Poz# | Bilder | Beschreibung | Katalog | Features | Aktueller Preis |
---|---|---|---|---|---|
13550 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Mikulski, Wiatrowski. | Fi.19No Mi.19K |
![]() ![]() | 130 PLN | |
13551 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek za 45 h. z nadrukiem odwróconym, gwarancja Perzyński. | Fi.19 No |
![]() ![]() | 180 PLN | |
13552 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, parka znaczków z odwróconym nadrukiem z poz. 34-35, gwarancja Schmutz. | Fi.19 No Mi.19 K |
![]() ![]() | 200 PLN VERKAUFT | |
13553 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z podwójnym drukiem liter TA, unikalne, gwarancja Mikulski. | Fi.19 No Mi.19 K |
![]() ![]() | 1 000 PLN | |
13554 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, parka znaczków z odwróconym nadrukiem z poz. 46-47, gwarancja Schmutz. | Fi.19 No Mi.19 K |
![]() ![]() | 250 PLN | |
13555 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z poz. 24 z usterką "wyrostek na dziobie orła", gwarancja Schmutz. | Fi.19 No Mi.19 K |
![]() ![]() | 150 PLN | |
13556 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, parka znaczków z odwróconym nadrukiem z poz. 41-51, górny znaczek z błędem "dziób orła wydłużony plamką", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.19 No B4 Mi.19 K |
![]() ![]() | 400 PLN | |
13557 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 12,5, gwarancja Jungjohann. | Fi.20a Mi.20A |
![]() | 70 PLN | |
13558 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z poz. 11 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Kwaśniewski. | Fi.20a Mi.20A |
![]() | 200 PLN | |
13559 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11,5, gwarancja Jungjohann. | Fi.20b Mi.20B |
![]() | 120 PLN | |
13560 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11,5, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.20b Mi.20B |
![]() | 150 PLN | |
13561 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 12,5, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
![]() | 50 PLN | |
13562 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Jungjohann. | Fi.21 Mi.21 |
![]() | 15 PLN | |
13563 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z silnym Abklatschem, gwarancja Jungjohann. | Fi.21 Mi.21 |
![]() | 35 PLN VERKAUFT | |
13564 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z brzegowym mocnym uszkodzeniem lewej strony nadruku, gwarancja Ways. | Fi.21 |
![]() | 25 PLN | |
13565 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
![]() | 30 PLN VERKAUFT | |
13566 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
![]() | 30 PLN | |
13567 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Mikulski. | Fi.21 Mi.21 |
![]() | 20 PLN | |
13568 |
1918 drugie wydanie lubelskie, fragment opaski gazetowej. | Fi.21 Mi.21 |
![]() | 340 PLN VERKAUFT | |
13569 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 11, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
![]() | 30 PLN | |
13570 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.21 Mi.21 |
![]() | 10 PLN | |
13571 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, bardzo duże ubytki gumy, gwarancja Ways. | Fi.21 Mi.21 |
![]() | 10 PLN | |
13572 |
1918 drugie wydanie lubelskie, lewy dolny znaczek z błędem "uszkodzone PO w POLSKA", gwarancja Miszczak. | Fi.21 B15 Mi.21 |
![]() ![]() | 150 PLN | |
13573 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz. | Fi.21No Mi.21K |
![]() ![]() | 150 PLN | |
13574 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann. | Fi.21No Mi.21K |
![]() ![]() | 150 PLN | |
13575 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
![]() | 15 PLN | |
13576 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Jungjohann. | Fi.22a Mi.22a |
![]() | 15 PLN | |
13577 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Miszczak. | Fi.22a Mi.22a |
![]() | 60 PLN | |
13578 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
![]() | 60 PLN | |
13579 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
![]() | 20 PLN VERKAUFT | |
13580 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
![]() | 60 PLN | |
13581 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
![]() | 10 PLN | |
13582 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem z poz. 41 "złamany orzeł", dwie podlepki, gwarancja bez opisu Schmutz. | Fi.22a B4 Mi.22a |
![]() | 50 PLN | |
13583 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem z poz. 41 "złamany orzeł", gwarancja Jungjohann. | Fi.22a B4 Mi.22a |
![]() | 35 PLN | |
13584 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z silnym abklatschem z błędem z poz. 41 "zniekształcony orzeł", gwarancja. | Fi.22a B4 Mi.22b |
![]() | 180 PLN | |
13585 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "zniekształcony orzeł", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.22a B4 Mi.22a |
![]() | 80 PLN | |
13586 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Kwaśniewski, Jungjohann. | Fi.22a No Mi.22a K |
![]() ![]() | 150 PLN | |
13587 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, w bardzo ładnym stanie, gwarancja Kwaśniewski,. | Fi.22b |
![]() ![]() | 1 500 PLN | |
13588 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja Schmutz. | Fi.22b Mi.22b |
![]() | 400 PLN | |
13589 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja Kwaśniewski, Jungjohann. | Fi.22b Mi.22b |
![]() | 400 PLN | |