7052 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria kasowana, gwarancja. | Fi.17-19 |
| 40 PLN | |
7053 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria czysta w czworoblokach, w pięknym stanie, gwarancja Mikstein. | Fi.17-19 |
| 600 PLN | |
7054 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria w parkach, gwarancja Mikstein,. | Fi.17-19 Mi.17-19 |
| 270 PLN | |
7055 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, koperta polecona o charakterze filatelistycznym z Lublina 14.XII.18 do Kielc, dzielony znaczek za 10 hal. | Fi.17, 19 Mi.17, 19 |
| 800 PLN | |
7056 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria znaczków z odwróconymi nadrukami, piękny stan, gwarancja Mikstein, Gryżewski, Schmutz. | Fi.17-19 No |
| 900 PLN | |
7057 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria znaczków skasowana na kopercie 15.I.1919 w Chęcinach; znaczek za 10 hal z błędem "cztery szpony orła w lewej nodze", gwarancja. | Fi.17 B1, 18-19 |
| 100 PLN | |
7058 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz. | Fi.17 No Mi.17 K |
| 70 PLN | |
7059 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z usterką "kropka przy A w POCZTA", gwarancja Schmutz. | Fi.18 Mi.18 |
| 50 PLN | |
7060 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek nadrukiem z poz. 78 z usterką "kropka w P w POLSKA", nie dodruk POCZTA, gwarancja Schmutz. | Fi.18 Mi.18 |
| 30 PLN | |
7061 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z niedodrukiem dolnej części nadruku z skrajnego dolnego rzędu, gwarancja. | Fi.18 Mi.18 |
| 100 PLN | |
7062 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Danowski,. | Fi.18No Mi.18K |
| 150 PLN | |
7063 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, parka znaczków z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz. | Fi.18 No Mi.18 K |
| 160 PLN | |
7064 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, pasek znaczków z dolnego rzędu poz. 71-73 z niedodrukiem nadruku POCZTA, gwarancja Schmutz. | Fi.19 Mi.19 |
| 100 PLN | |
7065 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z przesuniętym nadrukiem i błędem "wcięcie w P i krótsze T", gwarancja bez opisu Schmutz. | Fi.19B6 Mi.19 |
| 60 PLN | |
7066 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, parka z nadrukiem odwróconym, na prawym znaczku usterka w postaci uszkodzonego prawego ornamentu, ślady po podlepkach, gwarancja Schmutz. | Fi.19No Mi.19K |
| 250 PLN | |
7067 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z uszkodzoną dolna częścią nadruku - niedobite POCZTA - z skrajnego dolnego rzędu w arkuszu, gwarancja. | Fi.19No Mi.19K |
| 300 PLN | |
7068 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, parka z odwróconym nadrukiem, słaby narożnik w lewym znaczku, gwarancja. | Fi.19No Mi.19K |
| 250 PLN | |
7069 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z podwójnym drukiem liter TA, unikalne, gwarancja Mikulski. | Fi.19 No Mi.19 K |
| 800 PLN | |
7070 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, parka znaczków z odwróconym nadrukiem z poz. 46-47, gwarancja Schmutz. | Fi.19 No Mi.19 K |
| 160 PLN | |
7071 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z poz. 24 z usterką "wyrostek na dziobie orła", gwarancja Schmutz. | Fi.19 No Mi.19 K |
| 120 PLN | |
7072 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukiem odwróconym z pozycji 26/37, lewy dolny znaczek z błędem "brak ornamentów", górne znaczki druk zdwojony Schmitzdruck, niewielki abklacz, w takiej kombinacji unikalne, doskonały stan zachowania, gwarancja Mikulski, Schmutz, Wiatrowski. | Fi.19No B3 Mi.19K |
| 4 800 PLN | |
7073 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz. | Fi.20a Mi.20A |
| 30 PLN VERKAUFT | |
7074 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Miszczak. | Fi.21 Mi.21 |
| 15 PLN | |
7075 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, bardzo duże ubytki gumy, gwarancja Ways. | Fi.21 Mi.21 |
| 10 PLN | |
7076 |
| 15 PLN | |
7077 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, złamany narożnik, gwarancja Ryblewski, Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 15 PLN | |
7078 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.21 Mi.21 |
| 20 PLN | |
7079 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 80 PLN | |
7080 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Mikulski. | Fi.21 Mi.21 |
| 20 PLN | |
7081 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 45 PLN | |
7082 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, gwarancja Falkowski. | Fi.21 |
| 25 PLN | |
7083 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ways. | Fi.21 Mi.21 |
| 20 PLN | |
7084 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja. | Fi.21 Mi.21 |
| 60 PLN | |
7085 |
1918 drugie wydanie lubelskie, zestaw sześciu kasowanych znaczków, wszystkie gwarantowane. | Fi.21-5, 29 |
| 80 PLN | |
7086 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Gryżewski, Danowski. | Fi.21No Mi.21K |
| 130 PLN | |
7087 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja. | Fi.21No Mi.21K |
| 70 PLN | |
7088 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym i brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 31, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.21No Mi.21K |
| 200 PLN | |
7089 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jendroszek. | Fi.21No Mi.21K |
| 120 PLN | |
7090 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 15 PLN | |
7091 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Miszczak. | Fi.22a Mi.22a |
| 15 PLN | |