21166 |
1920 całostka bez hasła propagandowego. | Fi.Cp35 |
| 30 PLN | |
21167 |
1921-1922 karta do obrotu krajowego, 2 mk, długość napisu 98,5 mm. | Fi.Cp38 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
21168 |
| 80 PLN | |
21169 |
| 800 PLN | |
21170 |
| 70 PLN | |
21171 |
| 50 PLN | |
21172 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 1, sygnatura VIII-1931, nieostre narożniki. | Fi.Cp50I |
| 50 PLN | |
21173 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 8 - Wilno, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; dobry stan zachowania (naturalne wtrącenia w papierze). | Fi.Cp50IIa |
| 90 PLN VERKAUFT | |
21174 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 12 - Jaremcze, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; czysta w idealnym stanie zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 230 PLN VERKAUFT | |
21175 |
| 240 PLN VERKAUFT | |
21176 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 19 - Dziewczęta z Krobi, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 211 PLN VERKAUFT | |
21177 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 30 - Poznań, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 211 PLN VERKAUFT | |
21178 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 23 - Warszawa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 120 PLN VERKAUFT | |
21179 |
1931 Henryk Sienkiewicz, wyjątkowo trudny do zebrania komplet 32 całostek z ilustracjami, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; wszystkie karty czyste, z ostrymi narożnikami całość utrzymana w idealnym stanie zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 4 000 PLN | |
21180 |
| 230 PLN VERKAUFT | |
21181 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 18 - Jezioro Góreckie, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 211 PLN VERKAUFT | |
21182 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 13 - Warszawa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 240 PLN VERKAUFT | |
21183 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 16 - Gdynia, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 230 PLN VERKAUFT | |
21184 |
1931 Henryk Sienkiewicz, karta z ilustracją nr 2 - Płock, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; dofrankowana i wysłana 3.II.1932 z Tarnowskich Gór. | Fi.Cp50IIa |
| 40 PLN | |
21185 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 14 - Kraków, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; dobry stan zachowania (przebarwienie na reprodukcji w rzeczywistości bardzo słabo widoczne). | Fi.Cp50IIa |
| 100 PLN | |
21186 |
| 35 PLN | |
21187 |
1932 karta widokowa bez znaczka opłaty pocztowej, ilustracja nr.9 - Tryptyk Tadeusza Kościuszki. | |
| 60 PLN | |
21188 |
1932 całostka z sygnaturąVI-1932 i hasłem propagandowym F. | Fi.Cp51 |
| 20 PLN | |
21189 |
| 300 PLN | |
21190 |
1932 druk w sprawach żywnościowych (wieśniaczka). | Fi.Cp54 |
| 60 PLN | |
21191 |
1932 kartka w sprawach żywnościowych. | Fi.Cp 54 |
| 40 PLN | |
21192 |
1932 druk w sprawach żywnościowych z obiegu, sygnatura VII-1932), dziury po dziurkaczu. | Fi.Cp 54 |
| 25 PLN VERKAUFT | |
21193 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 27. | Fi.Cp56 |
| 120 PLN VERKAUFT | |
21194 |
1933 wydanie prowizoryczne, usterka karty podstawowej: brak kropki po 26 w sygnaturze nakładu; karta dofrankowana i przesłana pocztą balonową; dekoracyjna całość. | Fi.Cp58s |
| 200 PLN | |
21195 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 18. | Fi.Cp61I |
| 25 PLN | |
21196 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 14. | Fi.Cp68 |
| 80 PLN | |
21197 |
| 40 PLN | |
21198 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 12 z oryginalnego obiegu pocztowego z Łodzi 20.IV.38 do Niemiec. | Fi.Cp 77 |
| 310 PLN VERKAUFT | |
21199 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 32 z oryginalnego obiegu pocztowego z Łodzi 2.II.38 do Niemiec. | Fi.Cp 77 |
| 180 PLN VERKAUFT | |
21200 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 13 z obiegu pocztowego z Łodzi 23.III.38 do Niemiec. | Fi.Cp 77 |
| 311 PLN VERKAUFT | |
21201 |
| 15 PLN | |
21202 |
1938 koperta - "20-lecie odzyskania niepodległości", dofrankowana i wysłana 30.VI.1939 ze Zbąszynia do Hanoweru. | Fi.Ck.10 |
| 15 PLN | |
21203 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki, długość napisu 53 mm, hasło propagandowe TELEFON MIĘDZYMIASTOWY USUWA ODLEGŁOŚĆ, sygnatura VI-1938; karta z obiegu. | Fi.Cp78I |
| 10 PLN | |
21204 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, hasło propagandowe TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE, sygnatura X-1938. | Fi.Cp80 |
| 30 PLN | |
21205 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 52. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |