9632 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej poz. 8, niewielki ślad po podlepce, ładny stan, gwarancja Mikulski. | Fi.31 Mi.30 |
| 1 100 PLN | |
9633 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I poz. 12, gwarancja Schmutz. | Fi.32I Mi.31 |
| 80 PLN | |
9634 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszej formy poz. 7 z błędem "uszkodzone PP", gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.32I Mi.31 |
| 200 PLN VERKAUFT | |
9635 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 34 z błędem "cienkie Z", gwarancja z opisem Schmutz. | Fi.32I B1 Mi.31 |
| 270 PLN VERKAUFT | |
9636 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 6, gwarancja Schmutz. | Fi.32II Mi.31 |
| 270 PLN VERKAUFT | |
9637 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 15, duże podlepki, gwarancja Schmutz. | Fi.32II Mi.31 |
| 180 PLN | |
9638 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 16, gwarancja i oznaczenie Mikstein. | Fi.32II Mi.31 |
| 350 PLN | |
9639 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 17, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.32II Mi.31 |
| 380 PLN | |
9640 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 38, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.32II Mi.31 |
| 500 PLN | |
9641 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I poz. 48, gwarancja Schmutz. | Fi.33 Mi.32 |
| 1 000 PLN | |
9642 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 3, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.33 Mi.32 |
| 1 000 PLN | |
9643 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszej formy z poz. 45 z błędem "cienkie Z", minimalny ślad po podlepce, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.33 B1 Mi.32 |
| 1 620 PLN VERKAUFT | |
9644 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszej formy poz. 5 z błędem "cienkie Z", praktycznie postfrisch - cień po podlepce, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.34 B1 Mi.33 |
| 240 PLN | |
9645 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem formy I z poz. 72-73, prawy znaczek z błędem "dwukropek", lewy znaczek bez błędu z minimalnym śladem po podlepce, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.34 B2 Mi.33 |
| 2 150 PLN VERKAUFT | |
9646 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z błędem "uszkodzone A", piękny stan - prawie niewidoczny ślad po podlepce, gwarancja Ryblewski. | Fi.34 B3 Mi.33 |
| 1 000 PLN VERKAUFT | |
9647 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem formy I z poz. 29-30, prawy znaczek z błędem "uszkodzone A", stan idealny, gwarancja i oznaczenie Mikstein. | Fi.34 B3 Mi.33 |
| 2 000 PLN VERKAUFT | |
9648 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 87, pozostałości dwóch podlepek, gwarancja Jungjohann i z oznaczeniem Schmutz. | Fi.36 Mi.35 |
| 550 PLN | |
9649 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 20 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.4 "cienkie Z", sygnowany mgr. Sewczak-Keihlatchi, gwarancja i opis Miszczak. | Fi.36 B1 Mi.35 |
| 700 PLN | |
9650 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek błędem z poz. 14 "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.36 B1 Mi.35 |
| 1 500 PLN | |
9651 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25 hal. z nadrukiem drugą formą poz.79, w bardzo ładnym stanie, czytelnie skasowany w Białej, gwarancja Ernst, Gryżewski, z opisem i dodatkową sygnaturą SM Mikstein. | Fi.37II Mi.36 |
| 3 200 PLN | |
9652 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 25/80 hal. | Fi.38 Mi.48 |
| 20 PLN | |
9653 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja Mikstein. | Fi.38 Mi.48 |
| 25 PLN VERKAUFT | |
9654 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, ślad po podlepce, gwarancja Schmutz. | Fi.38 No Mi.48 K |
| 350 PLN | |
9655 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 45, fotoatest Kronenberg. | Fi.39a Mi.37 |
| 1 100 PLN | |
9656 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 30 hal. z nadrukiem formą IIB poz.12 w bardzo ładnym stanie, sygnatura (SM), gwarancja i opis Mikstein. | Fi.39a Mi.37 |
| 2 800 PLN VERKAUFT | |
9657 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB poz. 12, stan postfrisch, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.39a Mi.37 |
| 2 800 PLN VERKAUFT | |
9658 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 30 hal. z oryginalnego obiegu z Gorlic z nadrukiem formy IIB poz.57 z katalogowanym błędem nadruku "uszkodzone litery AA", gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | Fi.39a B14 Mi.37 |
| 1 600 PLN | |
9659 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I poz. 56, gwarancja Schmutz. | Fi.40 Mi.38 |
| 70 PLN VERKAUFT | |
9660 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 29-30, prawy znaczek z błędem "uszkodzone A", znaczek z błędem Postfrisch, gwarancja Mikstein, Ryblewski. | Fi.40 B3 Mi.38 |
| 800 PLN VERKAUFT | |
9661 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.2, gwarancja i opis. | Fi.41 Mi.39 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
9662 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 54, gwarancja Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 40 PLN | |
9663 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 13, gwarancja Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 40 PLN | |
9664 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 74, gwarancja Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 40 PLN | |
9665 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 79, gwarancja. | Fi.41 Mi.39 |
| 40 PLN | |
9666 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.89, ładny stan, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 40 PLN | |
9667 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.64, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 40 PLN | |
9668 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 71, ciężka podlepka, gwarancja Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 40 PLN | |
9669 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.93, z niekatalogowanym błędem "kropka w rombie", gwarancja Mikstein, z opisem Krawczyk. | Fi.41 B Mi.39 |
| 72 PLN VERKAUFT | |
9670 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 24 z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.41 B1 Mi.39 |
| 70 PLN | |
9671 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz.85 "pęknięta litera K", ładny stan, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.42 Mi.40 |
| 60 PLN | |