1202 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z błędem z poz.36 "brak kropki po hal", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.27a B5 Mi.26 |
| 50 PLN | |
1203 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z nadrukiem odwróconym (Fi.300.-) i dodatkowo z błędem "brak kropki po HAL", ładny stan, gwarancja Łaszkiewicz. | Fi.27a No B5 Mi.26 |
| 400 PLN | |
1204 |
| 700 PLN | |
1205 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.28 Mi.27 |
| 70 PLN | |
1206 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Kwaśniewski, Schmutz. | Fi.28 Mi.27 |
| 80 PLN | |
1207 |
1918 drugie wydanie lubelskie, kasowany znaczek za 50 hal. z zaawansowanym błędem na poz.40 "brak liter TA(CZTA i zniekształcony orzeł)", gwarancja i opis. | Fi.28 B10 Mi.27 |
| 120 PLN | |
1208 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Rachmanow, Jungjohann. | Fi.28No Mi.27K |
| 280 PLN VERKAUFT | |
1209 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.28No Mi.27K |
| 2 200 PLN | |
1210 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, zagięcie na gumie, gwarancja Schmutz. | Fi.28No Mi.27K |
| 300 PLN | |
1211 |
| 320 PLN | |
1212 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, fałdy w papierze, gwarancja Schmutz. | Fi.28No Mi.27K |
| 220 PLN | |
1213 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem odwróconym, ładny stan, gwarancja Łaszkiewicz | Fi.28 No Mi.27 |
| 600 PLN | |
1214 |
| 1 000 PLN | |
1215 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50 hal. z bardzo rzadkim podwójnym nadrukiem, jeden w położeniu odwróconym, piękny stan, podwójna gwarancja Schmutz. | Fi.28 Non Mi.27 |
| 8 000 PLN | |
1216 |
1918 drugie wydanie lubelskie, złamany narożnik, gwarancja. | Fi.29 Mi.28 |
| 10 PLN | |
1217 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Danowski. | Fi.29 Mi.28 |
| 35 PLN | |
1218 |
| 40 PLN | |
1219 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ryblewski. | Fi.29 Mi.28 |
| 40 PLN | |
1220 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter TA", gwarancja Danowski. | Fi.29B10 Mi.28 |
| 30 PLN | |
1221 |
| 35 PLN | |
1222 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 40 z błędem "brak TA", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.29BB10 Mi.28 |
| 30 PLN | |
1223 |
| 250 PLN | |
1224 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 90 hal. z nadrukiem odwróconym, cień śladu po podlepce, gwarancja Berbeka. | Fi.29 No Mi.28 |
| 400 PLN | |
1225 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 89, bardzo duża podlepka, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.30 Mi.29 |
| 1 100 PLN | |
1226 |
| 1 800 PLN | |
1227 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 5 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.48 (Fi.1800.-), sygnatura firmowa Philatelia Kraków, gwarancja Gryżewski, z opisem Mikulski. | Fi.31 Mi.30 |
| 1 700 PLN | |
1228 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.56, piekny stan, sygnowany, gwarancja firmowa Brajer, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | Fi.32I Mi.31 |
| 360 PLN VERKAUFT | |
1229 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 22, gwarancja Schmutz. | Fi.32I Mi.31 |
| 140 PLN VERKAUFT | |
1230 |
1919 wydanie krakowskie, znaczki grzecznościowo stemplowane na firmowej kopercie z Cieszyna 25.I.19, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszej formy z poz.93, gwarancja Kronenberg. | Fi.32I, 38 Mi.31, 48 |
| 500 PLN VERKAUFT | |
1231 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.18 "gwóźdź w literze K", sygnatura firmowa Philatelia Kraków, gwarancja z opisem pozycji Koopman, Schmutz. | Fi.32I B Mi.31 |
| 900 PLN | |
1232 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 44 z błędem "cienkie Z", gwarancja Schmutz. | Fi.32IB1 Mi.31 |
| 240 PLN | |
1233 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.34 "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Krawczyk. | Fi.32I B1 Mi.31 |
| 250 PLN | |
1234 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem formą IIE poz.49(99), ładny stan, sygnowany B.Z., gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | Fi.32II Mi.31 |
| 600 PLN | |
1235 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 8, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.32II Mi.31 |
| 280 PLN | |
1236 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 48, minimalnie załamany narożnik, gwarancja Schmutz. | Fi.34 Mi.33 |
| 180 PLN | |
1237 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 66, gwarancja Schmutz. | Fi.34 Mi.33 |
| 180 PLN VERKAUFT | |
1238 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z przesuniętym w pionie nadrukiem pierwszą formą z błedem na poz.21 "uszkodzone litery PO w POCZTA i w POLSKA", gwarancja i opis pozycji. | Fi.34 B Mi.33 |
| 300 PLN | |
1239 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z błędem "uszkodzone A", gwarancja. | Fi.34 B3 Mi.33 |
| 750 PLN | |
1240 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 15 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.78, mocna podlepka, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.35 Mi.34 |
| 160 PLN VERKAUFT | |
1241 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 12, gwarancja Schmutz. | Fi.35 Mi.34 |
| 90 PLN VERKAUFT | |