4858 |
Chełmno (Kulm) - rynek, ramka litograficzna, 1902, z obiegu, doskonały stan zachowania. | |
| 150 PLN | |
4859 |
Pułtusk - pozdrowienie z Pułtuska, 1919, z obiegu. | |
| 80 PLN | |
4860 |
Przemyśl - walki na przedpolu twierdzy, około 1916, czysta. | |
| 40 PLN | |
4861 |
Tarnopol - Kasa Oszczędności, żelazny most, kościół jezuitów, barwiona litograficznie, przed 1918, czysta. | |
| 50 PLN | |
4862 |
Puck - okres międzywojenny, czysta. | |
| 80 PLN | |
4863 |
Wisła - Śląsk Cieszyński, zlew Czarnej i Białej Wisełki, okres międzywojenny, czysta. | |
| 25 PLN | |
4864 |
Truskawiec - willa "Lwowianka", okres międzywojenny, czysta. | |
| 40 PLN VERKAUFT | |
4865 |
Szczecin - przystań parowców, 1917, z obiegu. | |
| 60 PLN | |
4866 |
Bydgoszcz - widok na Most Gdański, okres międzywojenny, czysta, stan bardzo dobry. | |
| 40 PLN | |
4867 |
Bydgoszcz - pozdrowienie z Bydgoszczy, przed 1918, karta z polskim dodrukiem, czysta, doskonały stan zachowania. | |
| 50 PLN | |
4868 |
Gdańsk - ratusz i giełda, z obiegu 1913, stan bardzo dobry. | |
| 25 PLN | |
4869 |
Gdańsk - widok na Motławę, okres międzywojenny, czysta, stan bardzo dobry. | |
| 30 PLN | |
4870 |
Gdańsk - ulica Długa (Langgasse), z obiegu 1907, stan bardzo dobry. | |
| 40 PLN | |
4871 |
Ciechocinek - Pension Home, przed 1918, czysta, stan dobry. | |
| 40 PLN | |
4872 |
Tatry - Staw Smerczyński w dolinie Kościeliskiej, przed 1918, czysta. | |
| 50 PLN | |
4873 |
Świeradów (Bad Flinsberg), okres okupacji, czysta. | |
| 15 PLN | |
4874 |
Stryj - Sokół, 1918, z obiegu. | |
| 20 PLN | |
4875 |
Tatry - Dolina Jaworzynka, okres międzywojenny, czysta. | |
| 20 PLN | |
4876 |
Zamość - Dom pod Madonną, okres międzywojenny, czysta. | |
| 40 PLN | |
4877 |
Wrocław - uniwersytet, okres międzywojenny, czysta. | |
| 30 PLN | |
4878 |
Gdańsk - ulica Piwna (Jopengasse), karta noworoczna z secesyjną tłoczoną ramką, z obiegu 1901, doskonały stan zachowania. | |
| 150 PLN | |
4879 |
Grudziądz - widok na spichrze (Speicherseite), litografia sygnowana RT, z obiegu 1912, idealny stan zachowania. | |
| 150 PLN | |
4880 |
Kłodzko - Gruss aus Glatz, różne widoki, litografia, około 1900, czysta, bardzo dobry stan zachowania. | |
| 150 PLN | |
4881 |
Kołobrzeg (Kolberg) - około 1914, czysta, stan bardzo dobry. | |
| 100 PLN | |
4882 |
Nowogródek - dworzec autobusowy, okres międzywojenny, stan bardzo dobry. | |
| 150 PLN | |
4883 |
Wrocław - wyspa Piasek (Sandinsel), z obiegu 1915, stan słabszy. | |
| 20 PLN | |
4884 |
Sopot - Familienbad und Promenade, pobarwiana litograficznie, około 1900, czysta, doskonały stan. | |
| 200 PLN | |
4885 |
Swoszowice - Zakład kąpieli siarczanych. Sala wypoczynkowa po kąpieli w II klasie, około 1914, czysta, stan bardzo dobry. | |
| 120 PLN | |
4886 |
Organizacja Przysposobienia Kobiet do Obrony Kraju - litografia sygnowana, okres międzywojenny, czysta, stan bardzo dobry; temat - ŁUCZNICTWO. | |
| 150 PLN | |
4887 |
Amerykańska Linia Rządowa (United States Line) - okręt Leviathan, okres międzywojenny, czysta, stan doskonały. | |
| 80 PLN | |
4888 |
Brześć nad Bugiem - widok ogólny, z obiegu 1926, dobry stan zachowania. | |
| 25 PLN | |
4889 |
Czarnohora - Dancerz i Pożyżewska, z obiegu 1935, stan dobry. | |
| 30 PLN | |
4890 |
Czarnohora - widok ze Spyci 1864 m w stronę gór Żabiowskich, z obiegu 1929, stan dobry. | |
| 35 PLN | |
4891 |
Częstochowa - zdjęcie z lot ptaka, okres międzywojenny, czysta, stan bardzo dobry. | |
| 45 PLN | |
4892 |
Łódź - Gazownia, wysłana 8.IV.1907 z Łodzi do Noumea na Nowej Kaledonii !!! doskonały stan zachowania. | |
| 250 PLN | |
4893 |
Częstochowa - Wystawa Przemysłu i Rolnictwa 1909, pawilon główny, czysta (zapisana z tyłu), słabszy stan. | |
| 30 PLN | |
4894 |
Pińsk - kościół O.O. Jezuitów, 1930, z obiegu (znaczek zdjęty), stan słaby. | |
| 30 PLN | |
4895 |
Dąbrowa - ulica Francuska, 1919, czysta (z zeszyciku). | |
| 60 PLN | |
4896 |
Spała - różne widoki, okres międzywojenny, czysta. | |
| 40 PLN | |
4897 |
Nowy Sącz - ulica Jagiellońska, okres międzywojenny, czysta. | |
| 40 PLN | |