34296 |
1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 23. | Fi.Cp133 |
| 10 PLN | |
34297 |
| 10 PLN | |
34298 |
1952 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą III.52 i układem haseł 19-20b. | Fi.Cp132 |
| 30 PLN | |
34299 |
1952 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą III.52 i układem haseł 22-23. | Fi.Cp132 |
| 30 PLN | |
34300 |
1952 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą III.52 i układem haseł 19-23. | Fi.Cp132 |
| 30 PLN | |
34301 |
| 30 PLN | |
34302 |
| 30 PLN | |
34303 |
| 40 PLN | |
34304 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 21c-23. | Fi.Cp132 |
| 40 PLN | |
34305 |
| 30 PLN | |
34306 |
1952 całostka z hasłem propagującym książeczki PKO i hasłem propagandowym 23. | Fi.Cp133 |
| 10 PLN | |
34307 |
1952 całostka z hasłem propagującym książeczki PKO i hasłem propagandowym 19. | Fi.Cp133 |
| 10 PLN | |
34308 |
| 10 PLN | |
34309 |
| 10 PLN | |
34310 |
1952 kartka z okazji Kongresu Obrońców Pokoju w Wiedniu. | Fi.Cp134 |
| 20 PLN | |
34311 |
| 15 PLN | |
34312 |
1953 koperta z nadrukiem stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", dwie linie na ostro zakończonej klapie, hasło propagandowe G; dobry stan zachowania (na odwrocie niewielkie ślady podlepek). | Fi.Ck16I |
| 100 PLN | |
34313 |
1953 koperta lotnicza (samolot nad portem w Gdyni) o sygnaturze V-1953 z niedodrukowanym fragmentem obramowania strony adresowej i "nalepki" lotniczej; niepowtarzalny walor w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja i opis. | Fi.Ck17a |
| 500 PLN | |
34314 |
1953 całostka z hasłem propagandowym 22 i sygnaturą II.53. | Fi.Cp135 |
| 15 PLN | |
34315 |
1953 całostka z hasłem propagandowym 23 i sygnaturą II.53. | Fi.Cp135 |
| 15 PLN | |
34316 |
1953 całostka z hasłem propagandowym 18b i sygnaturą II.53. | Fi.Cp135 |
| 15 PLN | |
34317 |
1953 całostka z hasłem propagandowym 19 i sygnaturą II.53. | Fi.Cp135 |
| 15 PLN | |
34318 |
1953 całostka z hasłem propagandowym 20b i sygnaturą II.53. | Fi.Cp135 |
| 15 PLN | |
34319 |
1953 całostka z hasłem propagandowym 21c i sygnaturą II.53. | Fi.Cp135 |
| 15 PLN | |
34320 |
| 25 PLN | |
34321 |
| 25 PLN | |
34322 |
| 12 PLN | |
34323 |
1953 całostka z sygnaturą II.53 i hasłem propagandowym 23. | Fi.Cp135 |
| 10 PLN | |
34324 |
| 320 PLN | |
34325 |
| 15 PLN | |
34326 |
1954 koperta z omyłkowym nadrukiem stempelka gumowego typu 6 "CENA 75 GR", ostro zakończona klapa, napis "CENA 95 GR" antykwą, hasło propagandowe G; dobry stan zachowania. | Fi.Ck18IIIa |
| 150 PLN VERKAUFT | |
34327 |
| 65 PLN | |
34328 |
| 40 PLN | |
34329 |
1955 V Światowy Festiwal Młodzieży i Studentów w Warszawie. | Fi.Cp139-40 |
| 15 PLN | |
34330 |
1956 Gmach WRN w Szczecinie. | Fi.Cp141 |
| 10 PLN | |
34331 |
1956 karty pocztowe czyste, rocznik - 6 sztuk. | Fi.Cp141-144 |
| 80 PLN | |
34332 |
1956 Festiwal Sztuki Dni Krakowa. | Fi.Cp143b |
| 10 PLN | |
34333 |
| 30 PLN | |
34334 |
1956 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą VI.56. | Fi.Cp144 |
| 10 PLN | |
34335 |
1956 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka cześć na odpowiedź z sygnaturą IX.56. | Fi.Cp144b |
| 10 PLN | |