21018 |
1944 Warszawa walczy, całostka czysta; minimalnie słabszy stan zachowania (punktowe przebarwienia); gwarancja. | Fi.Cp21 |
| 40 PLN | |
21019 |
1944 Warszawa walczy, całostki o ciemnym i jasnym znaku opłaty, skasowane 1.IX w rocznicę wybuchu wojny; bardzo dobry stan zachowania; górna ciemna karta gwarancja i opis "ust.Ó" Pelczar; dolna jasna gwarancja. | Fi.Cp21 |
| 150 PLN | |
21020 |
1944 Herby miast - Kraków, całostka o oliwkowym znaku opłaty, skasowana grzecznościowo 15.XII, dodatkowo stempel okolicznościowy z okazji rocznicy uruchomienia Poczty Obozowej. | Fi.Cp25 |
| 40 PLN | |
21021 |
1944 Herby miast - Kraków, całostka o oliwkowym znaku opłaty, czysta, minimalnie słabszy stan zachowania (punktowe przebarwienia); gwarancja. | Fi.Cp25 |
| 40 PLN | |
21022 |
1944 karty świąteczne, komplet 3 ilustracji w kolorach: niebieskim, czerwonym, zielonym; wszystkie z obiegu, bardzo dobry/dobry stan zachowania; gwarancja Schmutz. | Fi.Cp28, 29a, 29b |
| 500 PLN | |
21023 |
| 130 PLN | |
21024 |
1944 "Pomarańczowy lis" na ilustrowanej karcie pocztowej przesłanej 21.XI; znaczki-nalepki przygotowano na znak protestu przeciwko podawaniu jeńcom posiłków z mięsa niewiadomego pochodzenia (prawdopodobnie lisiego z pobliskiej fermy); doklejane one były wyłącznie na przesyłkach doręczanych tego dnia; dobry stan zachowania; gwarancja Schmutz. | Fi.Ia, Cp10y |
| 700 PLN | |
21025 |
| 600 PLN VERKAUFT | |
21026 |
1945 Tydzień Ziemi Czerwińskiej, karta z dekoracyjnym ornamentem przedstawiającym herby: Rzeszowa, Lwowa i Łańcuta; minimalnie słabszy stan zachowania; gwarancja Schmutz. | Fi.Cp31 |
| 150 PLN | |
21027 |
| 600 PLN | |
21028 |
1945 500 rocznica bitwy pod Warną, nie wprowadzony do obiegu (większość nakładu zniszczono) znaczek za 50 gr., bez gumy, prawy narożnik załamany, niska cena wywoławcza, sygnowany Kronenberg. | Fi.I |
| 300 PLN | |