26626 |
1898 widokówka Sanct Annaberg - Góra Świętej Anny. | |
| 50 PLN | |
26627 |
1899 widokówka Tczew, z obiegu. | |
| 100 PLN | |
26628 |
1899 widokówka Grudziądz - karta pocztowa prywatnego nakładu z ilustracją. | |
| 120 PLN | |
26629 |
1899 widokówka Warszawa, "Souvenir de Varsovie", karta litograficzna, z obiegu (znaczek zdjęty), bardzo dobry stan zachowania. | |
| 150 PLN | |
26630 |
1900 widokówka Braniewo (Braunsberg O/Pr.), litografia do patrzenia pod światło, z obiegu. | |
| 200 PLN | |
26631 |
1900 widokówka Sopot - kościół garnizonowy św.Jerzego "Gruss aus Zoppot - Erlöserkirche", dobry stan zachowania (minimalne przebarwienia). | |
| 150 PLN | |
26632 |
1901 widokówka Warszawa, karta sucho tłoczona, zapisana bez obiegu. | |
| 120 PLN | |
26633 |
1902 widokówka Poznań. | |
| 10 PLN | |
26634 |
1902 widokówka Wrocław, czysta. | |
| 40 PLN | |
26635 |
1902 widokówka Warszawa - do patrzenia "pod światło", czysta, bardzo dobry stan zachowania | |
| 150 PLN | |
26636 |
1903 widokówka Tatry. | |
| 20 PLN VERKAUFT | |
26637 |
1904 widokówka Krynica. | |
| 40 PLN | |
26638 |
1905 widokówka Jaszczurówka, czysta. | |
| 70 PLN | |
26639 |
1905 widokówka parowiec Freia. | |
| 10 PLN | |
26640 |
1906 widokówka Czernowitz - Czerniowce. | |
| 20 PLN | |
26641 |
1907 widokówka Kraków, czysta. | |
| 40 PLN | |
26642 |
1908 widokówka Gdańsk, z obiegu. | |
| 20 PLN | |
26643 |
1909 widokówka Buczacz. | |
| 20 PLN | |
26644 |
1909 widokówka Barlinek (Berlinchen), z obiegu. | |
| 60 PLN | |
26645 |
1909 widokówka Częstochowa, z obiegu. | |
| 40 PLN VERKAUFT | |
26646 |
1909 widokówka Kartuzy, z obiegu. | |
| 30 PLN VERKAUFT | |
26647 |
1909 widokówka Czernowitz - Czerniowce. | |
| 20 PLN | |
26648 |
| 20 PLN | |
26649 |
1910 widokówka Czortków. | |
| 25 PLN | |
26650 |
1910 widokówka Bielany. | |
| 20 PLN | |
26651 |
1910 widokówka plaża bałtycka. | |
| 15 PLN | |
26652 |
1910 widokówka Kołomyja. | |
| 20 PLN | |
26653 |
1910 widokówka Bogumin (Oderberg), czysta. | |
| 50 PLN | |
26654 |
1910 widokówka Czernowitz - Czerniowce. | |
| 20 PLN | |
26655 |
1910 widokówka Kazimierz nad Wisłą, z obiegu. | |
| 80 PLN | |
26656 |
1910 widokówka Morskie Oko, czysta. | |
| 30 PLN | |
26657 |
1910 około, widokówka Niemen pod Balwierzyszkami, zapisana bez obiegu. | |
| 80 PLN | |
26658 |
1910 widokówka Zakopane, czysta. | |
| 30 PLN | |
26659 |
1911 widokówka artystyczna "Kury" wydana z okazji Świąt Wielkanocnych, litografia sygnowana przez Stanisława Matejkę - wnuka słynnego Jana Matejki, karta z obiegu, wysłana 13.IV miejscowo w Krakowie, bardzo dobry stan zachowania. | |
| 150 PLN | |
26660 |
1911 widokówka Czernowitz - Czerniowce. | |
| 20 PLN | |
26661 |
1911 widokówka "Na Biwaku", ręcznie podbarwiana, przedstawiająca żołnierzy Legionów Polskich we Włoszech, czysta. | |
| 60 PLN | |
26662 |
1912 widokówka Zinków, czysta. | |
| 60 PLN | |
26663 |
1912 widokówka patriotyczna "Mazur", czysta. | |
| 40 PLN | |
26664 |
1912 widokówka Pilawa, czysta, | |
| 60 PLN | |
26665 |
1912 widokówka Dąbrowica, czysta. | |
| 60 PLN | |