, z opisem Mikstein. | Fi.37II Mi.36 |
| 7 000 PLN | |
15200 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 25/80 hal. | Fi.38 Mi.48 |
| 30 PLN | |
15201 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja. | Fi.38 Mi.48 |
| 15 PLN | |
15202 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z usterka w postaci uszkodzonych liter TA w nadruku, gwarancja Ryblewski. | Fi.38 Mi.48 |
| 200 PLN | |
15203 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem odwróconym w pięknym stanie, gwarancja Schmutz. | Fi.38No Mi.48K |
| 4 000 PLN | |
15204 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 30 hal. z nadrukiem formą IIB poz.66, skasowany w Gorlicach gdzie był w sprzedaży, sygnowany Bruba, gwarancja Ćwiertnia, z opisem i sygnaturą sprawdzajacą SM Mikstein. | Fi.39 Mi.37 |
| 1 200 PLN VERKAUFT | |
15205 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 100, przełamania w papierze, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.39 Mi.37 |
| 1 800 PLN | |
15206 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 72 z błędem "uszkodzone litery AA", znaczki czyste z błędami należą do rzadkości, ponieważ prawie cały nakład został zużyty w obiegu pocztowym, "drewienko w papierze", piękny stan, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.39aB14 Mi.37 |
| 7 500 PLN | |
15207 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 52 z błędem "uszkodzone litery AA", znaczki czyste z błędami należą do rzadkości, ponieważ prawie cały nakład został zużyty w obiegu pocztowym, piękny stan, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.39aB14 Mi.37 |
| 8 000 PLN | |
15208 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 7 z najpoważniejszym dla tej formy błędem "uszkodzone CZT", przedrukowano 37 arkuszy z tym błędem, zdecydowana większośc została zużyta w obiegu pocztowym, czysty jest jednym z najtrudniejszych błędów tego wydania, znaczek w doskonałym stanie, prawdziwy rarytas tego wydania, gwarancja Mikulski i Schmutz. | Fi.39aB4 Mi.37 |
| 22 000 PLN VERKAUFT | |
15209 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 88, duże podlepki, gwarancja i oznaczenie Jungjohann. | Fi.40 Mi.38 |
| 100 PLN | |
15210 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 13-14, prawy znaczek z błędem "cienkie Z", piękny stan, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.40B1 Mi.38 |
| 700 PLN | |
15211 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 45 z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.40B1 Mi.38 |
| 450 PLN VERKAUFT | |
15212 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", ślad po zdjętej podlepce, gwarancja Mikstein. | Fi.40B2 Mi.38 |
| 1 200 PLN | |
15213 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem formy pierwszej z poz. 78, ślad po nieznacznym zagięciu, gwarancja Mikstein,. | Fi.40No Mi.38K |
| 1 000 PLN | |
15214 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.64, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 60 PLN | |
15215 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.89, ładny stan, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 40 PLN | |
15216 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.36, lekko przytarty na froncie, gwarancja i opis. | Fi.41 Mi.39 |
| 20 PLN | |
15217 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 39-40, piękny stan, gwarancja i oznaczenie Mikstein. | Fi.41 Mi.39 |
| 250 PLN | |
15218 |
| 50 PLN | |
15219 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.28 (Fi.150.-), bardzo lekko zgięty narożnik i kropka nad rysunkiem, niska cena wywoławcza, gwarancja i opis Mikstein. | Fi.41 Mi.39 |
| 90 PLN | |
15220 |
| 60 PLN | |
15221 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 57, ślady po dużej podlepce, gwarancja Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 40 PLN | |
15222 |
| 60 PLN | |
15223 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 51, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 120 PLN | |