Die neu Auktion wird bald beginnen

Auctionen 59. Volksrepublik Polen 1952-1989

Seite:
Poz# Bilder Beschreibung Katalog Features Aktueller Preis
18707

1962 wielcy Polacy, górny prawy znaczek z rzadkim błędem "Konopnicka z broszką", gwarancja Schmutz.

Fi.1169s
Mi.1316I 
850 PLN
18708

1962 Dzień Międzynarodowej Federacji Filatelistycznej FIP, arkusik kasowany okolicznościowo, pełna oryginalna guma.

Fi.1189
Mi.1337 
100 PLN
VERKAUFT
18709

1962 Dzień Międzynarodowej Federacji Filatelistycznej FIP, zestaw 5 arkusików o różnych odstępach (4,5mm; 5mm; 5,5mm; 6mm; 6,2mm) pomiędzy dołem napisu "FEDERACJI" na górnym marginesie arkusika, a rysunkiem znaczka; katalog wyróżnia tylko dwa typy arkusików o odstępie 4,5mm i 7,5mm; nieoceniony materiał porównawczy.

Fi.1189
Mi.1337 
360 PLN
18710

1962 Dzień Międzynarodowej Federacji Filatelistycznej FIP, arkusik.

Fi.bl.34
Mi.1337 
60 PLN
18711

1962 Dzień Międzynarodowej Federacji Filatelistycznej FIP, arkusik.

Fi.1189ark.
Mi.1337 
35 PLN
18712

1962 Dzień Międzynarodowej Federacji Filatelistycznej FIP, komplet znaczków z przywieszkami: parek, trójek, czwórek.

Fi.1189Pw
Mi.1337Zf 
30 PLN
18713

1962 VII Lekkoatletyczne Mistrzostwa Europy w Belgradzie, kompletna seria w dwóch odmianach na papierze białym i szarym.

Fi.1190-7A, B, a, b
Mi.1338-45A, B 
36 PLN
VERKAUFT
18714

1962 walka z gruźlicą, seria w arkuszach sprzedażnych.

Fi.1198-200
Mi.1346-48 
70 PLN
VERKAUFT
18715

1962 pierwszy zespołowy lot kosmiczny, seria w parkach rozdzielonych międzypolem.

Fi.1202-3
Mi.1350-1 
40 PLN
18716

1962 pierwszy zespołowy lot kosmiczny, seria w parkach rozdzielonych pustopolem.

Fi.1202-3
Mi.1350-1 
40 PLN
18717

1962 Dzień Znaczka 1962, komplet dwóch kart maksimum.

Fi.1205-1206
Mi.1353-1354 
30 PLN
18718

1962 Rok Korczakowski i bajki Marii Konopmickiej, serie na kopertach FDC.

Fi.1209-14, 1216-21
Mi.1357-62, 1364-9&n
20 PLN
18719

1962 Rok Korczakowski, seria w arkuszach sprzedażnych.

Fi.1209-14ark.
Mi.1357-62 
1 300 PLN
18720

1962 Rok Korczakowski, seria w arkuszach, w arkuszu znaczka za 2,50 zł znaczek z błędem "kropka pod poprzeczką A i między A i K".

Fi.1209-14ark., 1213
Mi.1357-62 
800 PLN
18721

1962 Rok Korczakowski, znaczek za 60 gr. z błędem "dwukropek zamiast kropki po Y w PIERWSZY" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1210 B1
Mi.1358 
25 PLN
VERKAUFT
18722

1962 Kongres Związków Zawodowych, sześćdziesięcio znaczkowy arkusz sprzedażny zagięty w połowie, w tym znaczek z błędem 1215s - "uszkodzone Z i W w ZWIĄZKÓW".

Fi.1215
Mi.1363 
50 PLN
18723

1962-1963 TOM V JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; aby ułatwić zakup wyłączono z niego Ark.1149-1151a FIS, które można w dowolnym momencie dokupić; wycena zestawu według katalogu Fischera to 580 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!


420 PLN
18724

1962 rocznik kopert FDC (w tym 2 x 1149-1151a, b + Bl.24; Fi. ponad 150.-).


100 PLN
18725

1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem, blok z błędem "ogonek Ś na dolnym łuku litery".

Fi.bl.24a B1
Mi.Bl.26 
30 PLN
18726

1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, blok z błędem "żł zamiast zł" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.Bl.24 B1
Mi.Bl.26 
40 PLN
18727

1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, blok z błędem "NARCIARSKIĘ" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.Bl.24 B2
Mi.Bl.26 
40 PLN
18728

1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, blok z błędem "ZAKOPANÉ" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.Bl.24 B3
Mi.Bl.26 
40 PLN
18729

1962 walka z malarią, blok z błędem "A zamiast Ą w MALARIĄ".

Fi.bl.25 B1
Mi.Bl.27 
20 PLN
18730

1962 walka z malarią, kasowany blok z błędem "A zamiast Ą w MALARIĄ", gwarancja.

Fi.bl.25 B1
Mi.Bl.27 
10 PLN
18731

1963 nowodruk z okazji wystawy znaczków sportowych WROCŁAW 1963.

Fi.1034ND
Mi.1210SD 
190 PLN
VERKAUFT
18732

1963 karnet - "700 LAT MIASTA ŻNINA".

Fi.1046
Mi.1190  
25 PLN
18733

1963 "ORP ISKRA SZKOLI NOWE KADRY OFICERÓW MORSKICH" Gdynia, znaczek na ilustrowanej kopercie ostemplowany okolicznościowo 30.VI; temat - ŻAGLOWCE.

Fi.1051
Mi.1195 
20 PLN
18734

1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych, bardzo rzadki kasowany okolicznościowo czarnodruk.

Fi.1054 ND
Mi.1210 ND
400 PLN
18735

1963 rocznik znaczków czystych (Fi.400.-).

Fi.1222-1308
Mi.1370-1456 
300 PLN
18736

1963 100. rocznica Powstania Styczniowego, lewy dolny znaczek z błędem "silnie uszkodzone R w TRAUGUTT".

Fi.1222s
Mi.1370 
60 PLN
18737

1963 100. rocznica Powstania Styczniowego, lewy dolny znaczek z błędem "uszkodzone R w TRAUGUTT - początkowa faza".

Fi.1222s
Mi.1370 
40 PLN
18738

1963 Rasy psów, znaczek za 20 gr z błędem "kropka na cyfrze 0", gwarancja Krawczyk.

Fi.1226 B
Mi.1374 
30 PLN
18739

1963 Rasy psów, znaczek za 60 gr z błędem na poz.42 "kropka po GR", gwarancja Krawczyk.

Fi.1230 B1
Mi.1378 
40 PLN
18740

1963 "SESJA NAUKOWA 500-LECIA BITWY MORSKIEJ NA ZALEWIE WIŚLANYM" Elbląg, znaczek na ilustrowanej kopercie ostemplowany okolicznościowo 15.IX; temat - ŻAGLOWCE.

Fi.1240
Mi.1388 
20 PLN
18741

1963 20. rocznica powstania getcie warszawskim, narożny wieloblok z numerem walca w narożniku na papierze ze znakiem wodnym III.5, gwarancja i oznaczenie.

Fi.1243 III.5
Mi.1394 
100 PLN
18742

1963 karty maksimum - gady i płazy, seria 12 sztuk; dobry stan zachowania (kilka kart z minimalnie słabszymi narożnikami); temat - FAUNA, PŁAZY, GADY.

Fi.1245-1256
Mi.1393-1404 
250 PLN
18743

1963 Gady i płazy, narożny czworoblok znaczka za 60 gr., drukowany na papierze smugami pozbawionym kredy (wyglada jak papier ze znakiem wodnym), gwarancja Krawczyk.

Fi.1248 MK
Mi.1396 
600 PLN
18744

1963 gady i płazy, znaczek bez druku barwy czarnej - brak napisów i nominału, gwarancja Walisch.

Fi.1249s
Mi.1397F 
500 PLN
18745

1963 Mistrzostwa Świata w szermierce, znaczek z błędem "dwukrotnie przerwana górna szpada".

Fi.1261B2
Mi.1409A 
15 PLN
18746

1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, znaczek za 1,55 zł z błędem "dwukrotnie przerwana górna szpada" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1261 B2
Mi.1409A 
25 PLN
VERKAUFT