14457 |
1942 stempel okolicznościowy z Lwowa. | Fi.21 |
| 20 PLN | |
14458 |
1942 kasownik okolicznościowy z okazji II zawodów sportowych w Zakopanem, znaczek ostemplowany na karcie 5.IX. | Fi.23 |
| 40 PLN | |
14459 |
1942 stempel okolicznościowy z Krakowa. | Fi.25 |
| 20 PLN | |
14460 |
1942 3. rocznica utworzenia GG, znaczek na karcie ostemplowany okolicznościowo 26.X w Krakowie. | Fi.25 |
| 12 PLN | |
14461 |
1942 karta pocztowa z namalowaną ręcznie ilustracją przedstawiającą świat w płomieniach wojny 1939-1942, ofrankowana znaczkiem skasowanym 9.I w Ostrowcu (OSTROWIEC KIELECKI); dekoracyjny walor w doskonałym stanie zachowania. | Fi.43 |
| 300 PLN | |
14462 |
1942 firmowy list polecony z Dębicy do Krakowa, na odwrocie stempel odbiorczy. | Fi.46, 67 |
| 45 PLN | |
14465 |
1942 miejscowa kartka z Częstochowy 23.6.42 kasowana wirnikiem propagandowym typ VIIC, czysto odbity wirnik. | Fi.75 |
| 220 PLN | |
14466 |
| 150 PLN | |
14468 |
1942 urodziny A.Hitlera, czysta seria z gapami na górnym marginesie. | Fi.89-91 |
| 50 PLN | |
14469 |
| 30 PLN | |
14471 |
1942 600-lecie Lublina, seria znaczków na ilustrowanej karcie ostemplowana okolicznościowo 3.X w Lublinie, karta maksimum. | Fi.92-95; 24 |
| 150 PLN | |
14472 |
| 40 PLN | |
14476 |
1942 koperta "Wawel" z sygnaturą III.42., wysłana 7.IV.1943 z Buska na ręce Gertrudy Potockiej w Czortkowie; typowy stan zachowania dla kopert z obiegu. | Fi.Ck2 Mi.U2/02b |
| 60 PLN | |
14477 |
1942 widoki zabytkowych budowli, 12 gr. karta fioletowa o sygnaturze III.42, wysłana 31.V z Miechowa do Buska Zdroju. | Fi.Cp9b Mi.P12/02 |
| 10 PLN | |
14478 |
1942 widoki zabytkowych budowli, 12 gr. karta fioletowa o sygnaturze III.42, czysta. | Fi.Cp9b Mi.P12/02 |
| 10 PLN | |
14481 |
1942 karta ostemplowana okolicznościowo w Krakowie z okazji 2 rocznicy NSDAP w Generalnym Gubernatorstwie. | Fi.Cp9III; 22 |
| 30 PLN | |
14482 |
1942 karta służbowa z obiegu pocztowego wysłana z Krakowa 3.6.42 do Warszawy. | Fi.CpU4 |
| 300 PLN | |
14483 |
1942 miejscowy list wysłany 23.IX w Krakowie, firmowa koperta COMMERZBANK-u, znaczek unieważniony mechanicznym kasownikiem propagandowym. | Fi.V |
| 30 PLN | |
14485 |
1943 stempel okolicznościowy z Krakowa. | Fi.31 |
| 10 PLN | |
14486 |
| 15 PLN | |
14488 |
1943 "Szachowe mistrzostwa GG", efektowny kasownik okolicznościowy na miejscowym liście, przesłanym w Radomiu w czasie trwania zawodów; bardzo dobry stan zachowania; temat-SZACHY. | Fi.45; 28 |
| 80 PLN | |
14493 |
| 40 PLN | |
14495 |
| 40 PLN | |
14496 |
1943 Mikołaj Kopernik - 400 lecie śmierci, znaczek na karcie skasowany okolicznościowo 24.V w Krakowie. | Fi.104; 31 |
| 40 PLN | |
14499 |
1943 Dzień NSDAP w Generalnym Gubernatorstwie, specjalna ilustrowana karta, ostemplowana okolicznościowo 13.VIII w Krakowie. | Fi.106; 32 |
| 35 PLN | |
14500 |
1943 portret Hitlera, marginesowy znaczek za 60 gr. z oznaczeniem drukarni, walca i sektora. | Fi.111 |
| 15 PLN | |
14501 |
1943-44 widoki zabytkowych budowli (IV), trzy wartości cięte. | Fi.113-15 Nz Mi.113-15 U |
| 80 PLN | |
14502 |
1943 widoki zabytkowych budowli (IV), 4 zł - frankatura mieszana, adres pomocniczy do wartościowej przesyłki pobraniowej (paczki), wysłanej 6.VIII z Warszawy do Ujazdowa. | Fi.114, 110 |
| 140 PLN | |
14505 |
1943 sądowy dowód doręczenia, wysłany z agencji Tuczna do Białej Podlaskiej. | |
| 40 PLN | |
14508 |
| 350 PLN | |
14509 |
1943 Godło III Rzeszy na tle Wawelu, znaczek za 6 gr. z przesuniętą cyfrą wartości, gwarancja. | Fi.U25 |
| 150 PLN | |
14511 |
1944 stempel okolicznościowy z Krakowa. | Fi.37 |
| 20 PLN | |
14513 |
1944 55 urodziny A.Hitlera, seria skasowana 15.VII na kopercie. | Fi.117-119 |
| 15 PLN | |
14516 |
1944 wydanie na Fundusz Kultury, czysta seria z sygnaturą projektanta na marginesie. | Fi.120-24 |
| 20 PLN VERKAUFT | |
14520 |
| 120 PLN | |
14521 |
1944 telegram nadany 8.IV z Warszawy do Lublina, koperta dobierana; walor nieczęsto oferowany na rynku. | |
| 150 PLN | |
14522 |
1944 portret Hitlera, karta pocztowa, czysta. | Fi.Cp10 Mi.P13 |
| 15 PLN | |
14523 |
1944 całostka z sygnaturą II.44. | Fi.Cp10 |
| 10 PLN | |
14524 |
1944 portret Hitlera, karta pocztowa wysłana 30.XII ze Skierniewic do obozu - Gemeinschaftslager Wessenberg; doskonały stan zachowania (Mi.40 euro). | Fi.Cp10 Mi.P13 |
| 70 PLN | |
14525 |
1944 portret Hitlera, karta pocztowa wysłana 10.XI z miejscowości Mościce do Krakowa, dobry stan zachowania, nieznaczne punktowe przebarwienia (Mi.40 euro). | Fi.Cp10 Mi.P13 |
| 40 PLN | |