15052 |
1949 Bolesław Bierut, z napisem propagandowym 15, sygnatura VI.49. | Fi.Cp109II |
| 15 PLN | |
15053 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu łódzkiego b, wysłana miejscowo w Warszawie; słabszy stan zachowania. | Fi.Cp110IIa |
| 50 PLN | |
15054 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 99 z nadrukiem typu 4; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp115 |
| 150 PLN | |
15055 |
1949 całostka wydania prowizorycznego. | Fi.Cp116 |
| 60 PLN | |
15056 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 101 z ilustracją w kolorze niebieskim z nadrukiem typu 3, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp117 |
| 80 PLN | |
15057 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 101 z ilustracją w kolorze oliwkowym z nadrukiem typu 3, dofrankowana i wysłana 30.V.1950 z Opola do Krosna; dobry stan zachowania. | Fi.Cp117 |
| 40 PLN | |
15058 |
1949 wydanie prowizoryczne, zestaw 3 kart 101 z nadrukami typu 3, ilustracje w kolorach: niebieskim, zielonym, oliwkowym, czyste w bardzo dobrym stanie zachowania; temat - CHOPIN. | Fi.Cp117 |
| 180 PLN | |
15059 |
1949 wydanie prowizoryczne, kartka z rzadką ilustracją nr 11 - Stanisław Moniuszko z nadrukiem typ 14. | Fi.Cp121I il.11 |
| 900 PLN | |
15060 |
1951 Bolesław Bierut, z hasłem propagandowym 19, sygnatura VI.50. | Fi.Cp125 |
| 15 PLN | |
15061 |
1951 Bolesław Bierut, z hasłem propagandowym 22, sygnatura VI.50. | Fi.Cp125 |
| 15 PLN | |
15062 |
1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (6 haseł). | Fi.Cp125-130 |
| 130 PLN | |
15063 |
1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta. | Fi.Cp126 |
| 15 PLN | |
15064 |
1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych. | Fi.Cp127 |
| 12 PLN | |
15065 |
| 15 PLN | |
15066 |
1951 propaganda PKO. | Fi.Cp130 |
| 12 PLN | |
15067 |
1952 koperta, zakończenie klapy okrągłe, hasło propagandowe F, napis "CENA 95 GR" antykwą. | Fi.Ck18a |
| 50 PLN | |
15068 |
| 140 PLN | |
15069 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 21-23. | Fi.Cp132 |
| 30 PLN | |
15070 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-23. | Fi.Cp132 |
| 30 PLN | |
15071 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-20b. | Fi.Cp132 |
| 30 PLN | |
15072 |
| 12 PLN | |
15073 |
1953 koperta lotnicza "Samolot nad portem w Gdyni", sygnatura (V-1952). | Fi.Ck17 |
| 60 PLN | |
15074 |
1953 Nowa Huta, hasło propagandowe 22, sygnatura II.53. | Fi.Cp135 |
| 15 PLN | |
15075 |
1953 Nowa Huta, hasło propagandowe 18b, sygnatura II.53. | Fi.Cp135 |
| 15 PLN | |
15076 |
1955 karty pocztowe czyste, rocznik - 3 sztuki. | Fi.Cp138-140 |
| 35 PLN | |
15077 |
1956 koperta z sygnaturą V.56. | Fi.Ck20 |
| 15 PLN | |
15078 |
1956 Gmach WRN w Szczecinie. | Fi.Cp141 |
| 10 PLN | |
15079 |
1956 karty pocztowe czyste, rocznik - 6 sztuk. | Fi.Cp141-144 |
| 65 PLN | |
15080 |
| 25 PLN | |
15081 |
1957 koperta z sygnaturą III-57. | Fi.Ck24 |
| 20 PLN | |
15082 |
1957 koperta z sygnaturą III.57. | Fi.Ck24 |
| 20 PLN | |
15083 |
1957 XXVI Międzynarodowe Targi Poznańskie. | Fi.Cp147 |
| 20 PLN | |
15084 |
1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, karta czysta. | Fi.Cp149 |
| 10 PLN | |
15085 |
1957 stylizowane wycinanki ludowe, komplet 2 kart z sygnaturą I.58. | Fi.Cp150-151 |
| 20 PLN | |
15086 |
1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet dwóch kopert. | Fi.Ck26-27 |
| 20 PLN | |
15087 |
1958 całostka z sygnaturą I.58. | Fi.Cp151 |
| 10 PLN | |
15088 |
1958 Tydzień Archiwów, karta czysta. | Fi.Cp154 |
| 15 PLN | |
15089 |
1959 XII Wyścig Pokoju; temat-KOLARSTWO. | Fi.Cp165 |
| 20 PLN | |
15090 |
1959 Wystawa Filatelistyczna "Balpex"; temat-PTAKI, ŻAGLOWCE. | Fi.Cp.170 |
| 20 PLN | |
15091 |
1960 koperta ze znakiem opłaty jak znaczek nr.1030 (550 rocznica bitwy pod Grunwaldem), czysta. | Fi.Ck32 |
| 15 PLN | |