Die Auktion beginnt am 21.06.2024

Auctionen 35. Überdruckausgaben 1918-1919

13550

Fi.19No
Mi.19K
130 PLN
13551

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek za 45 h. z nadrukiem odwróconym, gwarancja Perzyński.

Fi.19 No
180 PLN
13552

1918 pierwsze wydanie lubelskie, parka znaczków z odwróconym nadrukiem z poz. 34-35, gwarancja Schmutz.

Fi.19 No
Mi.19 K
200 PLN
13553

Fi.19 No
Mi.19 K
1 000 PLN
13554

1918 pierwsze wydanie lubelskie, parka znaczków z odwróconym nadrukiem z poz. 46-47, gwarancja Schmutz.

Fi.19 No
Mi.19 K
250 PLN
13555

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z poz. 24 z usterką "wyrostek na dziobie orła", gwarancja Schmutz.

Fi.19 No
Mi.19 K
150 PLN
13556

1918 pierwsze wydanie lubelskie, parka znaczków z odwróconym nadrukiem z poz. 41-51, górny znaczek z błędem "dziób orła wydłużony plamką", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.19 No B4
Mi.19 K
400 PLN
13557

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 12,5, gwarancja Jungjohann.

Fi.20a
Mi.20A
70 PLN
13558

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z poz. 11 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Kwaśniewski.

Fi.20a
Mi.20A
200 PLN
13559

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11,5, gwarancja Jungjohann.

Fi.20b
Mi.20B
120 PLN
13560

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11,5, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.20b
Mi.20B
150 PLN
13561

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 12,5, gwarancja Schmutz.

Fi.21
Mi.21
50 PLN
13562

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Jungjohann.

Fi.21
Mi.21
15 PLN
13563

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z silnym Abklatschem, gwarancja Jungjohann.

Fi.21
Mi.21
35 PLN
13564

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z brzegowym mocnym uszkodzeniem lewej strony nadruku, gwarancja Ways.

Fi.21
25 PLN
13565

Fi.21
Mi.21
30 PLN
13566

Fi.21
Mi.21
30 PLN
13567

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Mikulski.

Fi.21
Mi.21
20 PLN
13568

1918 drugie wydanie lubelskie, fragment opaski gazetowej.

Fi.21
Mi.21
340 PLN
13569

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 11, gwarancja Schmutz.

Fi.21
Mi.21
30 PLN
13570

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.21
Mi.21
10 PLN
13571

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, bardzo duże ubytki gumy, gwarancja Ways.

Fi.21
Mi.21
10 PLN
13572

1918 drugie wydanie lubelskie, lewy dolny znaczek z błędem "uszkodzone PO w POLSKA", gwarancja Miszczak.

Fi.21 B15
Mi.21
150 PLN
13573

Fi.21No
Mi.21K
150 PLN
13574

Fi.21No
Mi.21K
150 PLN
13575

Fi.22a
Mi.22a
15 PLN
13576

Fi.22a
Mi.22a
15 PLN
13577

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Miszczak.

Fi.22a
Mi.22a
60 PLN
13578

Fi.22a
Mi.22a
60 PLN
13579

Fi.22a
Mi.22a
20 PLN
13580

Fi.22a
Mi.22a
60 PLN
13581

Fi.22a
Mi.22a
10 PLN
13582

Fi.22a B4
Mi.22a
50 PLN
13583

Fi.22a B4
Mi.22a
35 PLN
13584

Fi.22a B4
Mi.22b
180 PLN
13585

Fi.22a B4
Mi.22a
80 PLN
13586

Fi.22a No
Mi.22a K
150 PLN
13587

Fi.22b
1 500 PLN
13588

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja Schmutz.

Fi.22b
Mi.22b
400 PLN
13589

Fi.22b
Mi.22b
400 PLN