13367 |
1935 całostka z sygnaturą IX-1935 i hasłem propagandowym H. | Fi.Cp69 |
| 10 PLN | |
13368 |
1936 list z Lublina 8.X.36 do Janowa, ślady po archiwizacji. | Fi.Ck8 |
| 10 PLN | |
13369 |
1936 kartka z sygnaturą IX-1934 z Wyszkowa do Ameryki, kartka pisana po hebrajsku. | Fi.Cp67 |
| 60 PLN | |
13370 |
| 50 PLN | |
13371 |
| 40 PLN | |
13372 |
1936 kartka z sygnaturą XI-1936. | Fi.Cp75 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
13373 |
1937 koperta Kazimierz Jagiellończyk, koperta z oryginalnym papierem listowym w środku, na odwrocie minimalne, prawie niewidoczne niewielkie przebarwienia. | Fi.Ck10 |
| 50 PLN | |
13374 |
| 35 PLN VERKAUFT | |
13375 |
| 80 PLN | |
13376 |
1937 Lwów - Uniwersytet, karta podwójna - część na odpowiedź, hasło propagandowe O - "CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE", rzadka sygnatura (VI-1938). | Fi.Cp74B |
| 100 PLN | |
13377 |
| 30 PLN | |
13378 |
| 30 PLN | |
13379 |
| 120 PLN | |
13380 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 14 - Gołuchów Fragment pałacu. | Fi.Cp76 |
| 120 PLN | |
13381 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 21 - Warszawa Poczta Główna. | Fi.Cp76 |
| 120 PLN | |
13382 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 27 - Hel Port. | Fi.Cp76 |
| 120 PLN | |
13383 |
| 60 PLN | |
13384 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 10 - Gdynia Okręt szkolny "Dar Pomorza". | Fi.Cp77 |
| 250 PLN | |
13385 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 18 - Warszawa Teatr Wielki. | Fi.Cp77 |
| 225 PLN VERKAUFT | |
13386 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 20 - Opatów Brama Warszawska; przebarwienia. | Fi.Cp77 |
| 150 PLN | |
13387 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 23 - Polesie Rybacy; przebarwienia. | Fi.Cp77 |
| 108 PLN VERKAUFT | |
13388 |
1938 koperta z papeterią w środku, bardzo dobry stan. | Fi.Ck10 |
| 50 PLN | |
13389 |
1938 koperta "20-lecie odzyskania niepodległości". | Fi.Ck10 |
| 80 PLN | |
13390 |
1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym H, długość napisu 53mm. | Fi.Cp78I |
| 15 PLN VERKAUFT | |
13391 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 53 mm, sygnatura VI-1939, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA! | Fi.Cp78II |
| 25 PLN VERKAUFT | |
13392 |
| 15 PLN | |
13393 |
1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym J. | Fi.Cp78II |
| 10 PLN VERKAUFT | |
13394 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 53 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA! przybrudzenia na froncie. | Fi.Cp78 II |
| 10 PLN | |
13395 |
1938 całostka z sygnaturą I-1938. | Fi.Cp79 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
13396 |
1938 całostka do korespondencji zagranicznej. | Fi.Cp79 |
| 20 PLN | |
13397 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE, sygnatura (X-1938). | Fi.Cp80 |
| 30 PLN | |
13398 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe O - CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE, dobry stan zachowania (minimalne punktowe przebarwienia). | Fi.Cp80 |
| 20 PLN | |
13399 |
| 30 PLN | |
13400 |
| 20 PLN VERKAUFT | |
13401 |
| 20 PLN | |
13402 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp80 |
| 20 PLN | |
13403 |
1938kartka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym H. | Fi.Cp80 |
| 10 PLN | |
13404 |
| 20 PLN | |
13405 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe O - CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE | Fi.Cp81 |
| 25 PLN | |
13406 |
| 25 PLN | |