Die neu Auktion wird bald beginnen

Auctionen 35. Gefangenlager und Interniertenpost im II Weltkrieg

15208

Fi.Bl.5B
35 PLN
15209

Fi.Bl.5xA
50 PLN
15210

Fi.Bl.5xA
35 PLN
15211

Fi.Ck1
50 PLN
15212

1945 Poczty międzyobozowe w Niemczech, Lubeka - Syrena, karta pocztowa na kartonie kremowym, sygnatura L.Z.6.45.25000(1008); bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp2a
60 PLN
15213

Fi.1-10
120 PLN
15214

1946 Poczty międzyobozowe w Niemczech, osiedla polskie w Bawarii - ruiny Warszawy na tle sylwetki Stefana Starzyńskiego, seria znaczków z odmianą znaczka czerwonego na białym papierze.

Fi.1-3B
150 PLN
15215

Fi.1-5
120 PLN
15216

1946 Poczta osiedli polskich we Włoszech, dziesięć serii czystych (10 x 1-9)

Fi.1-9
150 PLN
15217

1946 wydanie lotnicze dla poczty osiedli polskich we Włoszech.

Fi.10A
250 PLN
15218

1946 list od podchorążego Zbigniewa Komorowskiego z Polskiego Centrum Wojskowego w Hamburgu dla jeńców z obozów jenieckich do Szkocji, stempel zwalniający z opłaty "Mail of Recovered Allied Milit. Person.".

180 PLN
15219

1946 poczta osiedli polskich we Włoszech, nalepki wydane w formie bloków.

Fi.bl.1-3
500 PLN
15220

1946 poczta osiedli polskich we Włoszech, komplet bloków w pięknym stanie (Fi.900.-).

Fi.Bl.1-3
700 PLN
15221

1947 list zwrotny od jeńca wojennego ze Zgierza 4.2.1947 do Francji.

70 PLN