16962 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typu 19, odmiana "beleczka zamiast ozdobnika", wewnątrz podlepki, brzeg z pełną nieuszkodzoną gumą. | Fi.Cs4IIIs |
| 170 PLN | |
16963 |
1920 kartka z nadrukiem krakowskim wysłana jako polecona z Cieszyna 4.VI.20 do Szwecji, nadruk typ 138 (bez kropki po POCZTOWA). | Fi.Cp20 |
| 250 PLN VERKAUFT | |
16966 |
1920 kartka z Skierniewic 12.2.20 do Warszawy. | Fi.Cp24 |
| 20 PLN | |
16967 |
1920 kartka z Bielska 19.1.20 do Warszawy. | Fi.Cp25 |
| 20 PLN | |
16969 |
1920 kartka z usuniętym oznaczeniem waluty w kolorze niebieskim. | Fi.Cp29 |
| 60 PLN | |
16970 |
1920 kartka z Poznania do Wrocławia. | Fi.Cp30 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
16971 |
1920 kartka z usuniętym oznaczeniem waluty w kolorze czerwonym. | Fi.Cp30 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
16972 |
1920 kartka z usuniętym oznaczeniem waluty w kolorze różowym. | Fi.Cp30b |
| 77 PLN VERKAUFT | |
16973 |
1920 kartka z usuniętym oznaczeniem waluty w kolorze fioletowym. | Fi.Cp31 |
| 60 PLN | |
16974 |
1920 kartka z Lwowa 19.II.20 do Warszawy. | Fi.Cp31 |
| 30 PLN | |
16977 |
1920 kartka z hasłem propagandowym. | Fi.Cp32 |
| 40 PLN | |
16978 |
| 35 PLN | |
16979 |
1920 kartka bez hasła propagandowego. | Fi.Cp35I |
| 35 PLN | |
16980 |
1920 kartka do korespondencji zagranicznej, część na odpowiedź. | Fi.Cp37B |
| 55 PLN | |
16982 |
1921-1922 karta do obrotu krajowego, 4 mk, długość napisu 98,5 mm. | Fi.Cp39I |
| 50 PLN | |
16990 |
1929 formularz kartkowy z reklamą firmy Centra. | |
| 40 PLN | |
16998 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 9, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 50 PLN VERKAUFT | |
16999 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 13 - Warszawa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 200 PLN VERKAUFT | |
17000 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 9 - Toruń, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 320 PLN | |
17001 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 32 - Orłowo Morskie, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; czysta w idealnym stanie zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 360 PLN | |
17002 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 17 - Lwów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 240 PLN | |
17003 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 26 - Dunajec w Pieninach, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 320 PLN | |
17004 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 21 - Warszawa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 250 PLN VERKAUFT | |
17005 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 15 - Czorsztyn, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 200 PLN | |
17006 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 2 - Płock, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 200 PLN | |
17007 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 22 - Tatry, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 280 PLN | |
17014 |
1933 kartka z miejscowości Gadki do Niemiec, sygnatura III-1933 i hasło propagandowe F. | Fi.Cp51 |
| 10 PLN | |
17018 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 7. | Fi.Cp61I |
| 30 PLN VERKAUFT | |
17019 |
1934 całostka o sygnaturze VIII-1935, z hasłem propagandowym H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE, 13.IX z Krakowa. | Fi.Cp64 |
| 15 PLN | |
17020 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 1 - Kraków. | Fi.Cp68 |
| 85 PLN VERKAUFT | |
17021 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 3 - Lwów. | Fi.Cp68 |
| 85 PLN VERKAUFT | |
17023 |
1936 list z Lublina 8.X.36 do Janowa, ślady po archiwizacji. | Fi.Ck8 |
| 10 PLN | |
17024 |
| 50 PLN | |
17025 |
| 35 PLN VERKAUFT | |
17027 |
1937 Lwów - Uniwersytet, karta podwójna - część na odpowiedź, hasło propagandowe O - "CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE", sygnatura (VI-1938). | Fi.Cp74B |
| 100 PLN | |
17028 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 27 - Hel. | Fi.Cp76 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
17030 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 19 - Gdynia - Poczta Główna, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp77 |
| 63 PLN VERKAUFT | |
17031 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 26 - Borysław - Kopalnie nafty, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie, bardzo dobry stan zachowania (minimalne punktowe przebarwienia). | Fi.Cp77 |
| 80 PLN | |
17032 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 31 - Warszawa - Belweder, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp77 |
| 63 PLN VERKAUFT | |
17033 |
1938 20-lecie odzyskania niepodległości, koperta. | Fi.Ck10 |
| 35 PLN | |