18024 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 14 z błędem "cienkie Z", gwarancja Łaszkiewicz. | Fi.35 B1 Mi.34 |
| 80 PLN | |
18025 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem z poz. 73 pierwszej formy z błędem "dwukropek", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.35 B2 Mi.34 |
| 450 PLN | |
18026 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", postfrisch - rzadkie, gwarancja Schmutz. | Fi.35 B2 Mi.34 |
| 1 200 PLN | |
18027 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 56, gwarancja Schmutz. | Fi.36 Mi.35 |
| 220 PLN | |
18028 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 97, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.36 Mi.35 |
| 400 PLN | |
18029 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 87, pozostałości dwóch podlepek, gwarancja Jungjohann i z oznaczeniem Schmutz. | Fi.36 Mi.35 |
| 550 PLN | |
18030 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej poz. 2, niewielkie ślady po podlepce, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.36 Mi.35 |
| 650 PLN | |
18031 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 20 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.95 "górny szpic S ścięty" , gwarancja Mikstein, Gryżewski. | Fi.36 B Mi.35 |
| 800 PLN | |
18032 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.36 B2 Mi.35 |
| 1 800 PLN | |
18033 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 32, niewielkie pozostałości po podlepce, bardzo ładny stan zachowania - rzadkie, gwarancja Landre, Schmutz. | Fi.37II Mi.36 |
| 4 000 PLN | |
18034 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25/80 hal., na podlepce, gwarancja Mikstein. | Fi.38 Mi.48 |
| 15 PLN | |
18035 |
1919 list z Krakowa (1) 10.II.19, uszkodzone klapy koperty. | Fi.38 Mi.48 |
| 300 PLN | |
18036 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja Miszczak. | Fi.38 Mi.48 |
| 15 PLN | |
18037 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja Łaszkiewicz. | Fi.38 Mi.48 |
| 15 PLN | |
18038 |
1919 list z Krakowa (1) 8.III.19 do Kładna. | Fi.38 Mi.48 |
| 350 PLN | |
18039 |
1919 kartka ze Lwowa 4.VIII.19 z mieszaną frankaturą różnych wydań, nadawcą znany kupiec filatelistyczny Eugeniusz Steblecki. | Fi.38, 59, 62, 74, 7 Mi.48, 58, 61, 66, 6 |
| 300 PLN VERKAUFT | |
18040 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Mikstein, Gryżewski. | Fi.38No Mi.48K |
| 200 PLN VERKAUFT | |
18041 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, ślad po podlepce, gwarancja Schmutz. | Fi.38 No Mi.48 K |
| 350 PLN | |
18042 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 45, bardzo ładny stan - postfrisch, gwarancja Landre, Schmutz. | Fi.39a Mi.37 |
| 2 800 PLN | |
18043 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 30 hal. z oryginalnego obiegu z Gorlic z nadrukiem formy IIB poz.57 z katalogowanym błędem nadruku "uszkodzone litery AA", gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | Fi.39a B14 Mi.37 |
| 1 600 PLN | |
18044 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 97, gwarancja i oznaczenie Jungjohann. | Fi.40 Mi.38 |
| 75 PLN VERKAUFT | |
18045 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 60, gwarancja Schmutz. | Fi.40 Mi.38 |
| 130 PLN VERKAUFT | |
18046 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 42, rozległe podlepki i podklejenia, gwarancja Mikstein. | Fi.40 Mi.38 |
| 45 PLN VERKAUFT | |
18047 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 99, brzydkie podlepki, gwarancja Schmutz. | Fi.40 Mi.38 |
| 55 PLN VERKAUFT | |
18048 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 14-15, oba z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.40 B1 Mi.38 |
| 150 PLN VERKAUFT | |
18049 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem odwróconym pierwszej formy z poz. 48, gwarancja Mikstein, Mikulski. | Fi.40No Mi.38K |
| 600 PLN | |
18050 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 54, gwarancja Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 40 PLN | |
18051 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 79, gwarancja. | Fi.41 Mi.39 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
18052 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 13, gwarancja Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 40 PLN | |
18053 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 74, gwarancja Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 40 PLN | |
18054 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.20, gwarancja i opis Mikstein. | Fi.41 Mi.39 |
| 90 PLN | |
18055 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.84/95, w ładnym stanie, usterki: na poz.84 "haczyk u góry litery S", a na poz.85 "S ścięte u góry", gwarancja Mikstein, sygnatura i opis Kronenberg. | Fi.41 Mi.39 |
| 480 PLN | |
18056 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.16, z błędem "rozbite P w POLSKA", sygnatury firmowe, gwarancja Mikstein, Gryżewski z opisem pozycji Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 60 PLN | |
18057 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 21, gwarancja Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 40 PLN | |
18058 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 54, gwarancja Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 35 PLN | |
18059 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 61, gwarancja Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 35 PLN VERKAUFT | |
18060 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 24 z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.41 B1 Mi.39 |
| 70 PLN | |
18061 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.34 "cienkie Z", gwarancja i opis Mikstein, Miszczak. | Fi.41 B1 Mi.39 |
| 140 PLN | |
18062 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 14 z błędem "cienkie Z", gwarancja Ryblewski. | Fi.41 B1 Mi.39 |
| 50 PLN | |
18063 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.41 B3 Mi.39 |
| 250 PLN VERKAUFT | |