19105 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 42, w tak doskonałym stanie duża rzadkość, gwarancja Kronenberg, fotoatest Schmutz. | Fi.37II Mi.36 |
| 10 000 PLN | |
19106 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25 hal. z nadrukiem formą IIB poz.75, lekki ślad po podlepce, sygnowany, gwarancja i opis Mikstein, jego sygnatura sprawdzajaca SM, gwarancja Mikulski. | Fi.37II Mi.36 |
| 4 800 PLN | |
19107 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.38 Mi.48 |
| 40 PLN | |
19108 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 25/80 hal., gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.38 Mi.48 |
| 25 PLN VERKAUFT | |
19109 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25/80 hal., gwarancja Mikstein. | Fi.38 Mi.48 |
| 20 PLN | |
19110 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z usterka w postaci uszkodzonych liter TA w nadruku, gwarancja Ryblewski. | Fi.38 Mi.48 |
| 200 PLN | |
19111 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 77, gwarancja Schmutz. | Fi.40 Mi.38 |
| 140 PLN VERKAUFT | |
19112 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 40 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.28, lekki ślad po podlepce, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.40 Mi.38 |
| 180 PLN VERKAUFT | |
19113 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 25 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Petriuk. | Fi.40B1 Mi.38 |
| 210 PLN VERKAUFT | |
19114 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 25 z błędem "cienkie Z", gwarancja Schmutz. | Fi.40B1 Mi.38 |
| 100 PLN VERKAUFT | |
19115 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", ślad po zagięciu widocznym od strony gumy, gwarancja Mikstein, Jungjohann. | Fi.40B2 Mi.38 |
| 400 PLN | |
19116 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", gwarancja Mikulski. | Fi.40B2 Mi.38 |
| 600 PLN | |
19117 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem pierwszej formy z poz. 77, ślady po dwóch zagięciach widocznych od strony gumy, gwarancja Mikstein, Jungjohann. | Fi.40No Mi.38K |
| 700 PLN | |
19118 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem odwróconym pierwszej formy z poz. 92, gwarancja Ryblewski, Mikstein, Schmutz. | Fi.40No Mi.38K |
| 800 PLN | |
19119 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem formy pierwszej z poz. 78, ślad po nieznacznym zagięciu, gwarancja Mikstein,. | Fi.40No Mi.38K |
| 1 000 PLN | |
19120 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem pierwszej formy z poz. 47 z charakterystycznie uszkodzonymi literami PP, bardzo dobry stan, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.40No Mi.38K |
| 2 500 PLN | |
19121 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 11, gwarancja Mikstein, Petriuk. | Fi.41 Mi.39 |
| 100 PLN | |
19122 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.66, ładny stan, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 50 PLN | |
19123 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.42 na liście poleconym wysłanym 15.II z urzędu Kraków 4 do Myślenic, znaczek unieważniony austriackim datownikiem (napis niemiecki nie wycięty) z wyróżnikiem "2b", austriacka nalepka polecenia; znaczki tego wydania, nawet najtańsze, użyte na niefilatelistycznych przesyłkach, a zwłaszcza listach, są niezwykle rzadko spotykane; walor w dobrym stanie zachowania, pomimo, że znaczek podczas oddzielania od arkusza został nieznacznie naruszony (niewielki ubytek z prawej strony u góry), gwarancja i opis Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 4 000 PLN | |
19124 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.100, rzadki przypadek suchego nadruku - ku prawej nadruk znika, błąd z tej pozycji "A jak Ą w POLSKA" prawie niewidoczny, bardzo ładny stan, gwarancja i opis Mikstein. | Fi.41 Mi.39 |
| 1 200 PLN | |
19125 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.94/95, z bardzo rzadkim w tym wydaniu "abklatschem", znaczki skośnie załamane, prawy z małym uszkodzeniem papieru i przebarwieniem liczony jako podlepkowy, bardzo ciekawe, niska cena wywoławcza, gwarancja i opis Landre. | Fi.41 Mi.39 |
| 525 PLN VERKAUFT | |
19126 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 36, gwarancja Mikstein, Lewoński. | Fi.41 Mi.39 |
| 50 PLN | |
19127 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 46, gwarancja Danowski. | Fi.41 Mi.39 |
| 70 PLN | |
19128 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 89, gwarancja Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 50 PLN | |
19129 |
| 70 PLN | |
19130 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 30 z błędem "uszkodzona A", gwarancja Schmutz. | Fi.41B3 Mi.39 |
| 250 PLN VERKAUFT | |
19131 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy, gwarancja Mikstein, Petriuk. | Fi.42 Mi.40 |
| 60 PLN | |
19132 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 22, gwarancja Schmutz, ładnie ściągnięta podlepka. | Fi.42 Mi.40 |
| 45 PLN | |
19133 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 17, gwarancja Schmutz. | Fi.42 Mi.40 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
19134 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.20, skośne pęknięcie gumy, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | Fi.42 Mi.40 |
| 45 PLN VERKAUFT | |
19135 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.57, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | Fi.42 Mi.40 |
| 50 PLN | |
19136 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 94, gwarancja Mikstein, Lewoński. | Fi.42 Mi.40 |
| 60 PLN | |
19137 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z zawansowanym błędem na poz.61 "uszkodzony romb", gwarancja i opis Gryżewski. | Fi.42 B Mi.40 |
| 40 PLN | |
19138 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.24 "cienkie Z", lekko skośnie zagnieciony, gwarancja i opis Landre. | Fi.42 B1 Mi.40 |
| 60 PLN | |
19139 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.35 "cienkie Z", gwarancja i opis Landre. | Fi.42 B1 Mi.40 |
| 100 PLN | |
19140 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek w nadrukiem formy pierwszej z poz. 29-30, prawy znaczek z błędem "uszkodzone A" z śladem po złamaniu narożnika widocznym od strony gumy, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.42B3 Mi.40 |
| 240 PLN VERKAUFT | |
19141 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 30 z błędem "uszkodzona A", gwarancja Schmutz. | Fi.42B3 Mi.40 |
| 220 PLN | |
19142 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 43, gwarancja Mikstein, Petriuk. | Fi.43 Mi.41 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
19143 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.74, gwarancja i opis Landre. | Fi.43 Mi.41 |
| 90 PLN VERKAUFT | |
19144 |
1919 wydanie krakowskie, parka z nadrukiem pierwszej formy z poz. 88-89, gwarancja Mikstein, Lewoński. | Fi.43 Mi.41 |
| 100 PLN | |