13055 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 90 PLN | |
13056 |
| 15 PLN | |
13057 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku w cenie zwykłego znaczka, sygnowany, gwarancja. | Fi.24 |
| 20 PLN | |
13058 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczki z mocnym brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Petriuk. Rzadko obecnie oferowane są parki i większe kawałki z tego typu błędami, bardzo efektowne i ładne do specjalizacji. | Fi.24 Mi.24 |
| 250 PLN | |
13059 |
1918 drugie wydanie lubelskie, nadruki z poz. 13-14, gwarancja Kwaśniewski, Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
13060 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym normalnym i normalnym na stronie gumowanej, gwarancja Mikulski, Berbeka. | Fi.24Ndw Mi.24 |
| 480 PLN | |
13061 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.24No Mi.24K |
| 72 PLN VERKAUFT | |
13062 |
| 150 PLN | |
13063 |
| 150 PLN | |
13064 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Falkowski, Melnik. | Fi.25a Mi.25I |
| 50 PLN | |
13065 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem czarnym, gwarancja Jendroszek. | Fi.25a Mi.25I |
| 45 PLN | |
13066 |
| 30 PLN | |
13067 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczki z mocnym brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Petriuk. Rzadko obecnie oferowane są parki i większe kawałki z tego typu błędami, bardzo efektowne i ładne do specjalizacji. | Fi.25a Mi.25I |
| 150 PLN | |
13068 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter CZTA", fałdy na gumie, podniesiona gwarancja Schmutz. | Fi.25a Mi.25I |
| 20 PLN | |
13069 |
| 20 PLN | |
13070 |
| 40 PLN | |
13071 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 50 z błędem "brak TA", postfrisch choć guma nie wygląda świeżo, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.25a B10 Mi.25I |
| 50 PLN | |
13072 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku - brak liter ZTA, gwarancja. | Fi.25a B9 Mi.25I |
| 30 PLN VERKAUFT | |
13073 |
| 80 PLN | |
13074 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, duże podlepki, gwarancja Jungjohann. | Fi.25b Mi.25I |
| 35 PLN | |
13075 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym (Fi.200.-), gwarancja i opis Schmutz. | Fi.25b Mi.25I |
| 180 PLN | |
13076 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, prawy górny z błędem na poz.10 "brak liter ZTA" a prawy dolny z błędem na poz.20 "brak liter TA" (Fi.880.-) w cenie zwykłych znaczków, gwarancja i opis Krawczyk. | Fi.25b + 25b B9 + 25 Mi.25I |
| 800 PLN | |
13077 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z bardzo rzadkim podwójnym nadrukiem, jeden w położeniu odwróconym, cień śladu po podlepce, bardzo ładny stan, podwójna gwarancja Schmutz. | Fi.25 Non Mi.25I |
| 5 000 PLN | |
13078 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowym uszkodzeniem nadruku z lewej strony, gwarancja. | Fi.26 Mi.25II |
| 200 PLN | |
13079 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja. | Fi.26 Mi.25II |
| 80 PLN | |
13080 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z częściowym niedodrukiem - brak środkowej części nadruku, osobliwe, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.26 Mi.25II |
| 100 PLN | |
13081 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann. | Fi.26No Mi.25IIK |
| 150 PLN | |
13082 |
| 400 PLN | |
13083 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Jendroszek. | Fi.27a Mi.26 |
| 35 PLN | |
13084 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.27a Mi.26 |
| 150 PLN | |
13085 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z częściowym "abklatschem" nadruku na odwrocie, bardzo ładny stan, gwarancja Schmutz. | Fi.27a Mi.26 |
| 300 PLN | |
13086 |
| 2 850 PLN | |
13087 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z występującym tylko na tej wartości błędem z poz.12 "prawa gwiazdka zniekształcona", piękny stan, gwarancja i opis | Fi.27a B7 Mi.26 |
| 80 PLN | |
13088 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z występującym tylko na tej wartości błędem z poz.48 "litera S zniekształcona", piękny stan, gwarancja i opis. | Fi.27a B8 Mi.26 |
| 180 PLN | |
13089 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z odwróconym nadrukiem, w bardzo ładnym stanie, gwarancja Jungjohann BPP. | Fi.27a No Mi.26 |
| 300 PLN | |
13090 |
1918 drugie wydanie lubelskie, sześcioblok znaczków za 50/60 hal. z odwróconym nadrukiem, dwa z nich (prawy i lewy dolny) z błędami - na poz.7 "brak kropki po HAL", a na poz.9 "HAI zamiast HAL", całóść w cenie zwykłych znaczków z odwróconym nadrukiem, gwarancja Jungjohann BPP. | Fi.27a No B5+B6 Mi.26 |
| 2 100 PLN | |
13091 |
| 700 PLN | |
13092 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, z błędem na poz.12 "prawa gwiazdka zniekształcona" w ładnym stanie, gwarancja i opis Kwaśniewski, Schmutz. | Fi.27b B7 Mi.26 |
| 1 250 PLN | |
13093 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z poz. 30 z brzegowym uszkodzeniem nadruku "zniekształcony orzeł", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.28 B10 Mi.27 |
| 40 PLN | |
13094 |
1918 drugie wydanie lubelskie, kasowany znaczek za 50 hal. z zaawansowanym błędem na poz.10 "brak liter ZTA(a nawet CZTA) i zniekształcony orzeł", gwarancja i opis Krawczyk. | Fi.28 B9 Mi.27 |
| 125 PLN | |