Die neu Auktion wird bald beginnen

Auctionen 59. Volksrepublik Polen 1952-1989

Seite:
Poz# Bilder Beschreibung Katalog Features Aktueller Preis
19187

1980-1981 TOM XIV JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 90 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!


70 PLN
19188

1980 katalog Wystawy Projektów Polskiego Znaczka Pocztowego, zdjęcia czarno białe projektów znaczków prezentowanych wedle ich projektantów.


40 PLN
19189

1980 "II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY" karta pocztowa ostemplowana okolicznościowo 10.I w Gdyni; temat - SZACHY, LATARNIE MORSKIE.

Fi.Cp698
20 PLN
19190

1981 sport balonowy, znaczek z błędem "ń w Anderson".

Fi.2586B1
Mi.2734 
20 PLN
19191

1981 Wystawa Filatelistyczna WIPA '81 w Wiedniu, arkusz sprzedażny.

Fi.2588
Mi.2736 
18 PLN
VERKAUFT
19192

1981 Restytucja żubra, arkusz znaczków za 6,50 zł (10 pasków po 5 znaczków) bez górnego marginesu; arkusz zgięty pionowo (Fi.40.-, Mi.60 euro).

Fi.2608-12
Mi.2764-68 
25 PLN
19193

1981 restytucja żubra, arkusz sprzedażny zagięty w połowie bez dolnego marginesu (10 serii).

Fi.2608-12
Mi.2764-8 
30 PLN
19194

1981 Sport modelarski, arkusze czyste znaczków drukowanych w NRD; na dolnym marginesie oznaczenia drukarni "VEB Wertpapierdruckerei der DDR"; dobry stan zachowania (arkusze pionowo zgięte).

Fi.2614-19
Mi.2757-62 
120 PLN
19195

1981 Dzień Znaczka - stara broń, arkusze czyste znaczków drukowanych w NRD; oznaczenia drukarni "VEB Wertpapierdruckerei der DDR"; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.2621-22
Mi.2769-70 
80 PLN
19196

1981 Międzynarodowe Konkursy im.Henryka Wieniawskiego, arkusz znaczków za 2,50 zł; arkusz zgięty pionowo.

Fi.2623
Mi.2771 
40 PLN
VERKAUFT
19197

1981 pomniki Ofiarom Grudnia 1970 roku, seria w arkuszach sprzedażnych.

Fi.2634-35
Mi.2782-83 
40 PLN
19198

1982 Poczta internowanych w czasie stanu wojennego, więzienie Białołęka, Mundial 1982; temat - PIŁKA NOŻNA, MUNDIAL.

Fi.2444
Mi.2591 
70 PLN
19199

1982 list z Warszawy ze stemplem urzędu cenzury nr 603.

Fi.2508
40 PLN
19200

1982 list z Warszawy ze stemplem urzędu cenzury nr 626.

Fi.2551
30 PLN
19201

1982 "WYSTAWA POCZT HARCERSKICH" znaczek na ozdobnej karcie ostemplowany okolicznościowo 6.VI. w Warszawie; temat - HARCERSTWO.

Fi.2645
Mi.2794 
10 PLN
19202

1982 Polscy laureaci Nagrody Nobla - Henryk Sienkiewicz, Władysław Reymont, Maria Skłodowska-Curie, Czesław Miłosz, czworobloki znaczków z gumą ostemplowane okolicznościowo 10.5 w Warszawie w pierwszym dniu obiegu.

Fi.2660-63
Mi.2808-11 
40 PLN
19203

1982 600 lat obecności Obrazu Jasnogórskiego w klasztorze o.o. Paulinów w Częstochowie, ojciec Augustyn Kordecki karta maksimum.

Fi.2670
Mi.2818 
10 PLN
19204

1982 600 lecie obecności Obrazu Jasnogórskiego, znaczek z błędem "OBLEŻENIE".

Fi.2671 B1
Mi.2819 
15 PLN
19205

1982-1984 TOM XV JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 135 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!


100 PLN
19206

1982 rocznik kopert FDC (bez Bl.75; Fi.54.-).


31 PLN
19207

1982 Poczta internowanych w czasie stanu wojennego, więzienie Białołęka.


50 PLN
19208

1982 list z Niemiec do Wyrzyska ze stemplem Urzędu Cenzury nr 714.


20 PLN
19209

1982 FDC - "50-lecie zwycięstwa polskich lotników - Challenge" blok z błędem "przerwana trasa Madryt - Pau", gwarancja.

Fi.Bl.73 B
Mi.Bl.87 
20 PLN
19210

1982 50-lecie zwycięstwa w Challenge, blok z błędem "przerwana trasa Madryt-Pau", gwarancja.

Fi.bl.117 B (73)
Mi.Bl.87 
20 PLN
19211

1983 750-lecie praw miejskich Torunia, bardzo rzadki znaczek z pustopolem na dole.

Fi.2728
Mi.2876 
350 PLN
19212

1983 750-lecie praw miejskich Torunia, znaczek z pustopolem.

Fi.2728
Mi.2876 
10 PLN
19213

1983 Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna Toruń 83.

Fi.2728
Mi.2876 
10 PLN
19214

1983 40. rocznica powstania Armii Ludowej, znaczek z lekkim przesunięciem koloru czarnego w bok na emblemacie.

Fi.2749
Mi.2897 
10 PLN
19215

1983 rocznik kopert FDC (bez Bl. 78; Fi.44.-).


30 PLN
19216

1983 komplet ozdobnych kopert okolicznościowych z XIV Ogólnopolskiej Wystawy Filatelistycznej Toruń 83.


45 PLN
19217

1984 "PRL - RFN BILATERALNA WYSTAWA FILATELISTYCZNA" Poznań 2, dekoracyjna koperta, ostemplowana okolicznościowo 14.11.

Fi.2772
Mi.2920 
10 PLN
19218

1984 40. rocznica Powstania Warszawskiego, parka znaczków z przesuniętą perforacją. Interesujące do zbiorów Powstania Warszawskiego, gdzie w wydaniach powojennych brakuje ciekawych walorów.

Fi.2782
Mi.2930 
270 PLN
19219

1984 rocznik kopert FDC (Fi.45.-).


30 PLN
19220

1984 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Sarajewie i Los Angeles, blok cięty na papierze gumowanym w idealnym stanie.

Fi.bl.80nz
Mi.Bl.94U 
4 000 PLN
19221

1984 poczta samochodowa szlakiem poczty polowej LWP, komplet 7 kart ze znaczkami dodatkowej opłaty, przewiezionych na trasie poszczególnych etapów. Fisher:Cp872-878

Fi.Cp872-878
30 PLN
19222

1985 rozwój pojazdów pożarniczych, znaczek z błędem "otwarte O w DO".

Fi.2815B1
Mi.2963 
15 PLN
19223

1985 40-lecie fabryki PAFAWAG, arkusz sprzedażny zagięty w połowie.

Fi.2848
Mi.2996 
25 PLN
19224

1985-1987 TOM XVI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 340 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!


260 PLN
19225

1985 rocznik kopert FDC (bez Bl.82II, Bl.83II; Fi.52.-).


30 PLN
19226

1986 TS/S "Stefan Batory" - widokówka pisana z Las Palmas do Warszawy, nadana 24.I w agencji pokładowej.

Fi.2862
Mi.3010 
40 PLN