Seite:
Papst Johannes Paul II
Poz# Features Katalog Beschreibung Aktueller Preis
20602
Fi.2482-3 + Bl.62a,
Mi.2629-30 + Bl.75-6

1979 I wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 6 kopert FDC: w tym dodatkowo znaczki ze stemplami Kraków i Oświęcim (Mi.69 euro).

60 PLN
20603

Mi.736-738 

1979 Watykan, rozpoczęcie pontyfikatu Papież Jana Pawła II, seria znaczków ostemplowanych na kopercie FDC.

30 PLN
20604
Fi.Bl.62b
Mi.Bl.76 

1979 I wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, blok "srebrny" na FDC (Mi.50 euro).

50 PLN
20605

Mi.725-27, Bl.62&nbs

1983 wizyta Jana Pawła II w Belize, seria i blok czyste.

20 PLN
20606
Fi.Cp830-836

1983 II wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 7 kart, skasowanych okolicznościowo stemplami o tematyce papieskiej, z okresu pielgrzymki.

40 PLN
20607

Mi.1439-42 

1984 wizyta Jana Pawła II w Dominikanie, seria czysta.

20 PLN
20608

Mi.1004 

1986 wizyta Jana Pawła II w Australii, nadruk okolicznościowy sporządzony na międzypolach przez NATIONAL PAPAL VISIT OFFICE.

180 PLN
20609
Fi.Ark.2951-2 B1
Mi.Klb.3099-00 

1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, 2 arkusze: odmiana z numerem i bez numeru (z błędem uszkodzona litera K w POLSKA).

50 PLN
20610
Fi.Bl.88
Mi.Bl.102 

1987 Spotkanie papieża Jana Pawła II z gen. Wojciechem Jaruzelskim na zamku królewskim w Warszawie, blok czysty w specjalnym karnecie Poczty Polskiej, przygotowanym z myślą o VIP-ach i klientach dewizowych (sic!).

200 PLN
20611
Fi.Bl.88
Mi.Bl.102 

1987 5.VI blok "Papież - Jaruzelski" na kopercie FDC, katalog Fischera nawet nie odnotowuje prawdziwej FDC !!! z całą pewnością jedna z najrzadszych i najtrudniejszych do zdobycia kopert FDC z okresu PRL, większość kopert uchodzących za FDC to po prostu koperty z kasownikiem okolicznościowym ze spotkania Papieża z gen.Jaruzelskim na Zamku; oryginalnych kopert FDC ostemplowanych 5 czerwca 1987 istnieje prawdopodobnie tylko kilka sztuk!

800 PLN
20612
Fi.Cp950-958

1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 9 kart, skasowanych okolicznościowo stemplami o tematyce papieskiej, z okresu pielgrzymki.

40 PLN
20613
Fi.Cp950-958

1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 9 czystych kart.

40 PLN
20614

Mi.Bl.22 

1988 wizyta Jana Pawła II w Mozambiku, blok czysty.

15 PLN
VERKAUFT
20615

1993 POLSKA '93 ŚWIATOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA - POZNAŃ 7-16.V, okolicznościowy "bloczek" przygotowany przez pocztę Watykanu z okazji wystawy, bardzo piękny walor.

50 PLN
20616
Fi.Ark.3620-23
Mi.Klb.3768-71 

1999 VI wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, seria znaczków bardzo rzadka w pojedynczych arkuszach; bardzo dobry stan zachowania.

300 PLN
20617
Fi.Bl.150-151
Mi.Klb.4109-16 

2004 karnet - "OSIEM WIZYT DUSZPASTERSKICH OJCA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II W POLSCE", bloki czyste.

50 PLN