17169 |
1944 500 rocznica bitwy pod Warną, czysty blok typu I z kasownikiem na marginesie (Fi.350.-), przy użyciu pocztowym dodatkowo unieważniano znaczek, gwarancja. | Fi.Bl.8I |
| 210 PLN VERKAUFT | |
17170 |
1944 ilustrowana karta obiegowa (Mickiewicz) o nominale 20 f., czysta (z wpisanym nazwiskiem); gwarancja Krawczyk. | Fi.Cp10y |
| 50 PLN | |
17171 |
1944 Warszawa walczy, całostka czysta; gwarancja Schmutz. | Fi.Cp21 |
| 80 PLN | |
17172 |
1944 Warszawa walczy, całostka z doklejonymi znaczkami z serii herby miast za 20 f - Kraków i za 30 f - Lwów, ostemplowane grzecznościowo 15.IX; gwarancja. | Fi.Cp21, 19, 20 |
| 50 PLN | |
17173 |
1944 Herby miast - Wilno, całostka, czysta, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Schmutz. | Fi.Cp22a |
| 100 PLN | |
17174 |
1944 Herby miast - Wilno, całostka z wydrukowanymi na odwrocie życzeniami z okazji Bożego Narodzenia, wysłana 24.XII, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.Cp22a |
| 150 PLN | |
17175 |
1944 Herby miast - Kraków, całostka o oliwkowym znaku opłaty, czysta, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Schmutz. | Fi.Cp25 |
| 100 PLN | |
17176 |
1944 Herby miast - Kraków, całostka o oliwkowym znaku opłaty, wysłana 24.XII; niewielkie przebarwienia; gwarancja. | Fi.Cp25 |
| 100 PLN | |
17177 |
| 100 PLN | |
17178 |
1944 Święto artylerii, karta pocztowa - zaproszenie na obchody Barbarki, przesłana 3.XII, znak opłaty skasowany stemplem okolicznościowym z okazji rocznicy uruchomienia poczty obozowej; minimalnie słabszy stan zachowania; gwarancja Krawczyk. | Fi.Cp27 |
| 200 PLN | |
17179 |
1944 "PŁONĄCA ŚWIECZKA U STÓP KOŁYSKI" błąd w rysunku karty świątecznej z ilustracją w kolorze czerwonym; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Schmutz. | Fi.Cp28d |
| 500 PLN | |
17180 |
| 700 PLN | |
17181 |
| 70 PLN | |
17182 |
1945 Tydzień Ziemi Czerwieńskiej, znaczek za 20 gr., gwarancja. | Fi.29 |
| 50 PLN | |
17183 |
1945 Tydzień Ziemi Czerwieńskiej, parka pionowa znaczków na wycinku skasowana 13.1, dodatkowo stempel okolicznościowy "TYDZIEŃ ZIEMI CZERWIEŃSKIEJ"; gwarancja. | Fi.29 |
| 150 PLN | |
17184 |
| 700 PLN | |
17185 |
1945 500 rocznica bitwy pod Warną, nie wprowadzony do obiegu - większość nakładu zniszczono, znaczek za 50 gr., bez gumy, prawy narożnik załamany, niska cena wywoławcza, sygnowany Kronenberg. | Fi.I |
| 300 PLN | |
17186 |
1945 500 rocznica bitwy pod Warną, znaczka za 50 gr. nie wprowadzono do obiegu, a większość nakładu zniszczono; w kilku arkuszach skasowano dolne znaczki - świetnie widoczne na tym narożnikowym egzemplarzu; tak powstały unikalne kasowane, gwarancja Schmutz. | Fi.I |
| 1 500 PLN | |
20612 |
1941 widokówka Lipka Krajeńska (Linde), z obiegu. | |
| 80 PLN | |