23358 |
1898 widokówka Sanct Annaberg - Góra Świętej Anny. | |
| 60 PLN | |
23359 |
1899 widokówka Warszawa, "Souvenir de Varsovie", karta litograficzna, z obiegu (znaczek zdjęty), bardzo dobry stan zachowania. | |
| 150 PLN | |
23360 |
1900 około, widokówka Chłopicki w Saragosie 1810, czysta. | |
| 50 PLN | |
23361 |
1900 widokówka Karkonosze, czysta. | |
| 50 PLN | |
23362 |
1900 około, Pozdrowienie ze Środy, czysta. | |
| 60 PLN | |
23363 |
1900 około, widokówka z serii "Z pamiętników J.C.Paska", czysta. | |
| 50 PLN | |
23364 |
1900 widokówka Mińsk Litewski, litografia, czysta, wydanie Mińskie Towarzystwo Wzajemnego Kredytu. | |
| 120 PLN | |
23365 |
| 120 PLN | |
23366 |
1900 widokówka Środa, litografia, czysta. | |
| 150 PLN | |
23367 |
1900 widokówka Gliwice (Gleiwitz), czysta. | |
| 40 PLN | |
23368 |
1900 około, widokówka Legion polsko-węgierski 1848, czysta. | |
| 50 PLN | |
23369 |
1900 widokówka Kamienna Góra (Landeshut), czysta. | |
| 100 PLN | |
23370 |
1900 widokówka Wrocław, litografia, czysta; temat - SECESJA. | |
| 150 PLN | |
23371 |
| 120 PLN | |
23372 |
| 100 PLN | |
23373 |
1900 widokówka Sopot - kościół garnizonowy św.Jerzego "Gruss aus Zoppot - Erlöserkirche", dobry stan zachowania (minimalne przebarwienia). | |
| 150 PLN | |
23374 |
1902 widokówka Poznań. | |
| 15 PLN | |
23375 |
1902 widokówka Warszawa - do patrzenia "pod światło", czysta, bardzo dobry stan zachowania | |
| 120 PLN | |
23376 |
1903 widokówka Łódź kościół św.Krzyża, z obiegu. | |
| 100 PLN VERKAUFT | |
23377 |
1903 widokówka Henryk Sienkiewicz, z obiegu. | |
| 40 PLN | |
23378 |
| 38 PLN | |
23379 |
1904 widokówka Krynica. | |
| 20 PLN | |
23380 |
1905 widokówka Łódź, z obiegu. | |
| 100 PLN | |
23381 |
1905 widokówka parowiec Freia. | |
| 20 PLN | |
23382 |
1905 widokówka Nysa, czysta. | |
| 25 PLN | |
23383 |
1905 widokówka Ojców, czysta. | |
| 120 PLN | |
23384 |
1905 około, widokówka z serii Bohaterki Polskie - Krukowiecka córka b.jenerała wojsk polsk. odważny kuryer w 1863 z dwoma towarzyszkami, czysta. | |
| 50 PLN | |
23385 |
1905 widokówka Schronisko nad Śnieżnymi Kotłami (Schneegrubenbaude), czysta. | |
| 15 PLN | |
23386 |
1906 widokówka Czernowitz - Czerniowce. | |
| 30 PLN | |
23387 |
1906 widokówka Rzeszów pomnik Kościuszki, z obiegu. | |
| 60 PLN | |
23388 |
1909 widokówka Częstochowa, Wystawa Przemysłu i Rolnictwa, z obiegu. | |
| 50 PLN | |
23389 |
1909 widokówka Barlinek (Berlinchen), z obiegu. | |
| 60 PLN VERKAUFT | |
23390 |
1909 widokówka Czernowitz - Czerniowce. | |
| 20 PLN | |
23391 |
1909 widokówka Buczacz. | |
| 30 PLN | |
23392 |
| 20 PLN | |
23393 |
1910 widokówka Kołomyja. | |
| 18 PLN VERKAUFT | |
23394 |
1910 widokówka Dolina Ojcowska, czysta. | |
| 80 PLN | |
23395 |
1910 widokówka Bielany. | |
| 20 PLN | |
23396 |
1910 widokówka Czortków. | |
| 27 PLN VERKAUFT | |
23397 |
1910 widokówka Czernowitz - Czerniowce. | |
| 20 PLN | |