Die Auktion beginnt am 21.06.2024

Auctionen 43. Überdruckausgaben 1918-1919

7052

1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria kasowana, gwarancja.

Fi.17-19
40 PLN
7053

1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria czysta w czworoblokach, w pięknym stanie, gwarancja Mikstein.

Fi.17-19
600 PLN
7054

1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria w parkach, gwarancja Mikstein,.

Fi.17-19
Mi.17-19
270 PLN
7055

1918 pierwsze wydanie lubelskie, koperta polecona o charakterze filatelistycznym z Lublina 14.XII.18 do Kielc, dzielony znaczek za 10 hal.

Fi.17, 19
Mi.17, 19
800 PLN
7056

1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria znaczków z odwróconymi nadrukami, piękny stan, gwarancja Mikstein, Gryżewski, Schmutz.

Fi.17-19 No
900 PLN
7057

1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria znaczków skasowana na kopercie 15.I.1919 w Chęcinach; znaczek za 10 hal z błędem "cztery szpony orła w lewej nodze", gwarancja.

Fi.17 B1, 18-19
100 PLN
7058

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz.

Fi.17 No
Mi.17 K
70 PLN
7059

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z usterką "kropka przy A w POCZTA", gwarancja Schmutz.

Fi.18
Mi.18
50 PLN
7060

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek nadrukiem z poz. 78 z usterką "kropka w P w POLSKA", nie dodruk POCZTA, gwarancja Schmutz.

Fi.18
Mi.18
30 PLN
7061

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z niedodrukiem dolnej części nadruku z skrajnego dolnego rzędu, gwarancja.

Fi.18
Mi.18
100 PLN
7062

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Danowski,.

Fi.18No
Mi.18K
150 PLN
7063

1918 pierwsze wydanie lubelskie, parka znaczków z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz.

Fi.18 No
Mi.18 K
160 PLN
7064

1918 pierwsze wydanie lubelskie, pasek znaczków z dolnego rzędu poz. 71-73 z niedodrukiem nadruku POCZTA, gwarancja Schmutz.

Fi.19
Mi.19
100 PLN
7065

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z przesuniętym nadrukiem i błędem "wcięcie w P i krótsze T", gwarancja bez opisu Schmutz.

Fi.19B6
Mi.19
60 PLN
7066

1918 pierwsze wydanie lubelskie, parka z nadrukiem odwróconym, na prawym znaczku usterka w postaci uszkodzonego prawego ornamentu, ślady po podlepkach, gwarancja Schmutz.

Fi.19No
Mi.19K
250 PLN
7067

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z uszkodzoną dolna częścią nadruku - niedobite POCZTA - z skrajnego dolnego rzędu w arkuszu, gwarancja.

Fi.19No
Mi.19K
300 PLN
7068

1918 pierwsze wydanie lubelskie, parka z odwróconym nadrukiem, słaby narożnik w lewym znaczku, gwarancja.

Fi.19No
Mi.19K
250 PLN
7069

Fi.19 No
Mi.19 K
800 PLN
7070

1918 pierwsze wydanie lubelskie, parka znaczków z odwróconym nadrukiem z poz. 46-47, gwarancja Schmutz.

Fi.19 No
Mi.19 K
160 PLN
7071

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z poz. 24 z usterką "wyrostek na dziobie orła", gwarancja Schmutz.

Fi.19 No
Mi.19 K
120 PLN
7072

1918 pierwsze wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukiem odwróconym z pozycji 26/37, lewy dolny znaczek z błędem "brak ornamentów", górne znaczki druk zdwojony Schmitzdruck, niewielki abklacz, w takiej kombinacji unikalne, doskonały stan zachowania, gwarancja Mikulski, Schmutz, Wiatrowski.

Fi.19No B3
Mi.19K
4 800 PLN
7073

Fi.20a
Mi.20A
30 PLN
7074

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Miszczak.

Fi.21
Mi.21
15 PLN
7075

Fi.21
Mi.21
10 PLN
7076

Fi.21
Mi.21
15 PLN
7077

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, złamany narożnik, gwarancja Ryblewski, Schmutz.

Fi.21
Mi.21
15 PLN
7078

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.21
Mi.21
20 PLN
7079

Fi.21
Mi.21
80 PLN
7080

Fi.21
Mi.21
20 PLN
7081

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.21
Mi.21
45 PLN
7082

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, gwarancja Falkowski.

Fi.21
25 PLN
7083

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ways.

Fi.21
Mi.21
20 PLN
7084

Fi.21
Mi.21
60 PLN
7085

1918 drugie wydanie lubelskie, zestaw sześciu kasowanych znaczków, wszystkie gwarantowane.

Fi.21-5, 29
80 PLN
7086

Fi.21No
Mi.21K
130 PLN
7087

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja.

Fi.21No
Mi.21K
70 PLN
7088

Fi.21No
Mi.21K
200 PLN
7089

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jendroszek.

Fi.21No
Mi.21K
120 PLN
7090

Fi.22a
Mi.22a
15 PLN
7091

Fi.22a
Mi.22a
15 PLN