Die Auktion endet am 13.07.2020
Die Auktion endet in:

Auctionen 54. Papst Johannes Paul II

Poz# Bilder Beschreibung Katalog Features Aktueller Preis
20602

1979 I wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 6 kopert FDC: w tym dodatkowo znaczki ze stemplami Kraków i Oświęcim (Mi.69 euro).

Fi.2482-3 + Bl.62a,
Mi.2629-30 + Bl.75-6
60 PLN
20603

1979 Watykan, rozpoczęcie pontyfikatu Papież Jana Pawła II, seria znaczków ostemplowanych na kopercie FDC.


Mi.736-738 
30 PLN
20604

1979 I wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, blok "srebrny" na FDC (Mi.50 euro).

Fi.Bl.62b
Mi.Bl.76 
50 PLN
20605

1983 wizyta Jana Pawła II w Belize, seria i blok czyste.


Mi.725-27, Bl.62&nbs
20 PLN
20606

1983 II wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 7 kart, skasowanych okolicznościowo stemplami o tematyce papieskiej, z okresu pielgrzymki.

Fi.Cp830-836
40 PLN
20607

1984 wizyta Jana Pawła II w Dominikanie, seria czysta.


Mi.1439-42 
20 PLN
20608

1986 wizyta Jana Pawła II w Australii, nadruk okolicznościowy sporządzony na międzypolach przez NATIONAL PAPAL VISIT OFFICE.


Mi.1004 
180 PLN
20609

1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, 2 arkusze: odmiana z numerem i bez numeru (z błędem uszkodzona litera K w POLSKA).

Fi.Ark.2951-2 B1
Mi.Klb.3099-00 
50 PLN
20610

1987 Spotkanie papieża Jana Pawła II z gen. Wojciechem Jaruzelskim na zamku królewskim w Warszawie, blok czysty w specjalnym karnecie Poczty Polskiej, przygotowanym z myślą o VIP-ach i klientach dewizowych (sic!).

Fi.Bl.88
Mi.Bl.102 
200 PLN
20611

1987 5.VI blok "Papież - Jaruzelski" na kopercie FDC, katalog Fischera nawet nie odnotowuje prawdziwej FDC !!! z całą pewnością jedna z najrzadszych i najtrudniejszych do zdobycia kopert FDC z okresu PRL, większość kopert uchodzących za FDC to po prostu koperty z kasownikiem okolicznościowym ze spotkania Papieża z gen.Jaruzelskim na Zamku; oryginalnych kopert FDC ostemplowanych 5 czerwca 1987 istnieje prawdopodobnie tylko kilka sztuk!

Fi.Bl.88
Mi.Bl.102 
800 PLN
20612

1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 9 kart, skasowanych okolicznościowo stemplami o tematyce papieskiej, z okresu pielgrzymki.

Fi.Cp950-958
40 PLN
20613

1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 9 czystych kart.

Fi.Cp950-958
40 PLN
20614

1988 wizyta Jana Pawła II w Mozambiku, blok czysty.


Mi.Bl.22 
15 PLN
VERKAUFT
20615

1993 POLSKA '93 ŚWIATOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA - POZNAŃ 7-16.V, okolicznościowy "bloczek" przygotowany przez pocztę Watykanu z okazji wystawy, bardzo piękny walor.


50 PLN
20616

1999 VI wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, seria znaczków bardzo rzadka w pojedynczych arkuszach; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ark.3620-23
Mi.Klb.3768-71 
300 PLN
20617

2004 karnet - "OSIEM WIZYT DUSZPASTERSKICH OJCA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II W POLSCE", bloki czyste.

Fi.Bl.150-151
Mi.Klb.4109-16 
50 PLN