11407 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, parka z odwróconym nadrukiem, słaby narożnik w lewym znaczku, gwarancja. | Fi.19No Mi.19K |
| 250 PLN | |
11408 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Mikstein. | Fi.19No Mi.19K |
| 80 PLN | |
11409 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, parka z nadrukiem odwróconym, ślady po podlepkach, gwarancja Schmutz. | Fi.19No Mi.19K |
| 140 PLN | |
11410 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Mikulski. | Fi.19 No Mi.19 K |
| 30 PLN | |
11411 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, parka znaczków z odwróconym nadrukiem z poz. 46-47, gwarancja Schmutz. | Fi.19 No Mi.19 K |
| 220 PLN | |
11412 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z poz. 24 z usterką "wyrostek na dziobie orła", gwarancja Schmutz. | Fi.19 No Mi.19 K |
| 150 PLN | |
11413 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z błędem "brak ornamentów", gwarancja. | Fi.19No B3 Mi.19K |
| 600 PLN VERKAUFT | |
11414 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z poz. 11 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Kwaśniewski. | Fi.20a Mi.20A |
| 150 PLN | |
11415 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Ryblewski. | Fi.20a Mi.20A |
| 40 PLN | |
11416 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.20a Mi.22A |
| 45 PLN VERKAUFT | |
11417 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz. | Fi.20a Mi.20A |
| 40 PLN VERKAUFT | |
11418 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 21/32, znaczek z poz. 22 z błędem "krótsza litera A w POLSKA", gwarancja Schmutz. | Fi.20a B2 Mi.20A |
| 425 PLN VERKAUFT | |
11419 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11,5, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.20b Mi.20B |
| 150 PLN | |
11420 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11 1/2, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.20b Mi.20B |
| 80 PLN | |
11421 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
11422 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 30 PLN | |
11423 |
| 30 PLN | |
11424 |
1918 drugie wydanie lubelskie, kasownik Lwów, gwarancja Ryblewski. | Fi.21 Mi.21 |
| 15 PLN VERKAUFT | |
11425 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Miszczak. | Fi.21 Mi.21 |
| 15 PLN VERKAUFT | |
11426 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 15 PLN | |
11427 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.21 Mi.21 |
| 10 PLN | |
11428 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ways. | Fi.21 Mi.21 |
| 20 PLN | |
11429 |
1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Kielc 17.I.19 do Pińczowa, mieszana frankatura z austriackimi znaczkami, koperta przycięta od góry i z boku - reperowana, mimo słabego stanu dekoracyjna i bardzo rzadka całość, gwarancja Schmutz. | Fi.21 |
| 1 750 PLN | |
11430 |
| 15 PLN | |
11431 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Mikulski. | Fi.21 Mi.21 |
| 20 PLN | |
11432 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Danowski. | Fi.21 Mi.21 |
| 20 PLN | |
11433 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 3/15 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja Ways. | Fi.21 |
| 40 PLN | |
11434 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, gwarancja Łaszkiewicz. | Fi.21 |
| 40 PLN | |
11435 |
| 30 PLN | |
11436 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 11, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 20 PLN | |
11437 |
1918 drugie wydanie lubelskie, lewy dolny znaczek z błędem "uszkodzone PO w POLSKA", gwarancja Miszczak. | Fi.21 B15 Mi.21 |
| 150 PLN | |
11438 |
| 30 PLN | |
11439 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz. | Fi.21No Mi.21K |
| 150 PLN | |
11440 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja. | Fi.21No Mi.21K |
| 70 PLN | |
11441 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Gryżewski, Danowski. | Fi.21No Mi.21K |
| 150 PLN | |
11442 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann. | Fi.21No Mi.21K |
| 150 PLN | |
11443 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 30 PLN | |
11444 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Miszczak. | Fi.22a Mi.22a |
| 20 PLN VERKAUFT | |
11445 |
| 15 PLN VERKAUFT | |
11446 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Danowski. | Fi.22a Mi.22a |
| 20 PLN VERKAUFT | |