15703 |
1950 Grosze, list ze znaczkami z nadrukiem dyrekcyjnym typ 9. | |
| 35 PLN | |
15704 |
1950 Grosze, list ze znaczkami z nadrukiem dyrekcyjnym typ 3. | |
| 35 PLN | |
15705 |
| 35 PLN | |
15706 |
1950 Grosze, list ze znaczkami z nadrukiem dyrekcyjnym typ 2. | |
| 35 PLN | |
15707 |
| 35 PLN | |
15708 |
1950 Grosze, list ze znaczkami z nadrukiem dyrekcyjnym typ 14. | |
| 35 PLN | |
15709 |
| 35 PLN | |
15710 |
1950 Grosze, list ze znaczkami z nadrukiem dyrekcyjnym typ 19. | |
| 35 PLN | |
15711 |
1950 Grosze, list ze znaczkami z nadrukiem dyrekcyjnym typ 23. | |
| 35 PLN | |
15712 |
1950 Grosze, list ze znaczkami z nadrukiem dyrekcyjnym typ 4. | |
| 35 PLN | |
15713 |
| 35 PLN | |
15714 |
| 35 PLN | |
15715 |
| 35 PLN | |
15716 |
1950 "groszy" karta z hasłem propagandowym 18a z nadrukiem typu 15, dofrankowana znaczkami z nadrukami tego samego, 15 typu, wysłana 5.V.1951 z miejscowości Czerwieńsk Odrzański do Warszawy. | Fi.Cp124; 470, 471, Mi.621, 622, 650&nbs |
| 100 PLN | |
15717 |
1951 Światowy Kongres Pokoju w Warszawie, znaczek z podwójnie moletowanym W, gwarancja i opis Więcław. | Fi.530s Mi.668 |
| 30 PLN | |
15718 |
1951 Światowy Kongres Pokoju w Warszawie, znaczek z podwójnie moletowanym WYK, gwarancja i opis Więcław. | Fi.531Is Mi.669 |
| 30 PLN | |
15719 |
1951 rocznik znaczków czystych. | Fi.542-582 Mi.680-720 |
| 150 PLN | |
15720 |
1951 plan sześcioletni, koperta FDC. | Fi.543-45 Mi.681-83 |
| 15 PLN | |
15721 |
1951 FDC - "Kongres Ligi Kobiet". | Fi.546 Mi.684 |
| 10 PLN | |
15722 |
1951 "6 WR-G WYSTAWA ROLNICZO-GOSPODARCZA W BIAŁYMSTOKU 25.8-16.9.51" Białystok 1, znaczek na ilustrowanej karcie, ostemplowany 3.V kasownikiem okolicznościowym (Myślicki 51 030). | Fi.546 Mi.684 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
15723 |
1951 FDC - "80 rocznica Komuny Paryskiej". | Fi.547 Mi.685 |
| 10 PLN VERKAUFT | |
15724 |
1951 wydanie przedrukowe, znaczek za 45gr/15zł. z błędem "uszkodzone g", gwarancja Krawczyk. | Fi.548 B Mi.686 |
| 30 PLN | |
15725 |
1951 wydanie przedrukowe, znaczek za 45gr/15zł. z błędem "rozstrzelone g i r", gwarancja. | Fi.548 B2 Mi.686 |
| 100 PLN | |
15726 |
1951 wydanie przedrukowe, parka znaczków za 45gr/15zł., lewy z błędem na poz.8 "silnie rozstrzelone g i r", gwarancja Krawczyk. | Fi.548 B2 + 548 Mi.686 |
| 120 PLN | |
15727 |
1951 znaczek z błędem "g u góry uszkodzone". | Fi.548 B7 Mi.686 |
| 50 PLN | |
15728 |
1951 wydanie przedrukowe, znaczek za 45gr/15zł. z błędem na poz.73 "silnie uszkodzone r",gwarancja Krawczyk. | Fi.548 B8 Mi.686 |
| 50 PLN | |
15729 |
1951 wydanie przedrukowe, znaczek za 45gr/15zł. z podwójnym nadrukiem z poz.11, nakład - jeden stu znaczkowy arkusz (na życzenie dołączymy kopię atestu narożnika z którego znaczek pochodzi), podwójna gwarancja Mikulski. | Fi.548 Np Mi.686 |
| 1 250 PLN | |
15730 |
1951 wydanie przedrukowe, marginesowy znaczek za 45gr/15zł. z mocno wzajemnie przesuniętym podwójnym nadrukiem pochodzący z prawej strony arkusza; nakład - jeden stu znaczkowy arkusz, piękny ekspozycyjny znaczek, podwójna gwarancja Mikulski. | Fi.548 Np Mi.686 |
| 3 000 PLN | |
15731 |
1951 "DNI OŚWIATY KSIĄŻKI I PRASY 3-15-V-1951r. KIERMASZ KSIĄŻKI" Warszawa 1, znaczek na ilustrowanej karcie, ostemplowany 3.V kasownikiem okolicznościowym (Myślicki 51 016). | Fi.549 Mi.687 |
| 20 PLN | |
15732 |
1951 FDC - "Święto Pracy". | Fi.549 Mi.687 |
| 10 PLN VERKAUFT | |
15733 |
1951 FDC - "Nowa Huta", koperta i karta. | Fi.550-553 Mi.690-693 |
| 20 PLN | |
15734 |
1951 Nowa Huta, znaczek za 40 gr. z cieniami tworzącymi tzw. "ciemne niebo", gwarancja Krawczyk. | Fi.550 B Mi.690 |
| 70 PLN | |
15735 |
1951 stempel okolicznościowy Międzynarodowego Dnia Dziecka, FDC. | Fi.554-5 Mi.688-9 |
| 20 PLN VERKAUFT | |
15736 |
1951 FDC - "Międzynarodowy Dzień Dziecka", znaczki ostemplowane kasownikiem okolicznościowym (Myślicki 51 018). | Fi.554-555 Mi.688-689 |
| 35 PLN VERKAUFT | |
15737 |
1951 FDC - "Międzynarodowy Dzień Dziecka"; minimalnie słabszy stan zachowania. | Fi.554-555 Mi.688-689 |
| 25 PLN | |
15738 |
1951 komplet FDC Kongresu Kultury Polskiej. | Fi.556-61 Mi.694-99 |
| 25 PLN | |
15739 |
1951 kongres nauki polskiej, blok legitymacyjny. | Fi.557 Mi.695 |
| 25 PLN | |
15740 |
1951 Kongres Nauki Polskiej - Z.Wróblewski i K.Olszewski, najdroższy w serii znaczek za 45 gr. z błędem "duża kreska między portretami", gwarancja Krawczyk. | Fi.558 B Mi.697 |
| 50 PLN | |
15741 |
1951 Kongres Nauki Polskiej - symbol kongresu, znaczek za 1,20 zł. z błędem "kreska pod KONGRES", gwarancja Krawczyk. | Fi.561 B Mi.699 |
| 30 PLN | |
15742 |
1951 parka z pustopolem. | Fi.562 Mi.700 |
| 30 PLN | |