Poz# | Bilder | Beschreibung | Katalog | Features | Aktueller Preis |
---|---|---|---|---|---|
5282 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 99 z nadrukiem typu 4; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp115 |
| 150 PLN | |
5283 |
1949 wydanie prowizoryczne, zestaw 3 kart 101 z nadrukami typu 3, ilustracje w kolorach: niebieskim, zielonym, oliwkowym, czyste w bardzo dobrym stanie zachowania; temat - CHOPIN. | Fi.Cp117 |
| 180 PLN VERKAUFT | |
5284 |
1949 całostka wydania prowizorycznego. | Fi.Cp117 |
| 50 PLN | |
5285 |
1949 całostka wydania prowizorycznego. | Fi.Cp117 |
| 50 PLN | |
5286 |
1949 karta nr.103 z nadrukiem typu 7, wysłana 27.X z Piotrkowa Trybunalskiego. | Fi.Cp119 |
| 30 PLN | |
5287 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 103 z czerwonym nadrukiem typu 7 i hasłem propagandowym 16a, wysłana z Gliwic. | Fi.Cp119Ia |
| 40 PLN | |
5288 |
1949 karta nr.104 z nadrukiem typu 11, wysłana 19.XII z Wrocławia. | Fi.Cp120 |
| 40 PLN | |
5289 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 11. | Fi.Cp120 Nd.11 |
| 80 PLN VERKAUFT | |
5290 |
1949 całostka wydania prowizorycznego. | Fi.Cp 122 |
| 20 PLN | |
5291 |
1950 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 25 PLN | |
5292 |
1950 walka o pokój, dofrankowana całostka wysłana 28.VI z miejscowości Staszów do Krakowa, dodatkowo odbity stempel propagandowy "Żądamy zakazu broni atomowej ...". | Fi.Cp123 |
| 30 PLN | |
5293 |
1950 "groszy" typ 23A, karta z hasłem propagandowym 21a, dofrankowana znaczkiem w nowej walucie skasowana okolicznościowo 18.XIw Warszawie. | Fi.Cp124 |
| 30 PLN | |
5294 |
1950 "groszy" typ 8, karta z hasłem propagandowym 18a, dofrankowana znaczkami w nowej walucie (w tym obowiązkowa opłata 15 gr. na odbudowę Warszawy), wysłana 25.I.1952 z Poznania do Warszawy. | Fi.Cp124 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
5295 |
1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (6 haseł). | Fi.Cp125-130 |
| 130 PLN | |
5296 |
1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta. | Fi.Cp126 |
| 15 PLN | |
5297 |
1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych. | Fi.Cp127 |
| 12 PLN | |
5298 |
1951 III Światowy Festiwal Młodych Bojowników o Pokój, karta czysta. | Fi.Cp128 |
| 15 PLN | |
5299 |
1951 VII rocznica powstania Polski Ludowej, całostka wysłana miejscowo 19.X w Warszawie. | Fi.Cp129 |
| 10 PLN | |
5300 |
1951 7 rocznica powstania Polski Ludowej. | Fi.Cp 129 |
| 10 PLN | |
5301 |
1951 propaganda PKO. | Fi.Cp130 |
| 12 PLN | |
5302 |
1952 rocznik - komplet 13 pojedynczych kart, w tym po 6 sztuk Cp131 i 133 (6 haseł). | Fi.Cp131, 133-134 |
| 140 PLN | |
5303 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-23. | Fi.Cp132 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
5304 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-18b. | Fi.Cp132 |
| 30 PLN | |
5305 |
1952 Kongres Obrońców Pokoju we Wiedniu, karta z ilustracją autorstwa Jana Marcina Szancera. | Fi.Cp134 |
| 12 PLN | |
5306 |
1953 Nowa Huta, sygnatura II.53, hasło propagandowe 22. | Fi.Cp135 |
| 20 PLN | |
5307 |
1953 całostka z sygnaturą VII.53 i hasłem propagandowym 22. | Fi.Cp136 |
| 10 PLN VERKAUFT | |
5308 |
1954 koperta na listy lotnicze z sygnaturą VI-1954. | Fi.Ck19 |
| 20 PLN | |
5309 |
1954 Wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", stempelek typu 4 na karcie z sygnaturą IX.52 i hasłem propagandowym 22, wysłana ze Staszowa. | Fi.Cp132A |
| 60 PLN | |
5310 |
1954 Wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", stempelek typu 4 na karcie z sygnaturą IX.52 i hasłem propagandowym 18b, wysłana ze Staszowa; doskonały stan zachowania. | Fi.Cp132B |
| 75 PLN | |
5311 |
1955 karty pocztowe czyste, rocznik - 3 sztuki. | Fi.Cp138-140 |
| 35 PLN | |
5312 |
1956 całostka wydania prowizorycznego. | Fi.Cp 117 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
5313 |
1956 całostka wydania prowizorycznego. | Fi.Cp 117 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
5314 |
1956 Gmach WRN w Szczecinie. | Fi.Cp141 |
| 10 PLN | |
5315 |
1956 karty pocztowe czyste, rocznik - 6 sztuk. | Fi.Cp141-144 |
| 65 PLN | |
5316 |
1956 Festiwal Sztuki - Dni Krakowa, komplet dwóch czystych kart. | Fi.Cp143I-II |
| 25 PLN | |
5317 |
1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, karta czysta. | Fi.Cp149 |
| 10 PLN | |
5318 |
1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet dwóch kopert. | Fi.Ck26-27 |
| 20 PLN | |
5319 |
1958 Tydzień Archiwów, karta czysta. | Fi.Cp154 |
| 15 PLN | |
5320 |
1959 XII Wyścig Pokoju; temat-KOLARSTWO. | Fi.Cp165 |
| 20 PLN | |
5321 |
1959 Wystawa Filatelistyczna "Balpex"; temat-PTAKI, ŻAGLOWCE. | Fi.Cp.170 |
| 20 PLN | |